Plzeň veze z Řecka bod: V deseti ztratila slibný náskok. Červenou viděl i kouč Koubek

Fotbalisté Plzně ve třetím kole Evropské ligy ztratili v Soluni proti PAOK v oslabení náskok 2:0. Po dvou inkasovaných brankách v závěru remizovali 2:2. Viktoria po prvním poločase vedla díky gólům Milana Havla a Matěje Vydry, v 70. minutě byl ale vyloučen Sampson Dweh a řecký mistr zásluhou střídajících hráčů vyrovnal.

V 84. minutě snížil Tárik Tissúdalí a ve třetí minutě nastavení zařídil dělbu bodů Abdul Rahman Baba.

Český tým ani v patnáctém pohárovém utkání na řecké půdě nedokázal zvítězit. Viktoria si i ve třetím utkání hlavní fáze soutěže připsala remízu, PAOK bodoval poprvé. V dalším duelu Evropské ligy přivítají Západočeši 7. listopadu španělský San Sebastian.

MOHLI JSTE PŘEHLÉDNOUT: Vztahy Schumachera a Barrichella byly napjaté. Zůstalo ale jen to dobré, zavzpomínal Brazilec

FC Viktoria Plzeň fotbalista AC Sparta Praha fotbal sport sportovní událost Evropská liga UEFA San Sebastián PAOK FC sportovní disciplína P.A.O.K. Thessaloniki V.C. Abdul Rahman Baba