reklama

Perkausová se vrátila na obrazovky. Prozradila, jak snášela 14 dní v izolaci s přítelem

Moderátorka Eva Perkausová se po delší přestávce vrací zpět na televizní obrazovky. Po boku Romana Šebrleho v Hlavních zprávách usedla už v pondělí večer. Krásná moderátorka strávila o dva týdny déle na Maledivách, kde s partnerem uvízla kvůli pozitivnímu testu na koronavirus. Z dovolené v ráji se rázem stala dlouhá povinná izolace na hotelovém pokoji.

reklama

„Všichni jste mi strašně chyběli, i diváci u televizních obrazovek. Bylo to dlouhé,“ řekla Perkausová, která jen srší nadšením, že je z tropického ráje zase zpět doma.

K tématu

„Den před odjezdem z dovolené vyšel partnerovi pozitivní test na koronavirus a uzavřeli nás v hotelu na 14 dní do karantény,“ připomněla moderátorka, které od fanoušků chodily dotazy, proč se nenechali otestovat znovu. „To jsme se samozřejmě na vlastní náklady snažili udělat, ale ta možnost na Maledivách není,“ vysvětlila.

Dříve než za 14 dnů není podle ní na Maledivách test na koronavirus možný. „Takže jste jednoduše odkázaní na čtrnáctidenní karanténu a hotovo,“ pokračovala Perkausová, která se tak najednou ocitla s partnerem mezi čtyřmi stěnami na dlouhé dva týdny.

„Byla to zkouška, být zavření v jedné místnosti a 14 dnů v kuse. Nám to ale spolu svědčí víc, než když spolu nejsme,“ prozradila moderátorka. „Pohádali jsme se jenom párkrát,“ dodal s úsměvem její přítel, podnikatel Ivan Hecko.

/ fotografií

Ponorka u nich ale nenastala, přestože se několikrát pohádali. „U nás jsou většinou ty hádky jako plamen. Najednou hoří, hoří a za pět minut je to zase všechno zažehnáno. U nás jsou vlastně hádky asi na denním pořádku,“ přiznala krásná blondýnka.

Láska prochází žaludkem

Dalo by se tedy říct, že hádky jsou kořením jejich společného života. Partner moderátorky to ale vidí jinak. „To je spíš koření Evičky,“ řekl Hecko. Oba se tomu ale od ucha k uchu zasmáli, protože jejich vztah očividně funguje skvěle.

Eva Perkausová na Maledivách.
Eva Perkausová na Maledivách.
Zdroj: CNN Prima NEWS

Jistě k tomu přispívá i fakt, že Hecko velice rád vaří. Říká se totiž, že láska prochází žaludkem, a tak si přítelkyni pěkně vykrmuje. „Když už něco dělám, tak něco pořádného a s masem,“ potvrdil Hecko, který zároveň prozradil, že i Eva je šikovná v kuchyni. „Vaří, peče a už ji občas musím brzdit, protože jsem měl před měsícem 105 kilo,“ pokračoval.

Perkausová pak upřesnila, že raději vaří rychlá jídla, kdežto Ivan se stará převážně o masité pokrmy. „Je to třeba jehně, steaky a k tomu dělá ještě přílohy. Takže on je specialista na maso a u nás naštěstí jíme většinou maso. No a ten zbytek už si přebírám já,“ vysvětlila s úsměvem moderátorka, kterou nyní už budeme pravidelně vídat v Hlavních zprávách na CNN Prima NEWS a na Primě.

K tématu

Další hlavní zprávy

Zdraví

Stát nám hází klacky pod nohy, tvrdí praktici. Tisíce pacientů čekají na očkování marně

Stát nám hází klacky pod nohy, tvrdí praktici. Tisíce pacientů čekají na očkování marně

Očkování proti novému typu koronaviru u praktických lékařů stále vázne. Zájem ze strany pacientů je velký, sami lékaři by také rádi očkovali. Problém je, že není čím. Přitom starších lidí, kteří čekají na vakcínu od svého obvodního lékaře, je výrazně více než těch, kteří se registrovali do očkovacích center. Někteří obvodní lékaři přiznávají, že dosud obdrželi sotva pár desítek vakcín.

Domácí

Arenberger zamázl koncerty s PCR testy v Lucerně. Vrchol drzosti, zlobí se organizátor

Arenberger zamázl koncerty s PCR testy v Lucerně. Vrchol drzosti, zlobí se organizátor

V Česku se chystala série 12 koncertů Cesta ze tmy, na které by mohli jít pouze lidé s negativním PCR testem. I přesto, že organizátoři přistoupili na všechny vládní podmínky, ministr zdravotnictví Petr Arenberger jim nakonec výjimku neudělil. Své rozhodnutí politik sice bude moci v květnu ještě změnit, pořadatelé se však zlobí: Výjimka jim už byla slíbena. „Program ukončuji nadobro,“ reagoval za pořadatele Karel Luxík.

Odveta. Rusko vyhostí deset amerických diplomatů v reakci na podobný krok USA
Zabiják a diktátor. Aktivisté umístili nahého Putina na zlatý záchod před ambasádu
Basketbalistky USK i potřetí pokořily Hradec Králové a mají rekordní patnáctý titul
Nové opatření je protiprávní, míní právník. Hrozí vám pokuta za párty či setkání v parku?
reklama
reklama
Švédsko přebralo štafetu „best in covid“. Denním přírůstkem nakažených válcuje Evropu

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Arenberger: Buďte rádi, že chodí děti do školy. Víc zatím nečekejte, nevíme
Další články
reklama
reklama