reklama
CNN Prima News dovolená

dovolená

Výpis příspěvků ke štítku „dovolená“

Babiš nechtěl do politiky, ke KSČ ani na Krétu. Bude se s Hradem opakovat historie?

13. listopadu 2021 19:52

Bude současný premiér Andrej Babiš kandidovat na prezidenta? Podporu má i od současné hlavy státu Miloše Zemana, sám ale zájem o post prezidenta před lety odmítl s tím, že by ho funkce nebavila. Jenže, jak už víme z minulých let, Babiš občas své postoje změní. Vzpomeňme, jak se mu nechtělo do politiky, spolupracovat s KSČ nebo na Krétu.

Vyhrajte luxusní zájezd pro dva na MALEDIVY s cestovní kanceláří Čedok

9. listopadu 2021 05:30

Soutěžte s námi o zájezd v hodnotě přes 70 000,- Kč pro dva a vyrazte s Čedokem přímými lety z Prahy do romantického ráje na Maledivách. Pro jednoho šťastlivce máme totiž dvě zpáteční letenky a týdenní pobyt s plnou penzí v hotelovém resortu u jednoho z nejkrásnějších korálových útesů se 400 druhy ryb a vodních živočichů. Poletíte tak na svou vysněnou dovolenou na palubě dálkového letadla bez mezipřistání z Letiště Václava Havla Praha už 23. listopadu 2021 zcela zdarma. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku a SDÍLET SOUTĚŽ NA FACEBOOKU! A ostatní, na které se štěstí neusměje, mohou vybírat z dalších skvělých nabídek zájezdů u nejstarší cestovní kanceláře u nás.

Město, které chce být ve všem nej. Dovolená v Dubaji je jako výlet do budoucnosti

3. listopadu 2021 11:07

Nejvyšší budova světa, nejdelší metro, které neřídí člověk, nejluxusnější hotel, největší nákupní centrum i uměle postavené ostrovy. Dovolená v Dubaji, která chce být ve všem „nej“, je jako výlet do budoucnosti. V říjnu tam začala turistická sezóna, město navíc hostí světoznámou výstavu Expo. Zájem o oblíbenou dovolenkovou destinaci mezi Čechy roste.

Komplikace pro neočkované. Návrat z Dánska, Islandu a Norska se od pondělí ztíží

29. října 2021 13:52

Neočkovaní Češi budou mít od pondělí složitější návrat z Dánska, Islandu, Norska a Lichtenštejnska. Všechny čtyři země se na covidovém semaforu přesunou z oranžové kategorie do červené, která značí vysokou míru rizika nákazy koronavirem. Naopak z Kypru bude návrat jednodušší. Změny budou i u dalších států, nemají však vliv na režim při příjezdu do Česka.

PŘEHLEDNĚ: V Dubaji začala sezóna. Země láká i neočkované, jaká opatření tam platí?

17. října 2021 15:09

V Dubaji začala turistická sezóna, která trvá až do května. Protože se rozvolňují koronavirová opatření a země navíc hostí světoznámou výstavu Expo, tamní hotely se postupně plní. Zvýšenou poptávku v oblíbené dovolenkové destinaci potvrzuje i mluvčí cestovní agentury Invia Andrea Řezníčková. Jaká opatření v zemi v současné době platí a co turisté potřebují, aby tam mohli vycestovat?

Monika Babišová se zpětně pochlubila fotkami z Benátek. Premiér vysvětluje proč

16. října 2021 14:52

Premiér Andrej Babiš (ANO) vzbudil pozornost fotkami z Benátek, které tento týden zveřejnila jeho manželka Monika Babišová na sociálních sítích. Podle předsedy vlády jde o snímky, které byly pořízené ještě před startem kampaně do sněmovních voleb. Prý poprosil ženu, aby fotky z červencového výletu nezveřejňovala „kvůli antibabišovcům“.

Samoizolace i rok platné očkování. Ministr zveřejnil nové podmínky cestování do Chorvatska

2. října 2021 14:04

Chorvatsko povolilo, že plně očkovaní Češi mohou do země přicestovat rok od závěrečné dávky. Na Twitteru to uvedl ministr zahraniční Jakub Kulhánek (ČSSD). Dosud byla platnost vakcíny 270 dní. Chorvatsko je v létě nejoblíbenější zahraniční destinací Čechů. Letos jich tam zamířilo přes 750 tisíc, což je téměř tolik jako před vypuknutím pandemie koronaviru.

Reportáž: Expo na každém kroku. Dočkali jsme se, radují se z výstavy obyvatelé Dubaje

2. října 2021 13:10

Expo 2020 je pro naši zemi i pro nás velká věc, přiznala CNN Prima NEWS jedna z obyvatelek Dubaje. Spolu s ostatními místními se raduje, že se světoznámé výstavy i přes pandemii koronaviru nakonec opravdu dočkali. Veletrh oficiálně začal 1. října a potrvá šest měsíců. Země, která se snaží být ve všem „nej“, vzala i jeho marketing po svém. Na Expo láká na každém kroku.

reklama