Tři mrtví po nárazu auta do stromu na Chebsku. Policie o nehodě nemá jasno, hledá svědky

Tragická nehoda na Chebsku

Na silnici I/64 mezi Hazlovem a Aší narazilo v pátek odpoledne osobní auto do stromu. Řidič na místě zemřel, zraněním podlehl i jeho spolucestující a po několika hodinách policie uvedla, že zemřel i druhý pasažér. Doprava byla omezená do jednoho pruhu a před 19:00 byla obnovena. Na místě zasahovaly všechny složky záchranného systému, informoval krajský policejní mluvčí Jakub Kopřiva.

„Vozidlo z dosud nezjištěných příčin vyjelo ze silnice a narazilo do stromu. Řidič svým zraněním na místě bohužel podlehl. Přesná příčina a okolnosti této tragické dopravní nehody jsou v šetření,“ uvedl policejní mluvčí. Dodal, že v Karlovarském kraji jde v letošním roce o první smrtelnou nehodu.

ČTĚTE TAKÉ: Vietnamská sekaná s nebezpečnou listerií v Česku: Inspekce varovala, kde se jí prodalo nejvíc

Posléze policie doplnila, že kromě 22letého řidiče zemřeli i dva spolucestující, kterým bylo 25 a 29 let.

Policie zároveň žádá svědky nehody, kteří místem projížděli, nehodu viděli nebo ji zaznamenala palubní kamera, aby se obrátili na bezplatnou policejní linku 158.

V Karlovarském kraji podle policejních statistik zemřelo loni při dopravních nehodách 15 lidí, o tři více než v roce 2022. Dopravních nehod bylo v obou letech přes 2 600. Dopravní nehody se třemi a více oběťmi jsou v Česku spíše ojedinělé. Loni v dubnu zemřeli tři lidé při čelní srážce dvou osobních aut u Koclířova na Svitavsku, v roce 2022 bylo v Česku dopravních nehod se třemi mrtvými sedm. V říjnu 2021 zemřeli u Horních Ředic na Pardubicku při autonehodě čtyři lidé.

Tagy: