reklama

ODS

Výpis příspěvků ke štítku „ODS“

Benda: Předvádíte destrukci za každou cenu. Jste akorát nervózní, oponoval Fiala z SPD

27. ledna 2022 22:58

Čtvrteční jednání v Poslanecké sněmovně bylo podle poslance Marka Bendy (ODS) mimořádně absurdní. „Je to destrukce za každou cenu,“ prohlásil na účet opozice. Poslanec Radim Fiala (SPD) mu však v pořadu 360° oponoval. Je toho názoru, že opozice má nárok říci, co si o současném stavu myslí. „Křičíte na nás něco o nenávisti a jste zkrátka nervózní, za což my nemůžeme,“ reagoval ve vysílání CNN Prima NEWS.

Snížení slev na jízdné bylo nutné. Ceny jsou i nadále atraktivní, hají změnu Kupka

27. ledna 2022 10:51

Slevy ve veřejné dopravě pro seniory a studenty se od 1. dubna sníží ze současných 75 procent na 50 procent z jízdného. Jde o jeden z mnoha škrtů, kterým chce vláda premiéra Petra Fialy (ODS) snížit deficit státního rozpočtu. Ministr dopravy Martin Kupka (ODS) v pořadu Nový den na CNN Prima NEWS sdělil, že hodlá ve svém rezortu najít další úspory. Ty by se ale v žádném případě neměly týkat investic.

Jste parodie na politika, vysmál se Topolánek Šlachtovi. Šéf Přísahy si to nenechal líbit

27. ledna 2022 07:54

Expremiér Mirek Topolánek se na sociálních sítích ostře pustil do bývalého policisty Roberta Šlachty poté, co předseda Přísahy označil kandidáta na nového policejního prezidenta Martina Vondráška za kamaráda ODS a jeho případné jmenování za politizaci policie. Topolánek Šlachtovi mimo jiné sdělil, že je „parodií na politika“. Jeho poznámka nezůstala bez odezvy.

Fiala: V březnu se můžeme vrátit k běžnému životu. V soukromí mluvím jako každý jiný

27. ledna 2022 05:19

Všechny sliby budeme postupně plnit, dušuje se v rozhovoru pro CNN Prima NEWS premiér a předseda ODS Petr Fiala. Uvedl také, že pokud vše půjde dobře, v březnu bychom se mohli vracet k normálnímu životu. V rozhovoru mluvil mimo jiné také o kritice pandemického zákona či o vulgárním výroku, který mu nedávno uklouzl při jednání Sněmovny.

reklama