reklama
CNN Prima News Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

Výpis příspěvků ke štítku „Frenštát pod Radhoštěm“

Agresivní psi roztrhali samici klokana v zooparku. Nedaleko spalo čtyřicet dětí

Nešťastnou událost řeší majitelé zooparku Horečky ve Frenštátě pod Radhoštěm. Dva agresivní psi zaútočili na výběh s klokany. O život přišla samice, která ve svém vaku opečovávala nedávno narozené mládě, samec utekl. Je velkým štěstím, že se nikomu dalšímu nic nestalo. V těsné blízkosti totiž byly děti, které do oblíbené beskydské destinace jezdí na tábory.

Návrat českých skokanů na lyžích do špičky potrvá roky, odhaduje Jakub Janda

Čeští skokani na lyžích končí na prestižním Turné čtyř můstků bez jediného bodu a postupu do druhého finálového kola. Jde o vyrovnání nejhorší bilance z roku 2004. „Neuvažujeme, že bychom trenéra Františka Vaculíka odvolali. Nemohli bychom si to dovolit a věřím, že se ještě neprojevila jeho koncepce,“ říká v rozhovoru pro CNN Prima NEWS bývalý český reprezentant, současný předseda Úseku skoku na lyžích Svazu lyžařů ČR a též poslanec za ODS Jakub Janda.

Ukradl vibrátor, údajně pro kamarádku. Hrozí mu osm let vězení

Státní zástupkyně Okresního státního zastupitelství v Novém Jičíně v těchto dnech podala obžalobu na čtyřiatřicetiletého Lubomíra Sogela z Kopřivnice na Novojičínsku, který podle ní letos v dubnu v době nouzového stavu vyhlášeného kvůli epidemii koronaviru ukradl v drogerii ve Frenštátě pod Radhoštěm vibrátor. Mnohonásobně trestaný recidivista je ve vazbě, hrozí mu až osmiletý trest. Nejvíce mu přitěžuje to, že krádež spáchal v době nouzového stavu.

reklama