Krainová založila svému štěněti Instagram. Pes je z množírny, kritizují ji lidé

Show Jana Krause slaví 10 let a za tu dobu se na červené pohovce vystřídalo přes 1 500 hostů. Mezi nimi byla i spousta zvířátek a hned v prvním díle po prázdninách byla hostem psí princezna – štěně modelky Simony Krainové, které se takřka přes noc stalo hvězdou Instagramu. Ale jako každá hvězda čelí Simona i její štěně kritice a útokům. Někteří lidé tvrdí, že je pejsek z množírny.

Přivítejte v instagramovém světě novou influencerku. Je to čtyřnohý miláček modelky Simony Krainové, kterého sledují už více než čtyři tisíce lidí. Dokonce jí už přicházejí první pracovní nabídky. „Udělali jsme to jako takovou recesi, jako fór, nevěděli jsme, že bude mít okamžitě tolik sledujících a je pravda, že ti klienti volají, ale my z toho máme zatím srandu,“ dodala majitelka psí krásky Angely.

Už na začátku své instagramové kariéry musela ale Angela i její páníčci čelit nepříjemným reakcím. Lidé je neprávem obviňovali, že mají psa z množírny a pozastavovali se nad Angeliným vzhledem. „Existovali hateři, kteří ve mně opravdu vzbudili emoce, kdy jsem měla slzy na krajíčku, jak se dokážou lidi takhle k sobě chovat kvůli tomu, že si koupíte štěně,“ nechápala Krainová.

Uklidňovala ji ale druhá skupina lidí, kteří naopak pejska chválí a přejí mu to nejlepší, což určitě bude mít. „Dostala jsem na oplátku tolik pozitivní energie, kterou mi dali lidi, kteří zůstali normální a ten mozek jim funguje. Jsem ráda, že i takoví lidi jsou tady,“ dodala Krainová. Na svou rostoucí popularitu si ale čivava zjevně stále nezvykla a celý rozhovor prospala.

Tagy: