reklama
CNN Prima News filmové novinky

filmové novinky

Výpis příspěvků ke štítku „filmové novinky“

Filmový portrét Karla Gotta nic nepřináší, ale říká tím o Mistrovi vše

1. října 2020 11:50

Česká hudební ikona Karel Gott zemřel 1. října loňského roku. Skoro celý poslední rok svého života bojoval náš nejpopulárnější zpěvák s leukémií a po téměř celou dobu ho sledoval štáb dokumentaristky Olgy Malířové Špátové. Výsledkem je dvouhodinový dokument zachycující jak Gottovy největší kariérní úspěchy, tak i konec života v rodinném kruhu.

Co nás čeká tento týden v kinech? Očekávaný Havel a nadějní zástupci z Evropy

23. července 2020 08:08

Jaké filmové premiéry uvidíte na velkém plátně od 23. července? Aktuální nabídka čítá tři nové tituly. Prim hraje svébytné uchopení postavy Václava Havla, jelikož životopisné drama Havel se zaměřuje na jeho disidentské roky. Německé drama Všechna moje láska nabízí vztahová zamyšlení z běžného života a dánský animovaný snímek Vzhůru za sny předkládá sympatický příběh pro nejmenší diváky.

Co nás čeká tento týden v kinech? Feministická agitka i zámořská legenda

16. července 2020 06:04

Jaké filmové premiéry uvidíte na velkém plátně od 16. července? Aktuální nabídka čítá jen dva nové tituly. Francouzská komedie Jak býti dobrou ženou se vrací do bouřlivých 60. let a snaží se ukázat emancipační témata s nadhledem. Animovaný snímek Scoob! je další adaptací slavného amerického seriálu o partě teenagerů a jejich mluvícím psovi.

reklama