reklama

Evropa jde na západ, až skončí v KLDR. Menšiny dnes utlačují většinu, říká Krása

Evropa jde tak na západ, až skončí v Severní Koreji. V předvolebním pořadu CNN Prima NEWS Divoká karta to řekl Václav Krása, třetí na kandidátce koalice Trikolóra–Svobodní–Soukromníci ve Středočeském kraji. Je také toho názoru, že menšina diktuje většině.

reklama

Trikolóra si v předvolebních průzkumech dvakrát dobře nevede. Podle Krásy toho ale hnutí pro dostání do Poslanecké sněmovny dělá dost. „Průzkumům úplně nevěřím. Možná tu jsou i síly, které nám hodně nepřejí. Jsme jiní v tom, že zcela jasně a nahlas říkáme, že nechceme různé trendy, které jdou k nám z Evropy,“ má jasno Krása.

„Obávám se, že Evropa jde pořád na západ, až skončí v Severní Koreji. Preference menšin před většinou je dneska tak silná, že většina je dneska utlačovanou skupinou lidí, které menšina nutí nesmysly o pohlavích, manželstvích, apod. Proto jsem i šel do politiky,“ pokračoval Krása, který tím mimo jiné narážel například na manželství homosexuálů.

Podle Krásy nemůžeme podobným názorům podléhat, protože hrozí rozpad společnosti. „Dnes to vidíme na útocích proti standardní rodině tak, jak ji všichni známe po tisíciletí. Útoky proti rodině jsou cílené a mají rozbít společnost,“ dodal.

Krása je předsedou Národní rady osob se zdravotním postižením ČR, poslancem už byl v letech 1993 až 2002, kdy byl členem ODS a Unie svobody.

Tagy:

Hlavní zprávy

Diplomatický bojkot olympiády v Pekingu. USA viní Čínu z porušení lidských práv
ZOH 2022

Diplomatický bojkot olympiády v Pekingu. USA viní Čínu z porušení lidských práv

Na zimní olympijské hry v Pekingu se příští rok nevypraví žádní představitelé vlády USA. Diplomatický bojkot her v pondělí oznámila mluvčí Bílého domu Jen Psakiová, která rozhodnutí odůvodnila porušováním lidských práv v Číně. Cílem opatření je naznačit Pekingu, že nemůže pokračovat ve svém současném kurzu. Vláda prezidenta Joea Bidena tím vyjádřila podporu americkým sportovcům, kteří na hry pojedou. Trestat je zákazem účasti by podle Bílého domu nebylo správné

Děsivé pondělí: Hasiči vyjížděli ke třem pádům do studny i šachet. Jeden skončil tragicky
Středočeský kraj

Děsivé pondělí: Hasiči vyjížděli ke třem pádům do studny i šachet. Jeden skončil tragicky

Nepříjemnou statistiku si v pondělí 6. prosince připsali hasiči ze Středočeského kraje. Během jediného dne vyjížděli hned ke třem totožným událostem – vyprošťování osob po pádu do hloubky. Hned první akce však skončila tragicky, muž po pádu do desetimetrové hluboké studny svým zraněním podlehl. Další dvě osoby, kdy jedna spadla do šachty při výkopové práci a druhá do výtahové šachty, byly převezeny do nemocnice.

Trhy jim zrušili, přesto si poradili. V Jablonci nad Nisou otevřeli adventní supermarket

V Jablonci nad Nisou mají namísto vánočních trhů adventní supermarket. Bývalá prodejna nábytku v centru města se nyní proměnila v takzvaný Štědrý dům, který funguje stejně jako běžné obchody. Zákazníci si u vchodu berou košíčky, u stolů si vybírají zboží a u pokladny platí nákup. Skupina lidí, která pořádá několikrát do roka řemeslné trhy, si prostor pronajala a upravila během několika dní.

reklama

Domácí zpravodajství

Detaily tragédie na Plzeňsku: Muž zastřelil svého bratra, po útěku se nejspíš oběsil

Krajští kriminalisté zahájili trestní řízení v případu nedělní střelby v Radějovicích na severním Plzeňsku, při níž zemřel pětašedesátiletý muž. Policisté z územního odboru Plzeň-venkov se dále zabývají okolnostmi úmrtí šestašedesátiletého útočníka, který se krátce po činu oběsil. Podle prvotních informací šlo o rozepři mezi rodinnými příslušníky.

reklama