reklama
CNN Prima News nákaza

nákaza

Výpis příspěvků ke štítku „nákaza“

Poslanec Špičák (ANO): Epidemie nás může přinutit k povinnému očkování

Kauza s neočkovaným lékařem Vladimírem Voráčkem, kterému v Tokiu vyšel pozitivní test na koronavirus, otevřela debatu o povinném očkování zdravotníků. Ve Zprávách PLUS se poslanci Karla Maříková (SPD) a Julius Špičák (ANO) shodli, že jej v současnosti nelze vynucovat. „Na povinnost nemáme zákony a asi ani dlouho mít nebudeme. Vývoj epidemie však neurčujeme my, ale pandemie. Pokud v následujících měsících exploduje, tak zde nastane diskuze o povinném očkování,“ varoval Špičák.

Léta dřete a pak vás vyřadí amatérismus druhých. Českem rezonuje nákaza na olympiádě

Léta dřete, abyste mohli reprezentovat Česko na olympiádě, a nakonec se kvůli amatérismu pohlavárů váš sen rozplyne pár dnů před startem. Tímto směrem se ubírají kritické reakce v souvislosti s nákazou koronavirem v českém týmu. Objevují se i požadavky na rezignaci předsedy Českého olympijského výboru (ČOV) Jiřího Kejvala. Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) pak trvá na prošetření dodržování hygienických opatření na palubě letadla, které do Tokia odletělo minulý pátek a vezlo 42 českých sportovců a členů realizačního týmu.

KOMENTÁŘ: Zaslouží neočkovaný lékař z covidového letadla olympioniků lynč?

V době, kdy jsou Češi, kteří chtějí cestovat byť jen do vedlejšího státu, šikanováni nekonečně měnícími se nařízeními a absurdními orwellowskými formuláři, vyjeli bezstarostně olympionici do Tokia, aby z covidové bubliny udělali bublinu covidu. Český tým je pandemické epicentrum Tokia. Amatérská ostuda. Za vše prý může neočkovaný lékař na palubě, jenž virem nakazil i ty očkované – zaslouží si lynč?

Branky, body, infekce. Za nárůstem počtu případů covidu v Evropě může být i fotbalové Euro

Velká Británie oznámila nejvyšší denní přírůstek nakažených koronavirem za posledního půl roku. Počet nových covidových případů v Evropě za minulý týden oproti tomu předchozímu také vzrostl – o 64,3 procenta. Může to mít souvislost s fotbalovým Eurem, během něhož se fanoušci po celém kontinentu houfovali v narvaných hospodách a v závěru turnaje dokonce i na tribunách? Podle odborníků to není vyloučeno.

reklama