CNN Prima News tetování

tetování

Výpis příspěvků ke štítku „tetování“

Vrah Roubal nebo Stodolovi na jednom tetování? Provokatér z Clashe to přehnal, říká promotér

Sedmý turnaj Clash of the Stars nabídl opět velkolepou show i mnoho silných momentů. V dobrém i zlém. Právě o tom byla řeč v rozhovoru s promotérem Tomášem Linh Le Sym na CNN Prima NEWS. „Nejhorší moment byl nástup Tadeáše Veselého a jeho napadení,“ přiznává šéf organizace. „Vznikla fáma, že měl zástavu srdce. To můžu vyvrátit.“ A co říká na nesmyslná tetování tohoto provokatéra?

Hodně rozdat, málo dostat. Boxer Ducár po 250 zápasech nezažil K.O. Nestojím o to, směje se

Velká bitva je tu! Český boxerský šampion Vasil Ducár bude v pátek 16. června na akci The Ring bojovat v pražské hale Královka o tituly s tvrďákem Viktorem Trushem z Ukrajiny. Jde o bijce, jenž si všech osm vítězství v profi ringu připsal před limitem. Bude proto rozhodně nebezpečným soupeřem. Ducár ale ze celou kariéru nezažil knockout a na tom rozhodně nehodlá nic měnit. „Otřesený jsem třeba byl, ale nikdy jsem takzvaně nezachrápal. A doufám, že to teď nezakřiknu,“ říká držitel cenného opasku WBC. Pro CNN Prima NEWS se navíc rozpovídal o práci u policie, otcovství nebo tetováních, která dříve odmítal.

Záhadu kolem Maddie mohou rozplést tělesné zvláštnosti podezřelého. Co odhalila prohlídka?

Žalobce si vyžádal podrobnou lékařskou prohlídku 45letého Christiana B., který je už dva roky hlavním podezřelým v případu zmizení tříleté Maddie McCannové. Vyšetřovatelé zdokumentovali všechny zvláštnosti těla podezřelého Němce a chtějí je porovnat s výpověďmi svědků, které za 15 let pátrání nasbírali. Zaměřili se tak na tetování, jizvy nebo mateřská znaménka. Recidivista Christian B. si aktuálně odpykává trest za znásilnění Američanky, ve vězení má být sedm let.