CNN Prima News vyhrožování

vyhrožování

Výpis příspěvků ke štítku „vyhrožování “

Poslal kulku Babišové, pak si podřezal žíly. Úspěšný vědec žil v luxusním mrakodrapu

3. února 2023 13:40

Nechtěl, aby se Andrej Babiš (ANO) stal prezidentem, a sebevraždu plánoval delší dobu. Tak popisují známí úspěšného biochemika Davida S., který je podle informací webu iDnes autorem výhrůžného dopisu s nábojnicí pro Moniku Babišovou. Poté, co vzkaz manželce politika poslal, si podřezat žíly. Údajně ho trápily zdravotní komplikace a rodinné problémy.

Panika v bruselském metru. Útočník pobodal tři cestující, jeden je ve vážném stavu

30. ledna 2023 20:53

Útočník v pondělí večer na stanici bruselského metra Schuman poblíž sídel institucí Evropské unie pobodal tři lidi. Jeden zraněný je ve vážném stavu. Policisté podezřelého zadrželi, na místě zasahovaly dvě sanitky. Provoz metra je po incidentu narušen. Podle agentury AFP měl zadržený muž v minulosti psychické obtíže.

Sledujte rozhovory CNN Prima NEWS s ženami kandidátů. Babišovou šokovaly výhružné vzkazy

25. ledna 2023 22:58

CNN Prima NEWS nabídne krátce před druhým kolem prezidentských voleb exkluzivní rozhovory s manželkami obou kandidátů. Ochutnávku z povídání s Monikou Babišovou a Evou Pavlovou si můžete přečíst již nyní. Celé rozhovory CNN Prima NEWS odvysílá ve čtvrtek v pořadu 360°. Babišová i Pavlová se vyjádřily i k výhrůžkám či k napjaté atmosféře, která před finále prezidentského souboje v české společnosti panuje.

Šlachta o výhrůžkách politikům: Kdo nemluví, je stokrát nebezpečnější. Reagoval i na Pekarovou

25. ledna 2023 07:48

Na krátkodobou policejní ochranu má nárok každý, kdo o ni požádá. Tedy i prezidentský kandidát Andrej Babiš (ANO), který se necítí bezpečně po výhrůžkách, které mu měly dorazit. Pokud policie vyhodnotí, že jsou informace závažné, ochranu mu přidělí. V rozhovoru pro CNN Prima NEWS to uvedl bývalý elitní policista a předseda hnutí Přísaha Robert Šlachta.

Výhrůžky? I nám hrozili zastřelením, vládní politici zveřejnili ukázky v reakci na Babiše

24. ledna 2023 19:54

I nám se nadává a vyhrožuje. Tak reagují politici vládních stran na oznámení bývalého premiéra Andreje Babiše (ANO), který kvůli výhrůžkám nepovede kontaktní kampaň před druhým kolem prezidentských voleb. Někteří představitelé pětikoalice sdíleli na svých sociálních sítích příklady nadávek, které jim chodí do soukromých zpráv. „Kupuju pistoli a takové válečné štváče jako ty budu střílet,“ zněla například jedna z nich.

Drama v příbramské nemocnici. Muž vyhrožoval její likvidací, poté se přihlásil policii

2. listopadu 2022 13:22
Aktualizováno

Příbramská nemocnice byla ve středu déle než čtyři hodiny uzavřena, dovnitř mohli jen pacienti s akutními potížemi a vchody hlídala policie. Důvodem byl výhrůžný telefonát. Na recepci zavolal rozčilený muž a vyhrožoval nemocnici likvidací. Později se policii sám přihlásil a k telefonátu se přiznal. Policejní opatření tak mohla být odvolána, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová. Zadrženým je podle ní dvaatřicetiletý muž. Co bylo motivem jeho činu, kriminalisté zjišťují.

Čekají na tebe snipeři. Zdechovskému vyhrožují smrtí kvůli vtipům o anexi Kaliningradu

7. října 2022 17:24

Kvůli vtipům na konto anexe Kaliningradu čelí europoslanec Tomáš Zdechovský (KDU-ČSL) výhrůžkám. Už mu přišly stovky zpráv, ve kterých mu lidé například napsali, aby nevycházel z bytu nebo že na něj čekají ruští odstřelovači. Chování pisatelů označil europoslanec za ubohost. „Rozhodně se nenechám kvůli vtipu a ironii zastrašovat,“ řekl Zdechovský redakci CNN Prima NEWS.