CNN Prima News erekce

erekce

Výpis příspěvků ke štítku „erekce“

Brazilská armáda má problém. Musí vysvětlit nákup desítek tisíc modrých pilulek na potenci

12. dubna 2022 04:59

Brazilská armáda by měla vysvětlit, proč v předchozích dvou letech nakoupila 35 000 tabletek Viagry. Největší množství těchto pilulek na poruchy erekce dostalo brazilské námořnictvo. Upozornil na to v místním parlamentu opoziční poslanec, který podle agentury EFE vycházel z vládního portálu, na němž lze kontrolovat výdaje veřejných institucí.

Vědci objevili další nepříjemný dopad covidu. Může ovlivnit erekci i velikost penisu

15. ledna 2022 18:51

Po prodělání covidu lidé nahlašují nejrůznější zdravotní komplikace, které je provázejí i dlouhé měsíce po vyléčení. Kromě známých problémů, které se týkají například bolesti hlavy či únavy se však objevují i specifické potíže. Někteří muži si například stěžují na přetrvávající erekci, či naopak její absenci. Podle provedených studií je spojitost mezi covidem a těmito problémy prokázaná, informuje web New York Post.

Viagrou proti demenci. Kromě podpory erekce snižuje riziko Alzheimerovy choroby, míní vědci

9. prosince 2021 05:51

Viagra, lék používaný na zlepšení erekce, možná snižuje riziko propuknutí Alzheimerovy choroby. Zjistili to v nové studii vědci z amerického Clevelandu, kteří zkoumali statistická data sedmi milionů pacientů a došli k závěru, že u uživatelů viagry existuje o 69 procent nižší riziko demence. Podle autorů studie jsou výsledky slibné, možný účinek viagry ale musí potvrdit klinické testy.