CNN Prima News Dáša Šamanová
Dáša Šamanová

Dáša Šamanová

redaktorka CNN Prima NEWS

Dáša přišla do online zpravodajství CNN Prima NEWS jako stážistka. Po krátké době se stala plnohodnotnou redaktorkou, kdy vystupuje také v televizním vysílání. (dasa.samanova@iprima.cz)

Nejnovější příspěvky autora

Pavel: Mobilizace se mnou nepřichází. Blízko hranic zuří válka, NATO ale dává garanci bezpečí
Partie

Pavel: Mobilizace se mnou nepřichází. Blízko hranic zuří válka, NATO ale dává garanci bezpečí

Se mnou rozhodně nepřichází mobilizace nebo změna kurzu ve vtahování země do války, zdůraznil v nedělní Partii Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS nově zvolený prezident Petr Pavel. Bránil se tak dezinformacím, které o něm před volbami kolovaly. Připomněl, že válka zuří na Ukrajině, tedy blízko českých hranic, ale NATO podle něj garantuje bezpečí.

Další příspěvky autora

Hádka v Partii: Voliči ANO jako hnůj a odpad, strašení důchodců a lítající pošuk

Místopředseda TOP 09 v Kralupech řekl, že voliči ANO jsou lůza, odpad a lidský hnůj, vyčetl zástupcům vlády místopředseda hnutí ANO Karel Havlíček. „Vy strašíte důchodce,“ vrátil mu to ministr pro místní rozvoj Ivan Bartoš (Piráti). Politici se v nedělní Partii Terezie Tománkové televize CNN Prima NEWS hádali o tom, jak vypadala prezidentská kampaň.

Ministři se pustili do Babiše kvůli sázkám: Nechci být sprostý. Je to za hranicí všeho

Výzva k sázkám, kterou na sítě před druhým kolem prezidentských voleb vyvěsil šéf opozičního hnutí a neúspěšný kandidát na Hrad Andrej Babiš (ANO), rozčílila ministra kultury Martina Baxu (ODS). Bylo to za hranicí všeho, zdůraznil v nedělní Partii Terezie Tománkové na CNN Prima NEWS. Babiš lákal lidi, že když si na něj vsadí tisíc korun, mohou vyhrát dvanáctkrát více. Nakonec ale ve volbách prohrál a ti, kteří si vsadili, o peníze přišli.

Pavlova mluvčí: Kritizují mě lidé, kteří nikdy nevyhráli volby. Ukážu i vážnou tvář

Budoucí hradní mluvčí Markéta Řeháková se brání kritice, podle které bylo její vystupování ve volebním štábu Petra Pavla nedůstojné. Velkou roli v jejím výkonu měla hrát davová euforie z vítězství. Zároveň je dosud „pouze“ ředitelkou komunikace kampaně, jako mluvčí prezidenta republiky prý ukáže i vážnější tvář. Sám zvolený prezident ji pochválil.

Voják ve flanelce slibující řád. Jak se Pavel Babišovou zásluhou dostal až na Hrad

Voják, bývalý náčelník Generálního štábu Armády ČR, někdejší šéf vojenského výboru NATO a bývalý člen KSČ. Petr Pavel se ve flanelové košili se slibem klidu a řádu probojoval ve druhém kole prezidentské volby až na Pražský hrad. A to i zásluhou svého protivníka Andreje Babiše. Právě ten ho prý ke kandidatuře motivoval. Ještě před pár lety přitom generál vstup do politiky odmítal s odkazem na svou nezkušenost. Jak s ním šel čas?