Slováček: Jestli dostanu kšeft na silvestra, zmizím. Doprovodí mě Dáda, nebo někdo jiný

Jak bude Felix Slováček trávit Vánoce?

Už to pár dní vypadalo, že ke kauze Felix Slováček – Lucie Gelemová bylo řečeno dost. Známý saxofonista ale pokračuje a vyhlašuje casting na přítelkyni. Pokud to nebude jeho manželka Dáda Patrasová, tak ho prý doprovodí někdo jiný.

Hudba je lék, a když spustí na saxofon Felix Slováček takovou romantiku, jakou je melodie z filmu Tenkrát na Západě, i on sám zkrotí rozbouřené emoce.

„Musím říct, že ta muzika je zázrak, do ní musí dát člověk nakonec celou duši a srdce a při té příležitosti nemůžu myslet na věci, které by mě bolely. Na Vánoce jsou všechna srdce otevřená, já myslím, že i ta moje muzika se dostane k srdcím, kam patří,“ popsal hudebník.

Do 25. prosince prý bude s dětmi Aničkou a Felixem, možná přijde i Dáda. „Potom přemýšlím, že dostanu nějaký zajímavý kšeft na silvestra a hned zmizím. V tomto okamžiku už tam nemá co dělat Lucie, tak pojede Dáda. Nebo někdo jiný,“ nechal se slyšet.

„Já mu určitě najdu hezčí Slovenku a lepší,“ dodal s nadsázkou jeho přítel Alojz Richweis. „Hned jak otevřou hranice, už jsem tam,“ dodal Felix Slováček.

Tagy: