reklama

Frühlingová promluvila o psychických potížích. S Láskou natočila nový videoklip

Sociální fóbie přivedla zpěvačku Ivu Frühlingovou k panickým atakám. Dnes už je na tom prý lépe, dokonce se z ní stala hvězda sociálních sítí. Má tisíce sledujících a pravidelně sdílí videa ze svého soukromého života. S písničkářem Láskou pak začátkem října vydala novou píseň Světová hvězda. V pořadu Showtime prozradila zajímavosti z natáčení.

reklama

Frühlingová má za sebou návrat do hudebního světa. Letos vydala písně Tik Ťak či Moralisté. Teď spolu s hudebníkem Láskou, vlastním jménem Václavem Vaňurou, nazpívala song Světová hvězda. „Písničku jsem totiž psal o nějaké neurčité hvězdě Instagramu a s Ivou mě svedla dohromady krásná náhoda. Byla přesně to, co jsem potřeboval. Je hvězda Instagramu i TikToku,“ řekl Láska.

Videoklip k písničce pak vznikal v ulicích Kutné Hory. „Text psal hlavně Vašek a já jsem tam spíš jako host. Celé je to o vztahu mezi hudebníkem a influencerem,“ prozradila.

Dříve měla Frühlingová sociální fóbii, neměla ráda pozornost a nějakou dobu se stranila veřejnosti. Dnes vede zpěvačka sociální sítě, na kterých se pravidelně dělí o příběhy ze soukromého života. Na Instagramu má více než 10 tisíc sledujících.

„Je to schíza, ale na druhou stranu neodkrývám karty úplně a vždy si nechávám něco pro sebe. Videa natáčím formou vtipu a navíc jsem tam jen já sama. Člověk si v tu chvíli neuvědomuje, že je pak uvidí spousta lidí,“ uvedla v pořadu Showtime zpěvačka. „Navíc jsem prošla terapiemi, naučila se s tím pracovat a správně dýchat,“ řekla s tím, že na dechová cvičení vzpomíná poslední dobou stále častěji. „Začala jsem totiž pracovat v rádiu a je to spousta nervů, takže se mi ta cvičení dost vyplatí,“ uzavřela Frühlingová.

Tagy:

Hlavní zprávy

Spory uvnitř České lékařské komory gradují. O očkování dětí museli členové jednat ve sněhu

Spory uvnitř České lékařské komory (ČLK) nabírají na intenzitě. Menší část jejích členů chtěla v sobotu v Lékařském domě uspořádat odbornou diskusi o očkování dětí. Vedení ale konání akce zamítlo. Jako důvod uvedlo špatnou epidemickou situaci. Jednání se tak muselo uskutečnit venku ve sněhu. Organizátoři semináře, kteří si přezdívají Paralelní lékařská komora a jsou podepsaní pod Deklarací lékařů proti nátlaku na očkování, to považují za naschvál. Prezident komory Milan Kubek to odmítá.

reklama

Domácí zpravodajství

Hrůzné snímky plic neočkovaných s covidem: Lékař posílá lidem varovný vzkaz

Bez dalších závažných nemocí, 46 a 38 let, těžké plicní postižení. Další „sporťák 48 let“ na mimotělním oběhu. Lékař plzeňské letecké záchranné služby Jiří Chvojka zveřejňuje na sociálních sítích anonymní příběhy lidí, kterým zdraví zničil covid. Dá se předpokládat, že se jedná o lidi, kteří nejsou očkovaní, lékař totiž zároveň vyzývá k vakcinaci.

Strach o Rockyho: Covid Vémolově Lele zkomplikoval porod, s Karlosem teď spát nebude

Partnerka Karlose „Terminátora“ Vémoly Lela Ceterová ve středu porodila malého Rockyho. Jenže nic se neobešlo bez komplikací. Pár dní před nástupem maminky do nemocnice dostali novopečení rodiče covid. Ceterová v sobotu v živém vysílání na Instagramu popsala, že žila ve stresu a beznaději. Domů se vrací v neděli, se svým partnerem ale nemůže spát v jedné místnosti.

reklama