reklama

Sleduje mě, vyhrožuje mi a píše, že jsem ště*ka, bojí se Gelemová Slováčka. Co jí vzkázal?

Situace mezi Felixem Slováčkem a jeho bývalou přítelkyní Lucií Gelemovou houstne. Malířka má podle SMS zprávy zaslané redakci ShowTime důvody ke strachu z muzikantova chování a najala si právníka. Co jí na to vzkázal Slováček?

reklama

„Znovu opakuji, že osobně je mi velmi líto a upřímně mne mrzí, jak se vše vyvinulo. Felixe jsem měla hluboce ráda, milovala a vážila si jej, což už teď nemohu. Přesto Felixovi neustále nabízím přátelství,“ napsala Gelemová v SMS zprávě.

„Pokud o vás ale někdo – bývalý přítel, veřejně říká vulgární slova, že jste š**tka, ku**a, pokud vám několikrát denně píše SMS, kde chvíli vyhrožuje, že vám uškodí, a chvílí prosí o odpuštění, tak to určité meze překračuje,“ pokračovala.

Kvůli „nevypočitatelnému chování a výhrůžkám Slováčka“ má strach a rozhodla se vyhledat právníka. „Pana Michala Pokorného, který má Felixovo chování zdokumentované a považuje ho za protiprávní. Velmi si přeji, aby se situace uklidnila a my časem opět našli společnou řeč,“ dodala malířka.

Jenže Slováček s jejím nařčením nesouhlasí. „Strašně se tomu divím, protože si nemyslím, že bych byl člověk, který by to tahal tak daleko, že by to vypadalo jako výhrůžka. Maximálně mohu konstatovat, kdo s kým žije a jestli si myslím, že to je dobře, nebo ne,“ odvětil pro ShowTime muzikant.

Slova o možném stalkingu odmítl. „Ani nevím, kde bydlí. Nevím o ní vůbec nic, že bych stál před galerií? Stejně žádnou nemá, nic neprodává. Poslední věci, které se prodaly, koupili moji kamarádi, a to je vše,“ pokračoval Slováček. Dodal, že naposledy se s Gelemovou viděl u notáře. „Měli jsme nějaké finanční problémy, potkali jsme se proto u notáře, tam jsme si to podepsali a od té doby jsem ji neviděl,“ sdělil.

Osobně by si nejvíce přál, aby jeho bývalá přítelkyně měla jiné nápady. „A ne takové blbosti, jako že potřebuje právníka. Ať si dá dohromady štětec, barvy a plátno a začne něco pořádného dělat. Protože jinak skončí tam, kde začala – v lékárně. Tímto jí vzkazuji, že je to naposled, co povídám o takových věcech,“ uzavřel.

Tagy:

Hlavní zprávy

Účinnost vakcín rychle slábne. Posilovací dávka ale rapidně zvyšuje ochranu, i u omikronu
Koronavirus

Účinnost vakcín rychle slábne. Posilovací dávka ale rapidně zvyšuje ochranu, i u omikronu

Varianta omikron v posledních dnech v Česku přebírá vládu. Z britské studie UK Health Security Agency vyplývá, že účinnost očkovacích látek proti symptomatickému průběhu nemoci je u varianty omikron výrazně nižší než u varianty delta. Ochrana navíc rychle slábne. Vakcíny ale dál spolehlivě chrání člověka před tím, že skončí s těžkým průběhem v nemocnici. V případě přeočkovaní klesá riziko hospitalizace až o 90 %.

Vydají poslanci Babiše policii kvůli Čapímu hnízdu? Sněmovní výbor projedná její žádost

Sněmovní mandátový a imunitní výbor bude v úterý pokračovat v projednávání žádosti o vydání bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO) k trestnímu stíhání v případu Čapí hnízdo. Posuzovat má i žádost o vydání někdejšího pražského primátora Bohuslava Svobody (ODS) v kauze opencard. Je možné, že výbor už dá doporučení sněmovnímu plénu, jak by mělo o žádostech rozhodnout.

Expert: Žalob ve sportu kvůli covidu může přibývat. U Djokoviče selhali organizátoři

Expert na sportovní právo Jan Šťovíček se v pořadu 360° na CNN Prima NEWS rozpovídal o sporu srbského tenisty Novaka Djokoviče s australskou vládou. Světová jednička nakonec nemohla nastoupit na Australian Open a pokusit se tak přidat 21. grandslamové vítězství. Předmětem sporu mezi Djokovičem a australskou vládou je fakt, že sportovec není očkován proti covidu.

Počet křesťanů klesá, raduje se Pirát. Církev má podle něj špatný vliv na společnost

Počet křesťanů hlásících se ke katolické církvi se za posledních deset let snížil o 340 tisíc, vyplývá to z dat Českého statistického úřadu. V pondělí v podvečer na to upozornil pražský pirátský radní pro bydlení Adam Zábranský s tím, že to není špatná zpráva. Katolická církev v Česku pod vedením kardinála Dominika Duky má podle něj na společnost negativní vliv.

Záhadná nemoc postihuje mladé lidi v Kanadě. Experti netuší, co vážné potíže způsobuje

Kanadu znepokojuje záhadná nemoc, která postihuje především mladé lidi. Jde o neurologickou chorobu, která se projevuje nespavostí, halucinacemi nebo problémy s myšlením. Oficiální počet nemocných je 48, podle zdrojů webu The Guardian jich ale může být až 150. Experti se přou, co nemoc způsobuje. Podle některých informací se však úřady chystají oznámit, že za vším stála špatná diagnostika.

reklama

Domácí zpravodajství

Farský je vlastizrádce. Jeho stáž v USA je protistátní činnost, zdůrazňuje Okamura

Předseda SPD Tomio Okamura se znovu ostře pustil do poslance Jana Farského (STAN) za jeho osmiměsíční stáž na americké univerzitě v Oregonu. Podle něj politik svým odjezdem, o kterém věděl již před loňskými říjnovými volbami, podvedl voliče. Vzhledem k tomu, co bude Farský v USA studovat, Okamura neváhal v souvislosti s ním použít pojem „vlastizrádce“.

reklama