reklama

Harry a Meghan chtějí prodat své sídlo za stovky milionů. Luxusní dům je už netěší

Princ Harry a jeho manželka Meghan údajně nejsou spokojeni se svým luxusním sídlem v kalifornské Santa Barbaře. Podle britského deníku Daily Mirror dokonce zvažují jeho prodej. V obřím domě strávili 18 měsíců.

reklama

Obrovské sídlo v Montecitu Harry a Meghan pořídili za více než 320 milionů korun. Dům s devíti ložnicemi a šestnácti koupelnami připomíná zámek. Pár si dlouhé měsíce mohl užívat domácí kino, hernu, obrovský bazén nebo třeba tenisový kurt. A nechybí tam ani dětské hřiště pro dvouletého Archieho a jeho sestřičku Lilibet. Život v luxusním sídle ale prominentní rodinu zřejmě už omrzel.

„Přemýšlejí nad tím, že ten dům prodají. Vzhledem k tomu, kdo jsou, se ale na trhu neobjeví. Na prohlídku tam mohou přijít pouze lidé s penězi a seriózní kupci,“ řekl Daily Mirror nejmenovaný zdroj.

V Montecitu mají Harry a Meghan spoustu hvězdných sousedů včetně moderátorky Oprah Winfreyové. Prestižní lokalitu manželé prý opouštět zatím nechtějí. „Chtějí zůstat v sousedství nebo někde poblíž. Z domu ani jeho umístění ale nadšeni nejsou,“ dodal zdroj.

Hnízdečko lásky v Santa Barbaře odkoupil pár v červnu roku 2020 od kontroverzního ruského oligarchy. A to několik měsíců poté, co se vzdal královských povinností. Pro britskou královnu Alžbětu II. to byla první rána z mnoha. Tou zatím poslední je smrt dalšího blízkého člověka – ženy, která stála po jejím boku desítky let. Dvorní dáma lady Diana Farnhamová, která zemřela o vánočních svátcích, byla společnicí panovnice dlouhých 44 roků.

Tagy:

Hlavní zprávy

Sledujte ŽIVĚ Partii s Prymulou a Kubou: Velká diskuse o testování, očkování a opatřeních
Sledujte v TV

Sledujte ŽIVĚ Partii s Prymulou a Kubou: Velká diskuse o testování, očkování a opatřeních

Změní českou justici případ bývalé ministryně Vlasty Parkanové? Na otázku budou hledat odpovědi hosté Partie Terezie Tománkové ministr spravedlnosti Pavel Blažek (ODS) a jeho předchůdkyně ve vládě Marie Benešová (za ANO). Následuje velká diskuse o testování, očkování a nových protipandemických opatřeních, které se zúčastní hned několik zástupců různých politických stran, mezi nimi i epidemiolog Roman Prymula a hejtman Jihočeského kraje a předseda Asociace krajů Martin Kuba (ODS). Pořad můžete sledovat v neděli od 11 hodin na CNN Prima NEWS nebo v tomto článku.

Německý viceadmirál odstoupil poté, co chválil Putina. Pomoci Ukrajině ale země neplánuje

Šéf německého námořnictva Kay-Achim Schönbach odstoupil kvůli svým kontroverzním výrokům na adresu Ukrajiny a Ruska, uvedla agentura Reuters. Mluvčí německého ministerstva obrany řekla, že viceadmirálova prohlášení, ať už jde o jejich obsah či formu, neodrážejí oficiální postoj Německa. Vztahy našeho západního souseda s Ukrajinou jsou však nadále napjaté. Německo se totiž staví velmi odmítavě k vojenské pomoci Ukrajině v souvislosti s hrozící ruskou invazí.

Dosáhnete na státní podporu kvůli energiím? Jurečka představil kalkulačku pro zájemce

Ministr práce a sociálních věcí Marian Jurečka (KDU-ČSL) představil plán na vyplácení podpory kvůli zdražení energií. Zájemci o příspěvek na bydlení si mohou díky nově spuštěné kalkulačce spočítat, zda na státní podporu dosáhnou. Podle šéfa resortu na něj mají nárok vlastníci bytu a trvalí nájemníci, kterým na úhradu přiměřeného bydlení v Praze nestačí 35 procent celkových příjmů. V jiných oblastech činí hranice pro příspěvek 30 procent příjmů.

reklama

Domácí zpravodajství

Další mrazivé záběry z nehody na D5: Utekli za svodidla, jejich auto smetl kamion

Na sociálních sítích se objevilo další video ze čtvrteční hromadné nehody na dálnici D5 u Žebráku na Berounsku. Kvůli špatnému počasí a nezodpovědnosti některých řidičů tam havarovalo 36 aut a šest lidí se zranilo. Provoz byl zastaven na 11 hodin. Poslední video názorně ukazuje, jak je důležité při havárii na dálnici ihned opustit vozidlo a dostat se od něj co nejdál.

reklama