CNN Prima News HC Olomouc

HC Olomouc

Výpis příspěvků ke štítku „HC Olomouc“

Mrazivé detaily smrti 9letého Adámka: Bylo s ním i další dítě, spoluhráči projížděli kolem

21. března 2023 19:21

Život devítiletého hokejisty Adama vyhasl cestou na zápas předčasně. Chlapec se stal obětí autonehody na dálnici D1. Mrazivý je i fakt, že kolem havárie osobního vozu a kamionu někteří jeho spoluhráči projížděli, aniž by tušili, že je v autě jejich brankář. Po nadaném sportovci truchlí nejbližší, hokejová komunita i spolužáci ve škole.

Krejčí prodal své bostonské sídlo. Hokejista částkou 90 milionů překonal rekord čtvrti

1. října 2021 07:36

Úvod hokejové extraligy jasně ukázal, že do soutěže přišla posila, která tu dlouho nebyla. Útočník David Krejčí v dresu Olomouce baví a minimálně do konce této sezony bavit bude. Naplno ukazuje, že i v zámořské NHL coby hráč Bostonu Bruins dlouhé roky platil za nadstandardního hráče. A mnoho let bydlel v honosném domě v bostonské čtvrti Charlestown, který má nyní nového majitele. Ten musel zaplatit v přepočtu 90 milionů korun.

Kauza Vidkun uzavřena. Soud uznal expolicistu, podnikatele i exhejtmana vinnými

16. července 2021 09:51

Krajský soud v Olomouci potrestal v korupční kauze Vidkun bývalého olomouckého policejního náměstka Karla Kadlece, vlivného podnikatele Ivana Kyselého a bývalého hejtmana Jiřího Rozbořila (ČSSD) podmíněnými tresty. Všem třem uložil i peněžité tresty, nejvyšší dostal Kyselý, a to 2,1 milionu korun. Kadlecovi rovněž zakázal činnost na čtyři roky. Naopak tehdejšího šéfa hospodářské kriminálky Radka Petrůje soud zprostil obžaloby.

Winter Classic denně. Hokejisté jezdí kvůli opatřením za venkovním tréninkem i 100 km

20. října 2020 17:39

Sport je v České republice momentálně zmrazený jako ta nejlepší ledová plocha. Vinou vládních opatření, podle kterých je zakázáno sportovat ve vnitřních prostorech, mají problém s tréninky například hokejisté. Klub BK Mladá Boleslav se za nastalé situace rozhodl zaimprovizovat a vrátil se v čase o mnoho desítek let zpět, kdy kluziště nebývala zakrytá. „Bruslaři“ tedy trénují venku. Komplikací je, že každý den kvůli tomu musí dohromady ujet 200 kilometrů.