Utajená svatba Tvrdíkovy dcery, „ano“ řekla Kolářovi. Další nádherný den, napsal šéf Slavie

Utajená svatba v Tvrdíkově rodině

Ve čtvrtek šéf fotbalové Slavie Praha Jaroslav Tvrdík oznámil, že úspěšně překonal rakovinu. Nyní sdílel další šťastnou zprávu. Jeho dcera Jana se provdala za slávistického gólmana Ondřeje Koláře.

Šéf fotbalové Slavie Praha Jaroslav Tvrdík v sobotu oznámil již druhou potěšující zprávu během jednoho týdne. „Druhý nádherný den tento týden,“ napsal na Twitteru a připojil svatební fotografii své dcery s brankářem Ondřejem Kolářem. Zásnuby pár oznámil loni v říjnu, sňatek odkládal právě kvůli vážné nemoci nevěstina otce. „Řekla ano,“ sdílel tehdy šťastný Kolář na Instagramu.

První radostnou zprávou během jednoho týdne byl pro Tvrdíka úspěšný boj se zákeřnou nemocí. „První kolo svojí soukromé Ligy mistrů jsem vyhrál. Hra nekončí, bude trvat další roky. Chci již nyní ze srdce poděkovat lékařům, sestrám i zdravotnickému personálu, jste skvělí,“ sdílel na Twitteru ve čtvrtek.

Že trpí rakovinou, oznámil Tvrdík v polovině března. „Jsem v nemocnici, ale nechci to komentovat, je to soukromá věc. Navíc je válka, kdy trpí mnohem více lidí než já,“ napsal tehdy. Fotbalový klub následně dodal, že předseda představenstva je po onkologickém zákroku a čeká ho zhruba čtyřměsíční pracovní pauza. Později byl vídán z odoperovaným krkem.

Tagy: