reklama

Herci ze Slunečné si připravili taneční výzvu. Připojit se může úplně každý

Herečka Barbora Jánová alias Sylva ze Slunečné se rozhodla, že seriálovou partu naučí taneční choreografii. Přála by si, aby ji uměli všichni, včetně fanoušků. Nejdřív se ovšem musí vše naučit sama. Její kolega Roman Tomeš ji ale nenechal ve štychu a na lekci Báru doprovodil.

reklama

„Barunka si nás povolala, protože se rozhodla, že nás naučí tancovat,“ řekl herec Roman a Bára mu na to ihned se smíchem odvětila: „Je to tak, já jsem totiž nejlepší ze Slunečné, umím nejlíp zpívat a tancovat.“

Herečka si prý musí ještě všechny kroky srovnat v hlavě, ale myslí si, že to zvládne a pak už se je naučí úplně každý. „Každý za jinak dlouhou dobu,“ řekla a vzápětí ji do řeči skočil její kolega Roman. „Bára za rok, my už dneska,“ řekl s úsměvem od ucha k uchu. „Je to taková typická tiktoková tancovačka. Zdánlivě jednoduché choreografie, ale je tam i pár těžších prvků,“ dodal.

Kroky pro partu ze Slunečné vymyslel choreograf Lukáš Prokop, který byl z herců nadšený: „Jsem strašně mile překvapený, jsou super a cítí rytmus. Má to energii, což je pro mě nejdůležitější, abychom strhli všechny lidi, kteří by to s námi měli tančit také.“

Oba herci se při lekci i při natáčení reportáže nesmírně bavili. Jak zvládnou Lukášovu choreografii k písničce Slunečné léto, se můžete osobně přesvědčit už tuto sobotu. Seriálový autobus s herci totiž zakončí své letní toulky po Čechách v Litoměřicích.

Chcete-li být na sraz se Slunečnou pečlivě připraveni a rozjet to s herci ve velkém, naučte se tanec také. A pokud na poslední sraz nemůžete, sdílejte video s hashtagem #slunecnachallenge alespoň na sociálních sítích a ukažte, jak jste to zvládli. Tanečníci pro vás připravili lekci on-line, choreografii se tak můžete naučit podle tohoto videa:

Tagy:

Hlavní zprávy

Měli bychom Zemana zbavit pravomocí, shodli se lídři koalic. Chtějí další zprávu ÚVN
Politika

Měli bychom Zemana zbavit pravomocí, shodli se lídři koalic. Chtějí další zprávu ÚVN

Lídři koalice Spolu a Pirátů se Starosty se seznámili s informacemi o zdravotním stavu prezidenta Miloše Zemana, které Ústřední vojenská nemocnice poskytla vedení Senátu. O aktivaci článku 66 ústavy, která by prezidenta zbavila pravomocí, by měl Senát jednat 5. listopadu. Podle šéfa ODS Petra Fialy by Sněmovna na horní komoru Parlamentu měla navázat do deseti dnů. Pokud se Zemanův stav do té doby nezlepší, lídři obou koalic se vysloví pro aktivaci zmíněného článku.

Sledujte ŽIVĚ: Koalice ladí noty na budoucí vládu. Už má jasno, kdo budou noví ministři?

Zástupci koalice Spolu (ODS, TOP 09 a lidovci) společně s Piráty a STAN opět ladí budoucí podobu vlády Petra Fialy. V úterý odpoledne se v širším složení podruhé oficiálně sešli, aby pokročili v jednáních o tom, jaké bude programové prohlášení nové pětikoalice, kdo usedne ve vládě a kdo na posty ve vedení Poslanecké sněmovny. Tiskovou konferenci po jednání můžete sledovat živě na CNN Prima NEWS i v tomto článku.

Krypto Magazín: Bitcoin býval obskurní. Teď s ním firmy spojují budoucnost, říká expert

Dynamický svět kryptoměn byl ještě před pár lety pro řadu lidí obskurní, nyní ale do rozjetého ekosystému naskakují globálně vlivní hráči. V prvním díle pořadu Krypto Magazín to prohlásil investor a externí poradce společnosti XTB Jaroslav Brychta. V rozhovoru okomentoval také kontroverzní projekt digitálních měn centrálních bank či zavedení bitcoinu jako zákonného platidla v El Salvadoru.

Šéf výrobce polovodičů Intel: Čipů je dost, ale automobilky je nechtějí

Nejžhavějším tématem posledních dnů a týdnů v automobilovém průmyslu je nedostatek polovodičových součástek nezbytných pro provoz moderních aut. Kvůli jejich absenci automobilky zastavují nebo omezují výrobu, což se zase neblaze promítá do dodacích lhůt. Podle šéfa jednoho z nejvýznačnějších producentů mikročipů, firmy Intel, si však výrobci automobilů za současnou situaci mohou částečně sami.

ON-LINE: Právo mě odvolat má jen prezident, reagoval Mynář na výzvy k rezignaci

Aktualizováno

Prezident Miloš Zeman je v nemocnici už více než týden. Šéf Senátu Miloš Vystrčil (ODS) v pondělí uvedl, že podle zprávy, kterou dostal od Ústřední vojenské nemocnice, není Zeman schopen vykonávat svou funkci. Ještě předtím na tiskové konferenci vystoupil také hradní kancléř Vratislav Mynář, který Vystrčila obvinil, že se chce jen zviditelnit a předvádí pokrytectví. Premiér Andrej Babiš (ANO) v úterý vyzval Mynáře k rezignaci, ten reagoval, že odvolat ho může jen prezident.

reklama

Domácí zpravodajství

Vyhrát nemůžete, sami se odsuzujete. Ovčáček opět zahltil Twitter, jinak nekomunikuje

Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se opět rozjel na svém twitterovém účtu. Svými příspěvky, ve kterých mimo jiné zmiňuje staré výroky prezidenta Miloše Zemana, reaguje na pondělní dopis Senátu od Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN). V něm stojí, že hlava státu není aktuálně schopna vykonávat svůj úřad. Ovčáček ale kromě vlastní aktivity na sociálních sítích s médii takřka nekomunikuje, o čemž se přesvědčil i reportér CNN Prima NEWS.

Babiš: Válek lže, opozice podklady a data k pandemii má. Pořád hrají politiku

S koncem současné vlády Andrej Babiš (ANO) nabídl svému kritikovi Vlastimilu Válkovi (TOP 09) post ministra zdravotnictví místo Adama Vojtěcha (za ANO). „Opozice měla plno řečí, co všechno budou dělat, tak mohl Válek nastoupit. Bral to jako vtip a evidentně o to nestojí,“ řekl pobouřeně Babiš v rozhovoru redakci CNN Prima NEWS. Následně Válka osočil ze lži. Podle premiéra neříká poslanec pravdu, že opozice nedostává data a podklady k pandemii.

reklama