reklama

Důkaz o existenci UFO? Pilot letounu natočil na obloze zářivý předmět

Pilot pákistánských mezinárodních aerolinek (PIA) při sobotním vnitrostátním letu zachytil na obloze záběry silně zářivého předmětu. Tvrdí, že šlo o neidentifikovaný létající objekt (UFO), píše web geo.tv.

reklama

Podle svědků pilot UFO viděl poblíž města Rahim Yar Khan v provincii Paňdžáb při pravidelném letu do Láhauru z Karáčí. Mluvčí PIA novinářům sdělil, že onen neidentifikovatelný předmět spatřil 23. ledna kolem 16:00.

„UFO bylo extrémně zářivé i přes to, že bylo denní světlo,“ uvedl podle zdrojů Geo.tv pilot. Zaznamenat natolik jasný předmět během dne je prý velmi neobvyklé.

Podle pilota se nejednalo o planetu, ale mohlo jít o „vesmírnou stanici“ nebo „umělou planetu“ poblíž Země.

Objekt vidělo více lidí

Zářící předmět zahlédlo také několik obyvatel města, kteří si UFO natočili na telefon. Videa se následně rozšířila i po sociálních sítích.

Nelze přesně říct, zda se skutečně jednalo o UFO, pilot ale pozorování okamžitě nahlásil zpět na velín, dodal mluvčí PIA.

„Je příliš brzy na to říct, o jaký objekt šlo. Vlastně to možná nebudeme nikdy schopni říct. Nicméně něco bylo spatřeno a nahlášeno v souladu s požadovaným protokolem,“ uvedl mluvčí.

Tagy:

Hlavní zprávy

Fialovu vládu možná nebudu moci brát vážně, rozčílil se Kalousek kvůli schůzkám se Zemanem

Proč všichni tak poslouchají prezidenta Miloše Zemana? Podivil se někdejší šéf státní kasy a možný kandidát na Hrad Miroslav Kalousek (TOP 09). Zkritizoval tím vznikající vládu Petra Fialy (ODS), protože adepti na ministry chodí na rozhovory s prezidentem. Žádná opora v ústavě ale neexistuje. I někteří právníci upozorňují, že Zeman si mohl s jmenováním vlády pospíšit, když je v Česku nouzový stav a jedna z největších krizí.

Bláznivá velká cena pro Hamiltona. Verstappena bodově dotáhl, rozhodne Abú Dhabí

Formule 1 nabídne po letech rozuzlení v úplně posledním závodě. Zastávka seriálu v Saúdské Arábii se proměnila v bláznivou velkou cenu s červenými vlajkami. Hlavním vyústěním přerušované Grand Prix je to, že Lewis Hamilton vyhrál, Max Verstappen dojel za ním. To znamená, že příští týden v Abú Dhabí bude k vidění fantastická událost. Oba piloti jsou na tom totiž aktuálně bodově úplně stejně.

reklama

Domácí zpravodajství

Hrůzné snímky plic neočkovaných s covidem: Lékař posílá lidem varovný vzkaz

Bez dalších závažných nemocí, 46 a 38 let, těžké plicní postižení. Další „sporťák 48 let“ na mimotělním oběhu. Lékař plzeňské letecké záchranné služby Jiří Chvojka zveřejňuje na sociálních sítích anonymní příběhy lidí, kterým zdraví zničil covid. Dá se předpokládat, že se jedná o lidi, kteří nejsou očkovaní, lékař totiž zároveň vyzývá k vakcinaci.

reklama