CNN Prima News Kutná Hora

Kutná Hora

Výpis příspěvků ke štítku „Kutná Hora“

PRIMA ČESKO KVÍZ: Klopotský vodopád, muzeum loutek i liberecká záchranná stanice

18. listopadu 2022 00:01

V posledním díle Prima Česka jsme zabrousili do ne tolik dávné historie – s kamerou jsme se vydali ke Klopotskému vodopádu v Krušných horách. Dříve se tam přitom nesmělo. Navštívili jsme také Muzeum loutek v Plzni. A došlo i na odpočinek. Jak se nechat hýčkat jsme se dozvěděli v lesích na Vysočině. A koho nejvíce potěší chlupatí nebo opeření přátelé, i ten se dočkal. Navštívili jsme Záchrannou stanici Archa v Liberci. Kdo nás sledoval, ten ale ví, že k vidění toho bylo mnohem víc.

Smrtící rituál sekty? Podezřelá zubařka se měla zaplést s podivnou skupinou lidí

22. října 2022 23:53

Lidé v Kutné Hoře v posledních dnech hodně mluví o své oblíbené zubařce. Podle zjištění Krimi zpráv má být i se svou kamarádkou obviněna z vraždy muže v Praze. Objevily se i spekulace, že má něco společného také se smrtí muže, který zemřel náhle na konci srpna u plaveckého stadionu. Zubařka se podle obyvatel Kutné Hory zapletla s podezřelou skupinou lidí.

Sledujte ŽIVĚ brífink Rakušana: Zvládne Česko další vlny ukrajinských uprchlíků?

7. března 2022 15:14

Podle odhadů do Česka přijelo zatím zhruba 100 tisíc lidí z Ukrajiny, kteří utíkají před běsnící válkou. Převažují mezi nimi ženy, děti a lidé ve vyšším věku. Zvládne Česko další vlny příchodu ukrajinských uprchlíků? Sledujte brífink ministra vnitra Víta Rakušana (STAN) po jednání Ústředního krizového štábu živě na stanici CNN Prima NEWS nebo v tomto článku. Začít by měl v 15:30.

Nová kniha Příběhy biblických mincí od Michala Maška je na světě

4. prosince 2021 17:47

Mince k našim životům bezpodmínečně patří. Už koncem sedmého století před naším letopočtem se začaly objevovat ty vůbec první. V průběhu let se vyvíjely a měnily. Mince však přesahují i do biblických příběhů, protože některé z nich popisují obchodní vztahy nebo přímou směnu. Tyto mince byly k vidění v klášteře v Ostrově u Karlových Varů.

Mladé, svěží a s osobitým charakterem. Čím se svatomartinské víno liší od ostatních?

12. listopadu 2021 21:34

Svatomartinské víno se poprvé ochutnává na svatého Martina. Nejen vinaři, ale i milovníci svatomartinského vína na něj netrpělivě čekají. S první sklenkou se totiž ukáže, zda se ročník 2021 vydařil a jestli je opravdu důvod k oslavám. Na jednu takovou slávu ve vinařství Kutná Hora zavítala také reportérka CNN Prima NEWS Karolína Oehmova.

Frühlingová promluvila o psychických potížích. S Láskou natočila nový videoklip

24. října 2021 22:14

Sociální fóbie přivedla zpěvačku Ivu Frühlingovou k panickým atakám. Dnes už je na tom prý lépe, dokonce se z ní stala hvězda sociálních sítí. Má tisíce sledujících a pravidelně sdílí videa ze svého soukromého života. S písničkářem Láskou pak začátkem října vydala novou píseň Světová hvězda. V pořadu Showtime prozradila zajímavosti z natáčení.