Unikátní herní doupě za desítky milionů. V Praze se otevírá Vodafone PLAYzone Arena

Špičkové herní vybavení, chutné občerstvení i ideální prostor pro sledování esportových přenosů či hraní her. Multifunkční esportové centrum Vodafone PLAYzone Arena se nachází přímo v pražském obchodním centru Westfield Chodov a rozkládá se na ploše více než tisíc metrů čtverečních. Za unikátním herním projektem stojí skupina FTV Prima, jejíž investice do Areny se vyšplhaly do desítek milionů korun.

Zbrusu nové herní doupě bude dostupné jak profesionálním hráčům, tak široké veřejnosti. Návštěvníci se mohou těšit na 55 herních počítačů, nejnovější herní konzole, virtuální realitu, herní telefony či speciální herní křesla. To vše v příjemném prostření uvnitř budovy chodovského obchodního centra.

„S hráči, diváky i partnery už se nebudeme potkávat pouze párkrát do roka na některém z našich eventů, ale můžeme je pozvat k nám do Vodafone PLAYzone Areny, nového domova česko-slovenského esportu,“ přiblížil projekt výkonný ředitel agentury PLAYzone Lukáš Pleskot.

Podobně jako u tradičních sportovních podniků, i zde čeká na hosty moderní bar s bistrem, o občerstvení v podobě nealkoholických nápojů i čepovaného piva či teplého jídla tudíž nebude nouze. Bar doplňuje také velká LED obrazovka, na níž mohou návštěvníci sledovat české i zahraniční esportové zápasy.

„Naším posláním je spojovat lidi a nabízet jim výhody digitalizace. Aréna na Chodově svým vybavením otevírá svět esportu nejen profesionálům, ale právě i širokému okruhu zájemců. Nejlepší okamžiky přicházejí, když nás nic neruší. Proto jsme rádi, že můžeme v esportu působit nejenom jako partner, ale jsme s hráči v kontaktu v celé aréně,“ říká Petr Dvořák, generální ředitel společnosti Vodafone.

Tuzemská aréna tak není jen místem, kde se hrají hry. V dalších měsících se zde uskuteční i komunitní setkání či obchodní akce. Za běžného provozu ale mohou návštěvníci jednoduše přijít, sednout si k jednomu z volných počítačů a jednoduše hrát – ať už sami, nebo se svými přáteli.

VIP Opening párty jsme si užili, poslední zatěžkávací test zvládli a už se moc těšíme, až se za námi přijdete podívat i...

Posted by Vodafone PLAYzone Arena on Sunday, April 24, 2022

Díky zabudovanému studiu a přítomné technice se v prostorách Areny budou natáčet pořady agentury PLAYzone a skupiny FTV Prima jako Re-Play či CNN Prima Gaming.

Vodafone PLAYzone Arena se otevírá veřejnosti 25. dubna 2022. Esportové centrum má také vlastní vchod zvenku z ulice Roztylská (kousek od zastávky MHD), není tak třeba procházet obchodním centrem. Štědrá je také otevírací doba – každý den si mohou návštěvníci užívat herního doupěte od 11:00 do 23:00.

Více informací o Vodafone PLAYzone Areně najdete na stránkách projektu.

Tagy: