reklama

Ani po týdnu jí neklesaly horečky, popsal Margita stav Zagorové nakažené koronavirem

Českými médii dnes proběhla zpráva o hospitalizaci oblíbené zpěvačky Hany Zagorové. Její manžel Štefan Margita později potvrdil, že se oba nakazili koronavirem. Zpěvaččin stav si ale vyžádal převoz do nemocnice. Štefana Margity jsme se v exkluzivním rozhovoru zeptali, jak se Haně Zagorové aktuálně daří a jestli se onemocnění podepíše také na jejich společném programu.

reklama

Štefane, Hanka byla údajně hospitalizovaná v nemocnici a vyrojily se různé spekulace o jejím zdravotním stavu. Jaká je tedy pravda?
Rád bych všechny srdečně pozdravil a poděkoval všem, kteří Hance píšete a přejete jí všechno nejlepší. Proč se chci vlastně vyjádřit k dnešnímu stavu, protože dneska v určitém denním tisku vyšel naprostý hyenismus – článek, kde by byli nejraději, kdyby mohli člověka pochovat. Jen proto, aby prodal hodně výtisků. To mě naprosto zvedlo ze židle.

K tématu

Opravdu žádnému z redaktorů nepřeju, aby zažili to, co zažila Hanka teď během posledních deseti dnů. Hanka se vrátila po dvou koncertech, kde ji dva dny nato stoupla horečka téměř na čtyřicet. Samozřejmě testy prokázaly, že je nakažená covidem a kvůli těm horečkám, které ani po týdnu neklesaly, musela být Hanka hospitalizovaná. Já věřím, že příští týden už bude doma. Nedávno jsem s ní mluvil a stav se zlepšil. Přál bych si jedno – abyste jí všichni popřáli v neděli k narozeninám, které má, a těšili se na ni na jeviště.

Má vyjít nové album a chystáte turné s názvem Konečně společně. Budou nějaké změny?
Deska je hotová. Vychází teď v září a máme ji 21. křtít, tak uvidíme. Měli jsme vystoupit v televizi u pana Krause, tak máme náhradní termín. Já věřím, že se to všechno brzy splní. Já samozřejmě odvolávám koncerty, protože jsem v karanténě. A doufám, že se této nemoci zbavíme.

K tématu

Další hlavní zprávy

EURO 2021

Eriksen musí po kolapsu na operaci. Dostane přístroj monitorující srdeční rytmus

Eriksen musí po kolapsu na operaci. Dostane přístroj monitorující srdeční rytmus

V sobotu těsně před koncem prvního poločasu zápasu na Euru postihla dánského záložníka Christiana Eriksena srdeční zástava. Lékařům se podařilo fotbalistu Interu Milán zachránit a později přišly pozitivní zprávy, že je ve stabilizovaném stavu. Sám řekl, že se mu v rámci možností daří dobře, ovšem nevyhne se zákroku, při kterém mu lékaři do těla voperují kardioverter-defibrilátor. Ten hlídá srdeční rytmus.

Jedna dávka vakcíny nestačí, varují lékaři. Čekání na druhý vpich chtějí zkrátit na 21 dnů
Chaos kolem táborů se blíží ke konci. Budou se vaše děti muset znovu testovat?
Velký návrat pilota, který málem uhořel, do F1 se nekoná. Rozlučku zhatila opatření
reklama
reklama
Summit Bidena a Putina: Strnulé úsměvy, pompézní konvoj a pořádné faux pas

Zahraničí

Domácí zpravodajství

Velký den milovníků levné módy. Primark v Česku otvírá svou první prodejnu
Válek: Místo dupání po lidech měla vláda vysvětlovat, proč se očkovat. Totálně selhala
Další články
reklama
reklama