reklama

Fanoušek má přes celá záda Messiho. Hrozný tetování, žertovala hvězda. Pak splnila slib

Argentinec Lionel Messi, šestinásobný vítěz ankety Zlatý míč, má obdivovatele po celém světě. Dokonce i v Brazílii – státu, který je při mezistátních zápasech hlavním nepřítelem. Igor Magalhaes si v roce 2019 nechal přes celá záda vytetovat fotbalového šikulu z Barcelony. Pravděpodobně by ho ale nikdy nenapadlo, že se mu sám Messi těsně pod povedené dílo vyryté do kůže podepíše.

reklama

Jak přesně vypadá ono monstrózní tetování? Zobrazuje Messiho v jedné z nejslavnějších chvil jeho bohatého fotbalového života. V roce 2017 v nastavení zápasu s rivaly z Realu Madrid – takzvaného El Clásica – vstřelil rozhodující gól na 3:2, což byl velkolepý způsob, jak završit 500 kariérních branek.

Publikum na madridském stadionu Santiago Bernabéu utichlo, Messi šel pozdravit zklamané tribuny tak, že sundal svůj dres a držel ho před sebou, poukázal na číslo 10. Z tohoto ikonického okamžiku vzniklo mnoho a mnoho fotografií.

A s odstupem minimálně jedno barevné tetování. Igor Magalhaes absolvoval hned tři sezení u tatéra, než byl Messi na jeho zádech hotový.

Paralelně s Eurem momentálně v Jižní Americe probíhá Copa América, latinská obdoba evropského šampionátu. A právě Magalhaes navštívil trénink Argentiny před zápasem s Paraguayí, kde byl do půl těla vysvlečený a argentinská média okamžitě zaregistrovala, jaké dílo má fanoušek na zádech. Originální tetování se rychle díky sociálním sítím stalo slavným a – světě, div se – doputovalo až k samotnému Messimu.

V internetovém prostoru tak opora Barcelony zanechala komentář, kterému nechyběl vtip: „Otřesné tetování. Ne, miluji ho. Chtěl bych ho vidět a podepsat.“

Příběh tedy dostal krásné pokračování. Mezi 33letým Messim a brazilským obdivovatelem byla domluvena schůzka před hotelem, ve kterém pobývá argentinská reprezentace. Fotbalista s ochrankou v zádech vzal modrou fixu a pod povedeným „obrazem“ na fanouškových zádech zanechal podpis.

„Nyní můžu v klidu umřít,“ napsal na Instagram ke snímku z chvíle, kdy vznikal autogram, muž, jenž se živí jako hasič. Brazilským médiím pak řekl: „Myslel jsem, že se u mě nezastaví. Ale zahlédl jsem ho, on se mi podíval do očí a pootočil mě tak, abych k němu byl zády. Jsem navždy šťastný, nedá se to popsat žádnými dalšími slovy.“

Tagy:
tetování FC Barcelona Lionel Messi fanoušek fotbal sport argentinská fotbalová reprezentace Igor Magalhaes Copa América

Hlavní zprávy

Termíny a systém prvního předvánočního MS ve fotbale 2022. Proč začíná v listopadu?

Česká reprezentace zabojuje o fotbalové mistrovství světa v Kataru v březnové baráži. Pokud by ve dvoukolovém play-off uspěla, bude se upínat k termínu 21. listopad 2022. Právě v tento den „mundial“ v exotické destinaci začíná. Termín je to pro světový šampionát dosti netradiční, ale vzhledem k vedrům v Perském zálivu je zimní varianta pro hráče komfortnější než tradiční letní.

reklama

Domácí zpravodajství

Spory uvnitř České lékařské komory gradují. O očkování dětí museli členové jednat ve sněhu

Spory uvnitř České lékařské komory (ČLK) nabírají na intenzitě. Menší část jejích členů chtěla v sobotu v Lékařském domě uspořádat odbornou diskusi o očkování dětí. Vedení ale konání akce zamítlo. Jako důvod uvedlo špatnou epidemickou situaci. Jednání se tak muselo uskutečnit venku ve sněhu. Organizátoři semináře, kteří si přezdívají Paralelní lékařská komora a jsou podepsaní pod Deklarací lékařů proti nátlaku na očkování, to považují za naschvál. Prezident komory Milan Kubek to odmítá.

Hrůzné snímky plic neočkovaných s covidem: Lékař posílá lidem varovný vzkaz

Bez dalších závažných nemocí, 46 a 38 let, těžké plicní postižení. Další „sporťák 48 let“ na mimotělním oběhu. Lékař plzeňské letecké záchranné služby Jiří Chvojka zveřejňuje na sociálních sítích anonymní příběhy lidí, kterým zdraví zničil covid. Dá se předpokládat, že se jedná o lidi, kteří nejsou očkovaní, lékař totiž zároveň vyzývá k vakcinaci.

reklama