CNN Prima News e-mail

e-mail

Výpis příspěvků ke štítku „e-mail“

Není nikdo, kdo by Putina zastavil. Ruský agent odhalil diskuzi o použití jaderných zbraní

2. prosince 2022 06:02

Ruští představitelé diskutovali o potenciálním použití jaderných zbraní na Ukrajině. Dokazovat to má elektronická pošta, o níž se agent ruské Federální bezpečnostní služby (FSB) podělil s ruským aktivistou Vladimirem Osečkinem. E-maily kromě případného nasazení zbraní hromadného ničení pojednávají také o osobě Vladimira Putina. Nejmenovaný agent s přezdívkou „Vítr změny“ označil ruského prezidenta za osobu s narcistickými poruchami vyvolanými komplexy z dětství.

Problém pro statisíce Čechů. Seznam postihl výpadek, lidé se nepřihlásili do e-mailu

20. června 2022 11:53
Aktualizováno

Společnost Seznam postihl během pondělí několikahodinový výpadek v přihlašování. Lidé se v té době nemohli dostat do svých e-mailových schránek ani dalších služeb Seznamu vyžadujících přihlášení. Při přístupu z e-mailového klienta na počítači nebo mobilním telefonu elektronická pošta fungovala bez větších problémů, uvedla společnost na Twitteru. Mluvčí firmy Aneta Kapuciánová řekla, že příčinu výpadku technici společnosti stále zjišťují, kybernetický útok může vyloučit.

Bidenův syn figuroval ve výzkumu smrtelných virů na Ukrajině, tvrdí britští novináři

26. března 2022 00:09

Moskva tvrdí, že syn amerického prezidenta Hunter Biden pomáhal na Ukrajině financovat program na vojenský výzkum biologických zbraní. Ačkoliv se podobná vyjádření Rusů považovala za součást propagandy, která má ospravedlnit útok na Ukrajinu, e-maily, které má k dispozici web Daily Mail, naznačují, že by ruská tvrzení mohla mít pravdivý základ.

Počítač vážící tuny, mail za tisíc korun. Před 30 lety se Češi připojili k internetu

13. února 2022 20:57

Český internet slaví třicetiny. Když došlo 13. února 1992 ke slavnostnímu zahájení jeho provozu, byla to úplně jiná síť, než jak ji znáte dnes. Sloužila jen k posílání mailů a souborů s čísly či písmeny, byla bez obrázků. K dálkovému připojení se tehdy na pražském ČVUT používal několik tun vážící sálový počítač, na jehož důležité součástky ze Západu se čekalo klidně i měsíce.

V Německu při běhání zmizela 11letá dívka. Stopy vedou do Česka k sektě Dvanáct kmenů

18. října 2021 18:59

Od soboty německá policie v Bavorsku pátrá po 11leté dívce, která se nevrátila z běhání ve městě Holzheim. Pěstounská rodina, která se o dívku stará, okamžitě zalarmovala úřady. Stopy nyní vedou ke kontroverzní sektě Dvanáct kmenů, která se z Německa přemístila do Česka. Její součástí mají být i biologičtí rodiče dívenky.