reklama

Ani po týdnu jí neklesaly horečky, popsal Margita stav Zagorové nakažené koronavirem

Českými médii dnes proběhla zpráva o hospitalizaci oblíbené zpěvačky Hany Zagorové. Její manžel Štefan Margita později potvrdil, že se oba nakazili koronavirem. Zpěvaččin stav si ale vyžádal převoz do nemocnice. Štefana Margity jsme se v exkluzivním rozhovoru zeptali, jak se Haně Zagorové aktuálně daří a jestli se onemocnění podepíše také na jejich společném programu.

reklama

Štefane, Hanka byla údajně hospitalizovaná v nemocnici a vyrojily se různé spekulace o jejím zdravotním stavu. Jaká je tedy pravda?
Rád bych všechny srdečně pozdravil a poděkoval všem, kteří Hance píšete a přejete jí všechno nejlepší. Proč se chci vlastně vyjádřit k dnešnímu stavu, protože dneska v určitém denním tisku vyšel naprostý hyenismus – článek, kde by byli nejraději, kdyby mohli člověka pochovat. Jen proto, aby prodal hodně výtisků. To mě naprosto zvedlo ze židle.

K tématu

Opravdu žádnému z redaktorů nepřeju, aby zažili to, co zažila Hanka teď během posledních deseti dnů. Hanka se vrátila po dvou koncertech, kde ji dva dny nato stoupla horečka téměř na čtyřicet. Samozřejmě testy prokázaly, že je nakažená covidem a kvůli těm horečkám, které ani po týdnu neklesaly, musela být Hanka hospitalizovaná. Já věřím, že příští týden už bude doma. Nedávno jsem s ní mluvil a stav se zlepšil. Přál bych si jedno – abyste jí všichni popřáli v neděli k narozeninám, které má, a těšili se na ni na jeviště.

Má vyjít nové album a chystáte turné s názvem Konečně společně. Budou nějaké změny?
Deska je hotová. Vychází teď v září a máme ji 21. křtít, tak uvidíme. Měli jsme vystoupit v televizi u pana Krause, tak máme náhradní termín. Já věřím, že se to všechno brzy splní. Já samozřejmě odvolávám koncerty, protože jsem v karanténě. A doufám, že se této nemoci zbavíme.

K tématu

Další hlavní zprávy

Roman Prymula

Děláte si z nás srandu? Rezignujte! Lidé se na sociálních sítích ostře pustili do Prymuly

Děláte si z nás srandu? Rezignujte! Lidé se na sociálních sítích ostře pustili do Prymuly

Nejen politici, ale i mnozí další pobouření lidé využívají sociálních sítí, aby vyjádřili své extrémní rozhořčení nad nočním výletem ministra zdravotnictví Romana Prymuly (za ANO) a Miroslava Faltýnka (ANO) do restaurace a bez roušky. Oba politiky přistihl Blesk.cz a vyfotografoval, jak kolem půlnoci opouštějí v Praze luxusní restauraci Rio’s. Pro normální lidi, kteří se musejí v cizí společnosti pohybovat v rouškách, jsou přitom restaurace uzavřené a fungují maximálně výdejová okénka.

USA

Biden nezvládl debatu, pod tlakem Trumpa přiznal, že chce uzavřít ropný průmysl

Biden nezvládl debatu, pod tlakem Trumpa přiznal, že chce uzavřít ropný průmysl

Triumf Donalda Trumpa. Takové jsou první ohlasy na druhou a poslední prezidentskou debatu, ve které se současný prezident střetl s Joem Bidenem. Kandidáti hovořili o pandemii, jaderných zbraní i rasové otázce. Při debatě o energiích se bývalý viceprezident přiznal, že by nejraději celý ropný průmysl v USA zrušil a přešel na solární energii.

reklama
Omluvte se a odstupte, reaguje Kalousek na Prymulovu noční návštěvu restaurace
Organizátor protestu: Vláda se snaží do davu nasadit provokatéry, magistrát vyhrožuje
Slovensko zakáže vycházení. V části země se ven dostanou jen lidé s negativním testem
reklama
reklama
Chystá se další velká demonstrace. Počet účastníků pořadatelé omezovat nehodlají

Domácí

Domácí zpravodajství

Forejt o zrušení ceremoniálu: Prázdný sál by byl depresivní. Možná bude projev na dálku
Prodloužení nouzového stavu se nevyhneme, přiznal Prymula. Rozhodne se 30. října
U stromečku s rouškou? Babiš nechce nic slibovat, Flegr má o letošních Vánocích jasno
PŘEHLEDNĚ: Vláda omezila pohyb, maloobchod i služby. Jaké jsou výjimky?
Ve čtvrtek přibylo zatím 7511 případů nákazy. Za jediný den zemřelo 108 lidí s covidem
Další články
reklama
reklama