CNN Prima News nové album

nové album

Výpis příspěvků ke štítku „nové album“

Petr Janda: Z dcer si občas dělají spolužáci legraci, že pro ně přišel dědeček

15. ledna 2022 12:39

Hudebník Petr Janda oslaví v květnu osmdesáté narozeniny. Aktuálně dodělal novou sólovou desku a plánuje dovolenou v Krkonoších a na Floridě. Při tom všem se stíhá věnovat i rodině, hlavně svým dcerám. I když to nemá občas úplně jednoduché. Přiznává, že si z jeho dcer spolužáci občas utahují, že je přišel vyzvednout dědeček. Nejmladší Jandovy děti jsou totiž ročníky 2009 a 2012.

Zpěvačka Adele zhubla půl metráku. Prozradila, čemu vděčí za svou zázračnou proměnu

8. října 2021 16:29

Během posledních tří let se zpěvačce Adele obrátil život vzhůru nohama. Podařilo se jí zhubnout téměř 50 kilogramů. Za její zázračnou proměnu prý může pravidelné cvičení a krabičková dieta na míru. V listopadovém vydání časopisu Vogue oznámila, že se zamilovala do známého sportovního agenta Riche Paula. Prozradila navíc, co bude obsahovat její nové album.

Doba je hříšná. Komunisty jsme měli zakázat, má jasno zpěvák Prokop

4. června 2021 20:15

„Nikdy jsem si nemyslel, že když padne komunismus, otevře se mana nebeská a všichni si padneme do náruče,“ prohlásil v pořadu Interview na CNN Prima NEWS rockový zpěvák a bývalý politik Michal Prokop. V aktivní politice působil zejména po sametové revoluci. „Strašně mě mrzí, že se současná vláda celou dobu opírala o komunisty. Je to jedna z věcí, u které jsem si vůbec nedovedl představit, že se ještě dožiju,“ uvedl Prokop.

Pokáč: Co frčí, jsem poznal podle Feriho. Teď se snad budu muset dívat na zprávy

31. května 2021 10:27

Na Antarktidě tajou ledy, dneska možná naposledy, zítra už tam asi všude místo ledu voda bude, zní část textu jedné ze skladeb Pokáčovy nové desky Antarktida. Ta se má vyznačovat humorným nadhledem a posluchači si u ní mají odfrknout. I proto je na ní minimum „covidu“. Jak deska vznikala? Kolik nevyužitých písniček skončilo v propadlišti dějin? A jaké bylo publikum na koncertech, které proběhly?

Ruppert: Byl to zvláštní rok pro všechny. Až na mě přijde řada, nechám se očkovat

31. prosince 2020 13:17

Končí rok, který bez nadsázky ovlivnil celý svět a poznamenal každého z nás. Do toho nového zpěvák Matěj Ruppert v posledním letošním díle Interview popřál divákům CNN Prima NEWS hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky. Důležité je podle něj myslet pozitivně. A když se budeme každý den smát, všechny krize se překlenou daleko líp, doplnil.

Macháček o nové desce MIG 21, premiéře videoklipu Hej kámo! i kapele v době covidu

16. listopadu 2020 12:19

Hudební skupina MIG 21 vydala nové dvojalbum Hity a rarity a v pondělí večer zveřejní na YouTube nový hudební videoklip Hej kámo!, jehož exkluzivní ochutnávka zazněla v pořadu Nový den CNN Prima NEWS. „Myšlenkou té písně je, že mejdan smrtí nekončí. Vznikla z touhy po tom se zase setkávat a žít jako dřív, tančit a pít,“ uvedl frontman kapely Jiří Macháček.