Herci ze Slunečné si připravili taneční výzvu. Připojit se může úplně každý

Herečka Barbora Jánová alias Sylva ze Slunečné se rozhodla, že seriálovou partu naučí taneční choreografii. Přála by si, aby ji uměli všichni, včetně fanoušků. Nejdřív se ovšem musí vše naučit sama. Její kolega Roman Tomeš ji ale nenechal ve štychu a na lekci Báru doprovodil.

„Barunka si nás povolala, protože se rozhodla, že nás naučí tancovat,“ řekl herec Roman a Bára mu na to ihned se smíchem odvětila: „Je to tak, já jsem totiž nejlepší ze Slunečné, umím nejlíp zpívat a tancovat.“

Herečka si prý musí ještě všechny kroky srovnat v hlavě, ale myslí si, že to zvládne a pak už se je naučí úplně každý. „Každý za jinak dlouhou dobu,“ řekla a vzápětí ji do řeči skočil její kolega Roman. „Bára za rok, my už dneska,“ řekl s úsměvem od ucha k uchu. „Je to taková typická tiktoková tancovačka. Zdánlivě jednoduché choreografie, ale je tam i pár těžších prvků,“ dodal.

Kroky pro partu ze Slunečné vymyslel choreograf Lukáš Prokop, který byl z herců nadšený: „Jsem strašně mile překvapený, jsou super a cítí rytmus. Má to energii, což je pro mě nejdůležitější, abychom strhli všechny lidi, kteří by to s námi měli tančit také.“

Oba herci se při lekci i při natáčení reportáže nesmírně bavili. Jak zvládnou Lukášovu choreografii k písničce Slunečné léto, se můžete osobně přesvědčit už tuto sobotu. Seriálový autobus s herci totiž zakončí své letní toulky po Čechách v Litoměřicích.

Chcete-li být na sraz se Slunečnou pečlivě připraveni a rozjet to s herci ve velkém, naučte se tanec také. A pokud na poslední sraz nemůžete, sdílejte video s hashtagem #slunecnachallenge alespoň na sociálních sítích a ukažte, jak jste to zvládli. Tanečníci pro vás připravili lekci on-line, choreografii se tak můžete naučit podle tohoto videa:

Tagy: