reklama
CNN Prima News e-mail

e-mail

Výpis příspěvků ke štítku „e-mail“

V Německu při běhání zmizela 11letá dívka. Stopy vedou do Česka k sektě Dvanáct kmenů

18. října 2021 18:59

Od soboty německá policie v Bavorsku pátrá po 11leté dívce, která se nevrátila z běhání ve městě Holzheim. Pěstounská rodina, která se o dívku stará, okamžitě zalarmovala úřady. Stopy nyní vedou ke kontroverzní sektě Dvanáct kmenů, která se z Německa přemístila do Česka. Její součástí mají být i biologičtí rodiče dívenky.

Pekelná cesta do Chorvatska. Porouchaný vlak s Čechy uvízl na 11 hodin v Maďarsku

19. července 2021 19:34

Čeští turisté, kteří se už těšili na prosluněnou dovolenou u Jaderského moře, strávili nekonečnou noc v porouchaném vlaku. Nedaleko maďarského Győru uvízl v noci na pondělí vlak Regiojetu směřující do chorvatského Splitu na celých 11 hodin. Podle dopravce bylo složité situaci v nočních hodinách řešit, proto bylo čekání tak dlouhé. Cestující dostanou zpět polovinu jízdného.

Unikly Facebooku i vaše e-maily a telefonní čísla? Můžete to zjistit dřív než hacker

10. dubna 2021 17:17

Více než milion Čechů se v současnosti strachuje, že jsou jejich osobní údaje součástí velkého úniku dat Facebooku, která se minulý týden dostala na internet. Mezi odcizenými daty jsou názvy účtů, e-maily a telefonní čísla. Pomocí webových stránek se dá naštěstí snadno zjistit, které údaje jsou kompromitované, a uživatelé by tak měli situaci rychle řešit.

Podepsal Blatný petici proti Babišovi? Tvrdí, že ne. Usvědčuje jej však e-mail

30. října 2020 10:53
Aktualizováno

Ministr zdravotnictví Jan Blatný (za ANO) zpochybnil, že se před časem připojil k petici spolku Milion chvilek pro demokracii vyzývající premiéra Andreje Babiše (ANO) k odstoupení. Je podle něj možné, že se jeho jménem podepsal někdo jiný. Poukázal v té souvislosti na falešný twitterový účet, který mu někdo vytvořil. Babiš uvedl Blatného do úřadu ve čtvrtek, o den později řekl, že ho vybral kvůli odbornosti a ne politickým názorům.

reklama