reklama
CNN Prima News tetování

tetování

Výpis příspěvků ke štítku „tetování“

Bizarní sázka z F1 splněna. Jako by mi řezali nohu vejpůl, trpěl bývalý šéf Ricciarda

2. prosince 2021 12:44

Známý šprýmař světa formule 1 Daniel Ricciardo se konečně dočkal. Ještě když jezdil za Renault, uzavřel sázku se stájovým šéfem Cyrilem Abiteboulem. Tým dlouhé roky čekal na pódiový výsledek, proto se oba muži vsadili, že pokud australský pilot skončí ve žlutočerném monopostu na „bedně“, nechá se doposud kérkou neposkvrněný Abiteboul tetovat. Sice s více než ročním zpožděním, ale dohoda byla oficiálně dotáhnuta do konce.

Emotivní zpověď hasiče, který zasahoval při pádu Dvojčat. Jeho terapií bylo tetování

10. září 2021 21:25

V sobotu uplyne 20 let od nejtragičtějšího teroristického útoku v dějinách lidstva. Nejen Spojené státy, ale celý svět si připomene události jedenáctého září. V den, který otřásl americkou společností a vyvolal válku proti teroru, přišly o život téměř tři tisíce lidí. Bylo mezi nimi i 343 hasičů a paramediků, kteří při záchraně jiných životů položili ten svůj.

Fanoušek má přes celá záda Messiho. Hrozný tetování, žertovala hvězda. Pak splnila slib

25. června 2021 06:49

Argentinec Lionel Messi, šestinásobný vítěz ankety Zlatý míč, má obdivovatele po celém světě. Dokonce i v Brazílii – státu, který je při mezistátních zápasech hlavním nepřítelem. Igor Magalhaes si v roce 2019 nechal přes celá záda vytetovat fotbalového šikulu z Barcelony. Pravděpodobně by ho ale nikdy nenapadlo, že se mu sám Messi těsně pod povedené dílo vyryté do kůže podepíše.

Vémola si nechal vytetovat nahou snoubenku. Který muž by to udělal, řekla dojatě

17. ledna 2021 14:22

Český zápasník MMA Karlos Vémola se rozhodl zvěčnit podobu své snoubenky a nechal si ji vytetovat na biceps levé ruky. Na obrázku je Lela Ceterová vyobrazena nahá, její podobiznu dokreslují andělská křídla. Ceterová si na oplátku nechala na svém kotníku vepsat iniciály snoubence. „A teď se máme opravdu napořád,“ okomentoval Vémola láskyplný čin na Instagramu.

reklama