reklama
CNN Prima News vyhrožování

vyhrožování

Výpis příspěvků ke štítku „vyhrožování “

Vraždě úřednice se nedalo předejít, rozhodla GIBS. Obviněný muž jí hrozil před lety

Útoku, při kterém koncem června zemřela pracovnice úřadu práce v Praze 2, nebylo možné předejít, uvedla v úterý na webu Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Postup policie byl podle ní správný a v souladu s předpisy. Ze zastřelení zaměstnankyně úřadu práce je obviněn šestašedesátiletý muž. Podle policistů krátce předtím poleptal kyselinou ženu v Odoleně Vodě a nastražil výbušné zařízení, které zranilo policistu.

Tálibán ji chtěl zabít, ze země utekla. Spalte své dresy, radí teď fotbalistka hráčkám

Z Afghánistánu utekla Khalida Popalová v roce 2011, od roku 2016 jí azyl poskytlo Dánsko. Bývalá kapitánka národního afghánského fotbalového týmu se bála o svůj život. Tálibán vyhrožoval, že ji zabije, zavraždil několik jejích příbuzných. Vzhledem k aktuální situaci v zemi radí svým bývalým spoluhráčkám a ženám jediné – smažte své sociální sítě a spalte své dresy.

Lidé ji kritizovali za chování po tornádu. Starostka Mikulčic rezignovala na svou funkci

Starostka Mikulčic na Hodonínsku Marta Otáhalová (za Nový směr) na čtvrteční schůzi zastupitelstva rezignovala na funkci, složila i mandát zastupitelky. Odůvodnila to tím, že ji opozice i někteří občané kritizovali za postup po červnovém tornádu. Lidé ji osočovali na sociálních sítích, jedna obyvatelka Mikulčic jí dokonce vyhrožovala, případem se zabývá policie. Novým starostou zastupitelé zvolili Josefa Dvořáčka staršího (Těšičané Mikulčané).

reklama