Zagorová skončila v nemocnici. Má koronavirus, potvrdil Margita, který je také nakažený

Hana Zagorová na lodi Matylda při oslavě čtyřiašedesátých narozenin jejího manžela Štefana Margity.

Zpěvačka Hana Zagorová měla být hostem poprázdninové premiéry Show Jana Krause. Ze zdravotních důvodů se ale nedostavila a musela zrušit i svůj koncert. Její manžel Štefan Margita pro CNN Prima NEWS potvrdil, že on i jeho žena se nakazili koronavirem.

Média během dne spekulovala, že důvodem hospitalizace Hany Zagorové je koronavirus. To nakonec redakci CNN Prima NEWS potvrdil Štefan Margita. „Samozřejmě testy prokázaly, že je nakažená COVID-19 a kvůli těm horečkám, které ani po týdnu neklesaly, musela být Hanka hospitalizovaná do nemocnice,“ uvedl Margita, kterému rovněž vyšel pozitivní test. S lehčím průběhem nemoci se ale na rozdíl od své ženy léčí v domácí karanténě.

Kdy by měla Zagorová opustit nemocnici, jaký bude její další program a neohrozí nemoc jejich společné turné? To se dozvíte v exkluzivním rozhovoru se Štefanem Margitou, který dnes večer odvysílá pořad SHOWTIME.

Zagorová s Margitou měli být hosty dlouho avizované Show Jana Krause na Primě. Omluvili se ale na poslední chvíli. „Z důvodu nachlazení paní Hany Zagorové došlo ke změně hosta v pořadu Show Jana Krause,“ sdělil mluvčí Filip Budák a dodal, že oblíbenou zpěvačku diváci v pořadu uvidí v náhradním termínu v průběhu září.

Tagy: