CNN Prima News festivaly

festivaly

Výpis příspěvků ke štítku „festivaly“

Poslední fotka Patejdla: Je mi smutno, Vašo, šťastný let do krásného nekonečna, napsal Nagy

Ještě před třemi týdny rozdával úsměvy na českých festivalech, nyní mu fanoušci a přátelé píšou dojemné vzkazy. Česká a slovenská hudební scéna vzpomíná na Vaša Patejdla, textaře a spoluzakladatele skupiny Elán. Smutnou vzpomínku mu věnoval i frontman kapely Indigo a zpěvák Peter Nagy. Ten na svém Instagramu ukázal i poslední fotku s Patejdlem. „Vašo, je mi smutno. Šťastný let do krásného nekonečna,“ napsal k selfie ze šatny, kterou pořídil během libereckého festivalu Benátská noc.

Benátská! s Impulsem: 29. ročník vypukne za týden i s „maskotem“ od Ledeckého

Přípravy 29. ročníku nejstaršího českého festivalu mainstreamové hudby Benátská! s Impulsem vrcholí. Benátská! odstartuje za týden a během tří dnů se letos na třech stagích objeví desítky zejména českých a slovenských interpretů. Překvapením na poslední chvíli je pro návštěvníky festivalu i unikátní tričko a čepice, které pro Benátskou! navrhl kreslíř a hudebník v jedné osobě Jonáš Ledecký.

BLUE STYLE PRIMA FEST se nezadržitelně blíží. Přináší poslední akční nabídku

Největší rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST je za dveřmi. Užijte si letní zábavu pro celou rodinu. Už 14. a 15. července 2023 v největším zábavním parku Šikland na Vysočině. Těší se na vás plejáda hvězd, například Chinaski, Pokáč, Slza, Tomáš Klus, Jelen, Dalibor Janda nebo Eva Burešová. Dětské oči rozzáří Čiperkové, Zlobidla s.r.o., Míša Růžičková, Jana Rychterová nebo čarodějnice Petrana. Všechny věkové kategorie potěší setkání s oblíbenými herci a moderátory z televize Prima a jejich autogramiáda. Užijete si také ten nejvymazlenější doprovodný program. Akci zajišťuje primácká agentura SOLOOTIONS ve spolupráci s rádiem Kiss a Šiklandem. Takto širokou festivalovou nabídku jinde nenajdete! Další zábavu pro vás mají například MOL, Nickelodeon, Geisha či Herkules.

Hudební festivaly v Česku PŘEHLEDNĚ: Kde vás letos roztančí domácí i zahraniční hvězdy?

Léto není obdobím pouze dovolených u moře, ale také hudebních festivalů, které se letos konečně obejdou bez jakýchkoliv koronavirových opatření. Jen v Česku si lidé mohou vybrat z několika desítek akcí. Na těch nejvyhlášenějších, jako je Rock for People nebo Colours of Ostrava, se dočkají i světově uznávaných hvězd. Redakce CNN Prima NEWS pro vás připravila přehled událostí včetně jejich zajímavostí.

Kabát, Kryštof, Mirai a další. Festival Hrady CZ oznamuje kompletní program ve velkém stylu

Osmnáctý ročník festivalu Hrady CZ odstartuje v pátek a sobotu 14. a 15. července na hradě Točníku a dále se každý následující pátek a sobotu představí na Kunětické hoře, Švihově, Rožmberku nad Vltavou, Veveří, Hradci nad Moravicí, Bouzově a své letošní putování uzavře 1. a 2. září na Bezdězu. Na dvou pódiích zahrají na osmi „hradních“ zastávkách kapely Kabát, Kryštof, Mirai, Wanastowi Vjecy, No Name, zpěvák Tomáš Klus a mnoho dalších skupin a interpretů. V ceně sobotního lístku na festival je vstup na hrad zdarma. Do 31. května jsou v prodeji vstupenky za snížené jarní ceny.

O peníze pro kulturu po koronaviru je malý zájem. Zaorálek chce volnější pravidla

Ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) chce volnější pravidla pro finanční pomoc lidem a firmám působícím v kultuře, na které nepříznivě dopadla protikoronavirová opatření. Uvedl to pro CNN Prima NEWS. O peníze z podpůrného programu COVID-Kultura totiž doposud zažádalo jen 153 podnikatelů z kulturní oblasti, chtějí dohromady zhruba 64 milionů korun. To je daleko méně, než kolik stát pro program vyčlenil, a sice 900 milionů korun. Program proto bude pokračovat a podmínky pro čerpání peněz vláda slibuje změnit, aby na ně dosáhlo více dotčených.