CNN Prima News František Janeček

František Janeček

Výpis příspěvků ke štítku „František Janeček“

Zpověď manažera Ivety Bartošové: Byla labilní a nespolehlivá, brala antidepresiva

19. května 2022 06:03

Hudební skladatel Zdeněk Barták stál u profesionálních pěveckých začátků Ivety Bartošové i její velké lásky Petra Sepéšiho. Po letech, kdy už na tom zpěvačka především po psychické stránce nebyla nejlépe, jí dělal osobního manažera. Jak na spolupráci s ní vzpomíná a v čem ho nejvíce zklamala? Také o tom promluvil pro CNN Prima NEWS.

Gott před smrtí rozebral vztah s nejstarší dcerou. Nevychoval jsem ji nejlíp, přiznal

17. května 2022 06:07

Život Dominiky Gottové, nejstarší dcery slavného českého zpěváka, nikdy nebyl jednoduchý a občas připomínal horskou dráhu. Místo lásky ji Gott zahrnoval penězi, čehož zpětně velmi litoval. Ve své autobiografické knize Má cesta za štěstím, kterou sepsal na sklonku svého života, přiznal, co ve výchově dělal špatně, i to, co mu na Dominice nejvíce vadilo.

Janeček oslavil 77. narozeniny ve velkém stylu. Dorazili Bohdalová i David

16. září 2021 00:01

Oslava 77. narozenin hudebníka Františka Janečka proběhla ve velkém stylu. Popřát mu do luxusního hotelu na Smíchově přišly desítky známých osobností a jeho přátel. Nechyběla herečka Jiřina Bohdalová, zpěvák Michal David, hudební producent Karel Vágner ani zpěvák Petr Janda. František Ringo Čech si pak pro něj připravil originální dárek.