Hana Zagorová a Štefan Margita konečně spolu. Jak se v současné době cítí?

Hana Zagorová se Štefanem Margitou

Hana Zagorová a Štefan Margita konečně spolu

Konečně společně a po nakažení koronavirem jsou doma Hana Zagorová a Štefan Margita – a stejně se jmenuje i jejich nové album. Manželé pro SHOWTIME prozradili, jak se v současné době cítí.

Hana Zagorová a Štefan Margita si prošli nákazou COVID-19. Zpěvačka kvůli nemoci musela být navíc hospitalizovaná. V exkluzivním rozhovoru pro Showtime uvedla, jak se v současné době cítí. „Už je to docela fajn, ale nebylo to tak úplně příjemný, mám-li říct pravdu. Opravdu to dá člověku, té jeho fyzické schránce, hodně zabrat,“ uvedla.

Pro Štefana Margitu byl zpěvaččin návrat z nemocnice obrovskou úlevou. „Celý byteček se myslím nadechnul, protože bylo tady hodně smutno bez ní. Rovnou jsme vyvářeli, dělali si dobré jídlo, protože jsme oba u této nemoci zhubli, takže to bylo krásný,“ upřesnil.

Navíc mají manželé další důvod k radosti. V pátek jim totiž vyšla společná deska Konečně spolu. „Natáčeli jsme šest duetů se Štefanem. Byla to krásná práce, protože jsme zase dělali úplně něco jiného, než na co jsme zvyklí,“ popsala zpěvačka.

Tagy: