reklama
CNN Prima News Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

Výpis příspěvků ke štítku „Frenštát pod Radhoštěm“

Agresivní psi roztrhali samici klokana v zooparku. Nedaleko spalo čtyřicet dětí

19. srpna 2021 21:46

Nešťastnou událost řeší majitelé zooparku Horečky ve Frenštátě pod Radhoštěm. Dva agresivní psi zaútočili na výběh s klokany. O život přišla samice, která ve svém vaku opečovávala nedávno narozené mládě, samec utekl. Je velkým štěstím, že se nikomu dalšímu nic nestalo. V těsné blízkosti totiž byly děti, které do oblíbené beskydské destinace jezdí na tábory.

Návrat českých skokanů na lyžích do špičky potrvá roky, odhaduje Jakub Janda

6. ledna 2021 09:43

Čeští skokani na lyžích končí na prestižním Turné čtyř můstků bez jediného bodu a postupu do druhého finálového kola. Jde o vyrovnání nejhorší bilance z roku 2004. „Neuvažujeme, že bychom trenéra Františka Vaculíka odvolali. Nemohli bychom si to dovolit a věřím, že se ještě neprojevila jeho koncepce,“ říká v rozhovoru pro CNN Prima NEWS bývalý český reprezentant, současný předseda Úseku skoku na lyžích Svazu lyžařů ČR a též poslanec za ODS Jakub Janda.

Ukradl vibrátor, údajně pro kamarádku. Hrozí mu osm let vězení

11. září 2020 15:13

Státní zástupkyně Okresního státního zastupitelství v Novém Jičíně v těchto dnech podala obžalobu na čtyřiatřicetiletého Lubomíra Sogela z Kopřivnice na Novojičínsku, který podle ní letos v dubnu v době nouzového stavu vyhlášeného kvůli epidemii koronaviru ukradl v drogerii ve Frenštátě pod Radhoštěm vibrátor. Mnohonásobně trestaný recidivista je ve vazbě, hrozí mu až osmiletý trest. Nejvíce mu přitěžuje to, že krádež spáchal v době nouzového stavu.

reklama