reklama
CNN Prima News hlavní nádraží

hlavní nádraží

Výpis příspěvků ke štítku „hlavní nádraží“

Hodinové čekání na očkování pokračuje. Nejdelší fronta zájemců je na hlavním nádraží

21. listopadu 2021 15:22

Zvýšený zájem o očkování proti covidu v největších pražských centrech bez registrace pokračoval po sobotním náporu také v neděli. Nejdelší byla fronta na jednodávkovou vakcínu Janssen v očkovacím místě ve vestibulu hlavního nádraží. Pracovník ostrahy na nádraží podobně jako v sobotu odhadl čekací dobu na několik hodin, čekajících lidí bylo po poledni jen nepatrně méně než v sobotu. Velkou část tvořili cizinci.

Dobrovolně bych si to píchnout nedal, systém mě donutil. Lidé na vakcínu čekají hodiny

20. listopadu 2021 13:32

V pražských očkovacích centrech bez registrace v obchodním centru Westfield Chodov a na hlavním nádraží se tvoří dlouhé fronty. Jeden ze zaměstnanců očkovacího centra na Chodově před polednem řekl, že čekací doba na vakcínu proti covidu je minimálně hodinu a půl a zájem je dosud největší, co zažil. Pracovník ostrahy na nádraží odhadl dobu čekání až na několik hodin. Lidé v obou frontách se vesměs shodují, že je k očkování přinutily okolnosti, hlavně zpřísnění opatření.

Nebyl čas, měl jsem covid, až teď chci na pivo bez testování. Proč Češi otáleli s očkováním?

7. listopadu 2021 06:52

Před očkovacími centry bez předchozí registrace se tento týden tvořily dlouhé fronty. Na svou první dávku vakcíny proti nemoci COVID-19 čekají lidé dlouhé hodiny, výjimkou není ani Hlavním nádraží v Praze. Důvody, proč tak dlouho otáleli s očkováním, se různí – některé k tomu donutil konec proplácení testů, jiní zase po prodělání covidu nechtěli nic uspěchat či neměli čas.

Dušek: Omezení nemocniční péče nelze vyloučit. Páteční počet nakažených je unikátní

23. října 2021 13:03

V pátek přibylo v Česku nejvíce nakažených koronavirem za půl roku. Podle šéfa Ústavu zdravotnických informací a statistiky (ÚZIS) Ladislava Duška je 4 224 nových případů vzhledem k jiným pátkům unikátní číslo. Ve vysílání CNN Prima NEWS navíc varoval, že v některých regionech může opět hrozit omezení nemocniční péče. Několikrát pak apeloval na všechny občany, kteří zatím nepodstoupili vakcinaci, aby tak učinili.

Na hlaváku se očkuje už roky, utahují si lidé z vakcinačního centra na pražském nádraží

12. července 2021 23:43

Lidé si na sociálních sítích dělají legraci z dvou nově otevřených očkovacích stanovišť, která fungují bez nutnosti registrace. Ta se nacházejí na pražském hlavním nádraží a v obchodním centru Westfield na Chodově. Terčem posměchu je ne zrovna dobrá pověst okolí hlavního nádraží i hodnotné ceny, které mohou zájemci o očkování vyhrát.

reklama