CNN Prima News Harry Potter

Harry Potter

Výpis příspěvků ke štítku „Harry Potter“

Nesledujte slevy, ale cenu zboží: Expert radí, jak ušetřit v e-shopu. Prozradil i hit Vánoc

24. listopadu 2022 21:53

Následující dny budou zákazníci na internetu i v kamenných prodejnách nakupovat v akci Black Friday. Obchodní zástupce on-line srovnávače Heureka Michal Vodák v pořadu Co na to vaše peněženka na CNN Prima NEWS radil, jak pořídit produkty skutečně výhodně a nenaletět podvodníkům. Spolu s obchodní zástupkyní firmy Hamleys Janou Vychodilovou prozradil, jaké dárky se letos stanou hitem Vánoc.

Čeští mudlové propadli famfrpálu. Vedou si v něm skvěle

19. listopadu 2022 23:59

Je to směs rugby, házené a basketbalu, ve které se snažíte prohodit míč obručí, přičemž mezi nohama stále svíráte tyč imitující koště.To je famfrpál. Hra kouzelnických učňů ze ságy o Harrym Potterovi, která se z knihy a filmového plátna postupně přesunula i na běžná hřiště. Mezi české famfrpálové špičky zavítal kolega Pepa Kolina.

Na pláži se kupí ponožky, úřady zuří. Fanoušci vzpomínají na skřítka z Harryho Pottera

6. listopadu 2022 06:13

Úřady ve velšském hrabství Pembrokeshire žádají fanoušky Harryho Pottera, aby neodkládali na místní pláž ponožky, protože tím poškozují životní prostředí. Na pláži Freshwater West se natáčela scéna smrti skřítka Dobbyho, který se v příběhu stal svobodným díky darované ponožce. Na místě vznikl Dobbyho pomníček, který obklopují ponožky, píše server BFM TV.

Sledujte 7 pádů Honzy Dědka: Mikýř a prezidentské volby nebo Stryková o myšlenkách na smrt

25. října 2022 17:52

V úterý se v talkshow 7 pádů Honzy Dědka představí například herečka Anna Fialová, která promluví o emotivním setkání se sestrou Ivety Bartošové a prozradí svoji první velkou lásku. Prezidentskou kampaň zhodnotí influencer Martin „Mikýř“ Mikyska, jenž mimo jiné vysvětlí svou rozepři s hercem Martinem Dejdarem. O myšlenkách na smrt se rozhovoří herečka Jana Stryková a příběhy z nahrávání hudby budou vyprávět Ondřej a František Soukupovi.

Nejzábavnější strýček s obrovským srdcem. Jak na „Hagrida“ vzpomínají Harry či Harmiona?

15. října 2022 18:31

Smrt herce Robbieho Coltrana, který se do paměti fanoušků zapsal zejména ztrvárněním Rubeuse Hagrida v sérii Harry Potter, zasáhla lidi z celého světa. Zejména herečtí kolegové ze ságy o mladém čarodějovi okamžitě začali sdílet kondolence a svým sledujícím přiblížili, co pro ně Coltrane znamenal. Co o společných chvílích na place prozradila filmová Hermiona či samotný Harry Potter?

KOMENTÁŘ: Bye bye. Jak odešla zlá, suchá a nekorektní Británie

10. září 2022 08:26

Ve čtvrtek s královnou Alžbětou II. nadobro odešla stará dobrá Británie, kterou jsem miloval. Británie, kde se dal volně používat suchý, zlý, nekorektní humor, kterému vládli Monty Python a Mr. Bean, vzduch elegantně znečišťovaly pětilitrové dvanáctiválcové jaguáry, existovala dvě pohlaví a ne 71 (britský Facebook vám prý nabízí tolik variant) a na fotbale se neklečelo, ale normálně kopalo do balonu. Definitivně se ze mě stává věčně naštvaný boomer.

Děsivý vzkaz Rowlingové. Jsi další na řadě, hrozí jí kvůli podpoře pobodaného spisovatele

15. srpna 2022 12:20

Policie vyšetřuje výhrůžný vzkaz, který pod příspěvkem na Twitteru obdržela autorka ságy o kouzelnickém učni Harrym Potterovi J. K. Rowlingová. Jeden z uživatelů této sociální sítě spisovatelce hrozil, že je příští na řadě po literátovi Salmanu Rushdiem, kterého v pátek ve Spojených státech při veřejném vystoupení pobodal 24letý muž. Informoval o tom list The Guardian.

Čechy oblíbený Primark se po pražském úspěchu otevře i v Brně. Společnost chystá i e-shop

22. června 2022 10:12

Irský oděvní řetězec Primark považuje první rok působení v České republice za úspěšný. Otevření prodejny v centru Prahy představovalo důležitý milník expanze společnosti do střední Evropy, řekl oblastní manažer firmy pro region střední a východní Evropy Maciej Podwojski. Dodal, že druhá prodejna v tuzemsku začne fungovat koncem roku v obchodním centru Olympia v Brně. V Anglii se navíc spustí pilotní projekt e-shopu, má to však háček.