reklama

Hasiči na Chomutovsku zasahovali u tří požárů vedle sebe, mohlo jít o úmysl

Hasiči z Ústeckého kraje museli v noci na pondělí ve Vejprtech na Chomutovsku zasahovat hned u tří požárů, jednalo se o opuštěné budovy. Na likvidaci požáru se kromě místních jednotek podíleli i kolegové z Německa. Příčiny vzniku požáru nejsou zatím známé, mohlo jít ale i o úmyslné zapálení.

reklama

„První požár vypukl kolem jedné hodiny ranní v ulici Boženy Němcové,“ uvedl zástupce Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje na sociální síti Twitter.

Podle informací CNN Prima NEWS požár likvidovalo kolem 80 hasičů z Ústeckého a Karlovarského kraje. Na místě pomáhali i hasiči z Německa. Podle obyvatel, kteří ve Vejprtech žijí, má požáry na svědomí místní narkoman.

Krátce po druhé hodině ranní došlo k požáru opuštěné továrny v Tyršově ulici. „Třetí požár jsme evidovali krátce před čtvrtou hodinou ráno v Husově ulici. Na místě probíhají dohašovací práce,“ uvedli v pondělí dopoledne hasiči.

Mluví se také o tom, že policie zadržela tři podezřelé osoby. To ale policie nechce potvrdit ani vyvrátit. Ještě dopoledne zlikvidované budovy střežili policisté a na místě byl také vyšetřovatel hasičů.

Příčinu požárů zjišťují vyšetřovatelé, mohlo jít i o úmyslné zapálení.

Další hlavní zprávy

360°

Majitel restaurace se vzepřel vládě. Otevřu i v pátek, můžete mě zavřít, vzkázal

Majitel restaurace se vzepřel vládě. Otevřu i v pátek, můžete mě zavřít, vzkázal

Zákazům navzdory ve čtvrtek majitel pražské restaurace Šeberák v Kunraticích otevřel svůj lokál. Jakub Olbert se rozhodl, že už nebude dál poslouchat vládní nařízení. Bojuje prý proti tomu, že kabinet rozhodne až v neděli, zda další den rozvolní opatření, a majitelé restaurací nestihnou za tak krátkou dobu reagovat. Policii v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na CNN Prima NEWS Olbert vzkázal, že v pátek bude mít otevřeno zase a že je připravený, že ho přijdou zatknout. Pokud však dostane pokutu ve výši tří milionů korun, počítá s tím, že zkrachuje.

reklama
Lékař bije na poplach. Ukazuje, co vidí lidé s covidem těsně před smrtí
Prima zakládá sbírku na podporu sestřiček v první linii. Přispět můžete i vy
Čísla neklesají tak, jak vláda doufala. Rozvolňovat musíme s rozmyslem, říká Babiš
reklama
reklama
Šílenství kvůli Maradonovi. Rozloučit se přišly tisíce lidí, prolamovaly zátarasy

Fotbal

Domácí zpravodajství

Koronavirus stál Českou poštu 750 milionů. Propustí stovky zaměstnanců
Další články
reklama
reklama