Hlavní zprávy v 18.55: Česku opět hrozí záplavy. Kde bude situace nejkritičtější?

Zpravodajská hodina nabitá informacemi z domova i ze zahraničí. Hlavní zprávy na CNN Prima NEWS a FTV Prima startují už v 18:55. Co se v nich mimo jiné dozvíte?

Už od pondělí budou smět Češi bez omezení cestovat téměř do všech evropských zemí. Při návratu do Česka nebude nutný test na COVID-19, ani 14denní karanténa. V cestování do zemí mimo Evropskou unii bude zřejmě jasněji až začátkem července.

Meteorologové opět varují před přívalovými dešti s kroupami a bouřkami! Stoupat mohou hladiny zejména menších toků až na druhý povodňový stupeň. To platí od dnešního poledne až do pondělních šesti hodin ráno. Vysoký stupeň nebezpečí platí od dnešního večera pro část Plzeňského, Libereckého a Pardubického kraje. A pro celý Moravskoslezský, Olomoucký a Zlínský region.

A uvidíte i příběh rodiny Pečenkových z Prahy. Koronavirem se nakazili nejen bratři, ale i jejich partnerky a děti. U některých členů mělo onemocnění velmi těžký průběh. Jak se jim vede dnes?

I to se dozvíte v dnešních Hlavních zprávách s Markétou Dobiášovou a Pavlem Štruncem.

Další program na CNN Prima NEWS:

Silný hlas Markéty Fialové ve 20:15

O tom, o čem se mluví, i o tom, co jinde neuslyšíte. S těmi, které si chcete poslechnout. To je Silný hlas!

Takový je život ve 20:45

Úspěšná novinářka Lisa Lingová vám přiblíží odvrácenou tvář světa a zavede vás do míst, kam se běžný člověk příliš nedostane. Ukáže vám, jaký je život za mřížemi, v ringu zápasnic MMA nebo třeba mezi závislými na drogách.

Interview ve 21:30

Zajímavé příběhy, zajímaví lidé, otázky na tělo.

Zprávy ve 22:00

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně.

Byznys podle Richarda Questa ve 22:15

Moderátor Richard Quest poskytuje s pomocí expertů ve studiu odbornou analýzu a komentáře k nejzásadnějším událostem i nejnovějšímu vývoji v oblasti byznysu.

Tagy: