reklama
CNN Prima News Harry Potter

Harry Potter

Výpis příspěvků ke štítku „Harry Potter“

Herci z Harryho Pottera se vrací do Bradavic. Kdo upadl v nemilost a na oslavy nepřijede?

20. listopadu 2021 11:22

Tvůrci filmů o Harrym Potterovi přichystali fanouškům čaroděje z Bradavic krásný dárek. Ke 20. výročí totiž chystají velkou filmovou oslavu a zvány jsou mnohé herecké hvězdy. Ovšem tu, která příběhy čarodějného učně vymyslela, nepozvali. Spisovatelka J. K. Rowlingová měla upadnout v nemilost po svých výrocích o transgender komunitě.

Harry Potter od skutečného Harryho Pottera. Vzácný první díl série prodal za statisíce

16. října 2021 10:51

Knižní série z pera spisovatelky J. K. Rowlingové pobláznila celý svět. První vydání pilotního díla o životě mladého čaroděje s názvem Harry Potter a Kámen mudrců v pevné vazbě je velmi vzácné. Původní náklad tvořil jen 500 výtisků. Právě jeden z nich se ve Velké Británii vydražil za více než tři čtvrtě milionu korun. Nový majitel obdržel opravdový unikát, knihu vlastnil skutečný Harry Potter.

Strach o hvězdu Harryho Pottera. Čaroděj ze Zmijozelu zkolaboval přímo na golfovém hřišti

23. září 2021 23:17

Fanoušci kouzelnické série Harry Potter zažili pořádný šok. Herec Tom Felton, který ztvárnil jednu z hlavních postav, filmového záporáka Draca Malfoye, zkolaboval přímo na golfovém hřišti ve Wisconsinu, když se chystal na prestižní turnaj celebrit, který předchází hlavní soutěži mužů Ryder Cup. Příčiny jeho kolapsu nejsou prozatím známy.

Soutěžte se Showtimem o balíček produktů s Harry Potter tematikou a poukaz do Pepco

26. srpna 2021 19:54

Showtime společně s partnerem Pepco si pro vás připravili další parádní soutěž. Říká vám něco Brumbál, Dobby, Snape nebo třeba Tichošlápek? Vám ne? Ale vašim dětem určitě ano. Připravené máme produkty s tématikou Harryho Pottera a poukaz na nákup v hodnotě 2 500 Kč. To vše od partnera soutěže Pepco. Stačí nám odpovědět na soutěžní otázku a pak už jen počkat a mít trochu toho štěstíčka.

reklama