CNN Prima News filmové novinky

filmové novinky

Výpis příspěvků ke štítku „filmové novinky“

Nejočekávanější filmy roku 2024: Velká role Lady Gaga či pokračování Duny a Deadpoola

Filmoví fanoušci se v roce 2024 mají na co těšit. Na své si přijdou fanoušci akčních snímků, superhrdinských trháků i animovaných pohádek. Nadšenci Marvelovek jistě ocení Deadpoola 3 v čele s Ryanem Reynoldsem, kde se navíc objeví i Hugh Jackman jako Wolverine. Po více než třiceti letech se pak vrací Michael Keaton jako ikonický Beetlejuice, i tentokrát bude film v režii Tima Burtona. Úplnou novinkou je akčňák Kaskadér, kde se představí Ryan Gosling a Emily Bluntová. Druhého dílu se dočká i populární film Duna. Na plátnech zazáří také Lady Gaga jako Harley Quinn v Jokerovi: Folie à Deux. Co dalšího nás čeká?

Hollywoodem zmítají stávky. Tvůrci se bouří, natáčení některých populárních pořadů má stopku

V USA v úterý začala stávka hollywoodských scenáristů, kteří se s producenty nedohodli na zlepšení finančních podmínek a dalších zárukách. Ty se týkají i práce s umělou inteligencí. Od pondělní půlnoci tak nepracuje 11 500 tvůrců, které zastupuje sdružení filmových a televizních scenáristů (WGA), což může podstatně zpomalit přípravy na natáčení nových seriálů a filmů. Úplně se zastaví natáčení populárních talk show, jako jsou například ty s moderátory Jimmym Fallonem nebo Jimmym Kimmelem, napsala agentura Reuters.

Co nás čeká tento týden v kinech? Očekávaný Havel a nadějní zástupci z Evropy

Jaké filmové premiéry uvidíte na velkém plátně od 23. července? Aktuální nabídka čítá tři nové tituly. Prim hraje svébytné uchopení postavy Václava Havla, jelikož životopisné drama Havel se zaměřuje na jeho disidentské roky. Německé drama Všechna moje láska nabízí vztahová zamyšlení z běžného života a dánský animovaný snímek Vzhůru za sny předkládá sympatický příběh pro nejmenší diváky.