reklama

Evakuace obyvatel a několika domácích zvířat. Hasiči zasahovali u požáru v Přerově

Několik jednotek hasičů zasahovalo v úterý večer u požáru nedaleko Žerotínova náměstí v Přerově. Hasiči evakuovali ve vyváděcích maskách celkem 16 obyvatel domu. Dva z nich převezli záchranáři na ošetření do nemocnice.

reklama

Mezi evakuovanými bylo také několik domácích zvířat. Přesnou příčinu požáru zjišťuje vyšetřovatel hasičů. „V celém objektu byla provedena důkladná kontrola zakouřených prostor, vylučujeme přítomnost dalších zraněných osob,“ uvedli hasiči na Twitteru.

Tagy:

Hlavní zprávy

Loni jsme dostávali zákusky, teď vozí neočkované. Přednosta ARO nastínil konec covidárií

Máme vakcínu a mysleli jsme si, že nás covid už jen pozlobí. Jenže jsme nepředpokládali, že se lidé nebudou očkovat. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to řekl přednosta ARO/JIP z pražské vinohradské nemocnice František Duška. Popisuje, že na jeho oddělení panuje odlišná atmosféra než loni, tehdy zdravotníci dostávali zákusky ze zavřených restaurací. Pokud lidé podstoupí vakcinaci, mohla by se podle něj v nemocnicích zavřít covidária.

Terezu H. stále drží v Pákistánu. Celníkům se propuštění nelíbí, slibují nové důkazy

Češka Tereza Hlůšková, kterou celníci v lednu 2018 zadrželi na letišti v pákistánském Láhauru s devíti kilogramy heroinu, po nedávném propuštění z vězení zatím nemůže odcestovat do České republiky. Podle webu iDNES.cz čeká v Islámábádu na vydání pasu, které se zkomplikovalo, a zároveň celníci v pondělí podají k soudu odvolání proti jejímu propuštění. Do rozhodnutí nebude moci Hlůšková zemi opustit.

reklama

Domácí zpravodajství

reklama