CNN Prima News dovolená

dovolená

Výpis příspěvků ke štítku „dovolená“

Brutalita v letním ráji: Otec dvou dětí nepřežil rvačku s vyhazovači a policií, rodina zuří

9. srpna 2022 15:58

Úmyslné zabití, sebeobrana, nebo nehoda? Tobias White-Sansom zemřel po násilné potyčce na dovolené v Magalufu, jenž se nachází na španělské Mallorce. Zanechal po sobě dvě dcery ve věku čtyř let a 11 měsíců. Oficiální příčinu smrti sice určí až pitva, ale podle výpovědí rodiny ho zbili vyhazovači z nočního klubu a následně i policisté, kteří mu klečeli na krku.

O prázdninách roste zájem rodin o odlehčovací služby pro nemocné seniory. Jak fungují?

7. srpna 2022 23:33

Trpí ztrátou úsudku a mnohdy ani netuší, kdo je jejich rodina. Přesto se o příbuzné s Alzheimerovou chorobou starají desetitisíce lidí. Péče o milované však bývá mnohdy náročná, a tak i oni čas od času potřebují pauzu. V takových případech mohou využít takzvanou odlehčovací službu. O tu je zvlášť v letních měsících, kdy lidé odjíždí na dovolenou, velký zájem.

CNN: Žebříček 10 nejhorších světových letišť. Kde zažijete největší cestovatelské peklo?

5. srpna 2022 05:04

Chaos na letištích pokračuje. Oživení cestovního ruchu se po covidové pauze potýká s velkými logistickými problémy. Letiště po celém světě hlásí kritický podstav, turisté pak zmatky při přestupech, zpožděné spoje i zrušené lety. Kde byste měli očekávat největší komplikace? Redakce CNN Travel získala data od analytické společnosti FlightAware a poskládala aktualizovaný žebříček deseti nejhorších letišť letošní sezóny.

Oficiálně ještě nejsem rozvedený, léto si ale užívám. Šebrle promluvil o nové lásce

4. srpna 2022 21:23

Bývalý desetibojař Roman Šebrle oficiálně stále ještě není rozvedeným mužem. Pohledný moderátor Hlavních zpráv to na sebe prozradil na velké letní party televize Prima. Šebrle prožil s manželkou Evou šťastných 21 let. Od oznámení jejich rozvodu už ale uplynulo hodně času, a tak nikoho nepřekvapí, že má sportovec nový vztah. Ačkoliv o nové partnerce toho moc prozradit nechtěl, redakci Showtime přeci jen nějaké detaily řekl.

Hodiny čekání, špína v hotelu a arogance. Vysněná dovolená Jany se proměnila v noční můru

2. srpna 2022 22:56

Dovolená za trest. Právě tak popisuje paní Jana ze Slovenska svou zkušenost, která začala ve 4 hodiny ráno na letišti v Egyptě. Po příletu totiž zjistila, že hotel, kde měla rezervovaný pokoj, pro ni místo nakonec nemá. Situaci začala hned řešit s cestovní kanceláří Fischer. Přístup společnosti ji však šokoval. S případem se svěřila webu Topky.sk. Kancelář se však hájí a tvrdí, že situaci začala řešit ihned.