CNN Prima News tetování

tetování

Výpis příspěvků ke štítku „tetování“

Igor Mitrenga: Nejdřív dobyl Prahu, pak i New York

5. října 2022 20:30

Mohli jste ho vidět, jak kreslí graffiti po zdech nebo ho potkat v roli manažera ve skateshopu. To je ale už minulost. Dnes je totiž jedním z nejvyhledávanějších tatérů, a to nejen v Praze, ale svůj talent už úspěšně předvádí i v New Yorku. Poznejte příběh člověka, který si šel za svým a dokázal uspět.

Alarmující zjištění vědců. Tetovací inkousty obsahují toxické látky, hrozbu aktivuje Slunce

3. září 2022 19:36

Ke znepokojivým výsledkům dospěli vědci ze Státní univerzity v New Yorku (SUNY). Při testování 56 tetovacích inkoustů zjistili, že některé obsahují azosloučeniny, které se při slunečním záření mohou proměnit v rakovinotvorné látky. Zároveň odhalili, že některé částice jsou tak malé, že mohou v těle vyvolat rakovinné mutace.

Záhadu kolem Maddie mohou rozplést tělesné zvláštnosti podezřelého. Co odhalila prohlídka?

11. července 2022 17:47

Žalobce si vyžádal podrobnou lékařskou prohlídku 45letého Christiana B., který je už dva roky hlavním podezřelým v případu zmizení tříleté Maddie McCannové. Vyšetřovatelé zdokumentovali všechny zvláštnosti těla podezřelého Němce a chtějí je porovnat s výpověďmi svědků, které za 15 let pátrání nasbírali. Zaměřili se tak na tetování, jizvy nebo mateřská znaménka. Recidivista Christian B. si aktuálně odpykává trest za znásilnění Američanky, ve vězení má být sedm let.

Zajímavé novinky z CES 2022: Plyšák cucající prst i náplast brzdící předčasnou ejakulaci

22. ledna 2022 16:17

Plyšový pes cucající prst, autonomní traktor, skener psích čumáků či náplast brzdící předčasnou ejakulaci. To vše přinesl letošní ročník největšího světového veletrhu spotřební elektroniky Consumer Electronics Show (CES) v Las Vegas. Třebaže už druhým rokem po sobě zasáhla do průběhu každoroční technologické události pandemie koronaviru, ani letos nebyla nouze o užitečné i lehce bizarní vynálezy. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější novinky.

Nepřípustné, rozhodla organizace Oktagon. Vyloučila zápasníka kvůli tetování Hitlera

30. prosince 2021 10:32

Za velmi zvláštních okolností musela MMA organizace Oktagon zasáhnout do programu čtvrtečního turnaje. Když zjistila, že zápasník Radek Roušal má na pravé ruce vytetovaného nechvalně proslulého diktátora Adolfa Hitlera, okamžitě jeho účast na akci zrušila. Sám 26letý fighter se omluvil a podotkl, že podobizna nacistického vůdce je pozůstatkem mladické nerozvážnosti.

Bizarní sázka z F1 splněna. Jako by mi řezali nohu vejpůl, trpěl bývalý šéf Ricciarda

2. prosince 2021 12:44

Známý šprýmař světa formule 1 Daniel Ricciardo se konečně dočkal. Ještě když jezdil za Renault, uzavřel sázku se stájovým šéfem Cyrilem Abiteboulem. Tým dlouhé roky čekal na pódiový výsledek, proto se oba muži vsadili, že pokud australský pilot skončí ve žlutočerném monopostu na „bedně“, nechá se doposud kérkou neposkvrněný Abiteboul tetovat. Sice s více než ročním zpožděním, ale dohoda byla oficiálně dotáhnuta do konce.