reklama

Herci ze Slunečné si připravili taneční výzvu. Připojit se může úplně každý

Herečka Barbora Jánová alias Sylva ze Slunečné se rozhodla, že seriálovou partu naučí taneční choreografii. Přála by si, aby ji uměli všichni, včetně fanoušků. Nejdřív se ovšem musí vše naučit sama. Její kolega Roman Tomeš ji ale nenechal ve štychu a na lekci Báru doprovodil.

reklama

„Barunka si nás povolala, protože se rozhodla, že nás naučí tancovat,“ řekl herec Roman a Bára mu na to ihned se smíchem odvětila: „Je to tak, já jsem totiž nejlepší ze Slunečné, umím nejlíp zpívat a tancovat.“

K tématu

Herečka si prý musí ještě všechny kroky srovnat v hlavě, ale myslí si, že to zvládne a pak už se je naučí úplně každý. „Každý za jinak dlouhou dobu,“ řekla a vzápětí ji do řeči skočil její kolega Roman. „Bára za rok, my už dneska,“ řekl s úsměvem od ucha k uchu. „Je to taková typická tiktoková tancovačka. Zdánlivě jednoduché choreografie, ale je tam i pár těžších prvků,“ dodal.

Kroky pro partu ze Slunečné vymyslel choreograf Lukáš Prokop, který byl z herců nadšený: „Jsem strašně mile překvapený, jsou super a cítí rytmus. Má to energii, což je pro mě nejdůležitější, abychom strhli všechny lidi, kteří by to s námi měli tančit také.“

Oba herci se při lekci i při natáčení reportáže nesmírně bavili. Jak zvládnou Lukášovu choreografii k písničce Slunečné léto, se můžete osobně přesvědčit už tuto sobotu. Seriálový autobus s herci totiž zakončí své letní toulky po Čechách v Litoměřicích.

Chcete-li být na sraz se Slunečnou pečlivě připraveni a rozjet to s herci ve velkém, naučte se tanec také. A pokud na poslední sraz nemůžete, sdílejte video s hashtagem #slunecnachallenge alespoň na sociálních sítích a ukažte, jak jste to zvládli. Tanečníci pro vás připravili lekci on-line, choreografii se tak můžete naučit podle tohoto videa:

Další hlavní zprávy

Nouzový stav

Jen do práce, na nákup a do přírody. Vláda omezuje pohyb na veřejnosti

Jen do práce, na nákup a do přírody. Vláda omezuje pohyb na veřejnosti

Od čtvrtka budou moct Češi pouze na nákup, do práce a domu. Vláda rozhodla o omezení pohybu i o uzavření maloobchodů a služeb. To vše platí od čtvrtečního rána od 6:00 až do 3. listopadu. Výjimku mají prodejny základního sortimentu. Velkoobchod bude bez omezení. Opatření proti koronaviru z posledních týdnů totiž zatím nefungují, a vláda tak musela přistoupit k dalším, řekl na mimořádné tiskové konferenci ve středu premiér Andrej Babiš. Zároveň se omluvil za to, že lidem tím znepříjemnil život.

Koronavirus

Bavorsko chce zavést povinné testy pro pendlery, dotknou se především Česka a Rakouska

Bavorsko chce zavést povinné testy pro pendlery, dotknou se především Česka a Rakouska

Bavorsko chce zavést povinné testování lidí, kteří do země přijíždějí za prací z rizikových oblastí v zahraničí. V zemském sněmu to oznámil bavorský premiér Markus Söder. Opatření, které má podle něj zabránit uzavření hranic, se podle agentury DPA dotkne především pendlerů z Česka a Rakouska. Napříště budou muset předkládat negativní test na koronavirus jednou týdně. Kdy začne opatření platit, zatím není jasné.

reklama
Havlíček: Zavřeným firmám stát zaplatí plné mzdy. COVID nájemné bude i pro další obory
Jak mohou vypadat vyznamenání během pandemie? Prymula jde znovu za Zemanem
reklama
reklama
Šéf krizového štábu Hamáček má pozitivní test na koronavirus

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Velké pivovary se snaží zachránit restaurace. Na vylévání piva ale stejně může dojít
Poslanci chtějí rozšířit okruh osob, které mají mít nárok na příspěvek 500 Kč
Do Letňan navážejí postele pro polní nemocnici, pronájem místa má stát desítky milionů
Deset let od exemplárních trestů pro žháře: Popálená Natálka má pořád v očích hrůzu
Další články
reklama
reklama