CNN Prima News vyhrožování

vyhrožování

Výpis příspěvků ke štítku „vyhrožování “

Zhrzená domina se mstí Harrymu: Ukážu jeho nahé fotky, budete v šoku. Princ je idiot, zuří

Bývalá domina Carrie Royale vyhrožuje, že zveřejní dosud ještě nepublikované hanbaté snímky prince Harryho. Fotky mají pocházet z období, kdy bylo vévodovi ze Sussexu 27 let a užíval si bujarých večírků, zmíněné záběry měly být pořízeny v Las Vegas. Domina nyní plánuje fotky prodat na placené platformě pro dospělé OnlyFans, píše britský deník The Sun. Zveřejnění choulostivých snímků bere jako pomstu.

Se zemědělci a samopalem chtěl jít na vládu, teď míří do vazby. Muži hrozí roky vězení

Soud rozhodl o vazebním stíhání muže, který na sociálních sítích vyhrožoval vládě. Napsal, že se přidá k protestujícím zemědělcům se samopalem v ruce s cílem proniknout na Úřad vlády. Je podezřelý z několika trestných činů, kdy mu v případě odsouzení hrozí až 10 let vězení. Policisté jej v neděli zadrželi, doma měl nelegálně drženou zbraň.

Půjdete do plynu, pobodám vás nožem, vyhrožoval muž politikům. Psal i Pavlovi

Pražští policisté pátrají po muži v souvislosti se zasíláním desítek výhrůžných dopisů z Jihočeského kraje politikům, mimo jiné prezidentovi Petru Pavlovi či senátorce Miroslavě Němcové. V jednom z dopisů podle kriminalistů vyhrožoval pobodáním nožem a posláním „do plynu“, v jiném zase „postavením ke zdi“ a „kulkou do hlavy“. O případu ve středu v tiskové zprávě informoval policejní mluvčí Jan Daněk.