reklama

Hasiči na Chomutovsku zasahovali u tří požárů vedle sebe, mohlo jít o úmysl

Hasiči z Ústeckého kraje museli v noci na pondělí ve Vejprtech na Chomutovsku zasahovat hned u tří požárů, jednalo se o opuštěné budovy. Na likvidaci požáru se kromě místních jednotek podíleli i kolegové z Německa. Příčiny vzniku požáru nejsou zatím známé, mohlo jít ale i o úmyslné zapálení.

reklama

„První požár vypukl kolem jedné hodiny ranní v ulici Boženy Němcové,“ uvedl zástupce Hasičského záchranného sboru Ústeckého kraje na sociální síti Twitter.

Podle informací CNN Prima NEWS požár likvidovalo kolem 80 hasičů z Ústeckého a Karlovarského kraje. Na místě pomáhali i hasiči z Německa. Podle obyvatel, kteří ve Vejprtech žijí, má požáry na svědomí místní narkoman.

Krátce po druhé hodině ranní došlo k požáru opuštěné továrny v Tyršově ulici. „Třetí požár jsme evidovali krátce před čtvrtou hodinou ráno v Husově ulici. Na místě probíhají dohašovací práce,“ uvedli v pondělí dopoledne hasiči.

Mluví se také o tom, že policie zadržela tři podezřelé osoby. To ale policie nechce potvrdit ani vyvrátit. Ještě dopoledne zlikvidované budovy střežili policisté a na místě byl také vyšetřovatel hasičů.

Příčinu požárů zjišťují vyšetřovatelé, mohlo jít i o úmyslné zapálení.

Další hlavní zprávy

Partie

Hrozí další vlna. Zachytili jsme 56 mutací z ciziny, varuje Arenberger

Hrozí další vlna. Zachytili jsme 56 mutací z ciziny, varuje Arenberger

Začneme s masivním vyhodnocováním vzorků odebraných pacientům, kteří jsou pozitivní na covid, abychom odhalili nové mutace koronaviru. Oznámil to ministr zdravotnictví Petr Arenberger (za ANO) v Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. Mělo by k tomu dojít nejpozději od příštího týdne. Za posledních 14 dní bylo totiž podle ministra zachyceno 56 různých mutací.

Jeden nešťastný pohyb a malér byl na světě. Provod si poranil koleno, přijde o EURO?
Turboočkování funguje skvěle. V pondělí umožníme registraci lidí 45+, slibuje Babiš
„Lole“ Reutemann je v nemocnici. Nemilovaný exkolega Nikiho Laudy je v kritickém stavu
„Satanští vojáci“ míří na misi do země kanibalů. Mají zklidnit indonéské separatisty
reklama
reklama
Schillerová: Hamáček by měl rezignovat, pokud se prokáže, že o cestě do Moskvy lhal

Partie

Domácí zpravodajství

Další články
reklama
reklama