reklama
CNN Prima News Markéta Dobiášová

Markéta Dobiášová

Výpis příspěvků ke štítku „Markéta Dobiášová“

SLEDUJTE ŽIVĚ: Hlavní zprávy startují už v 18:55!

Žáci prvního stupně se mohli vrátit do školních lavic. Docházka je dobrovolná, žáci jsou ve skupinách a obědy se vydávají po etapách. Otevírají se taky vnitřní prostory restaurací, hospod a kaváren. Podmínkou jsou dvoumetrové rozestupy mezi stoly. Už je také možné si zaplatit noc v hotelu a přespat v něm. Policie znovu prošetřuje kauzu otravy krve devíti pacientů ve frýdlantské nemocnici na Liberecku. Státní zástupkyně vrátila věc k došetření, a vyhověla tak stížnosti poškozených pacientů. Dnes s Markétou Dobiášovou a Pavlem Štruncem.

Sledujte ŽIVĚ: Hlavní zprávy dnes od 18:55 na CNN Prima NEWS

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Přineseme vám informace o zítřejší největší vlně rozvolňování od vypuknutí pandemie koronaviru. Jaká pravidla budou platit? A sehnat letní brigádu pro studenty nebude nic jednoduchého. Co jim komplikuje cestu za přivýdělkem? Hlavní zprávy od 18:55 – dnes s Markétou Dobiášovou a Pavlem Štruncem.

Sledujte živě: Hlavní zprávy startují na CNN Prima NEWS už v 18:55

Největší sucho za posledních 500 let. Národní koalice pro boj se suchem a ministr životního prostředí Richard Brabec chtějí změnu. Už je to téměř dva měsíce, co koronavirus vylidnil ulice českých měst. Nouzový stav stále platí. Vrací se život do center českých měst? Ledoví muži v noci na úterý ohlásili svůj příchod bouřkami, silným větrem a poklesem teplot až o dvacet stupňů. Na horách sněžilo. Dnes s Markétou Dobiášovou a Pavlem Štruncem.

Sledujte ŽIVĚ: Hlavní zprávy dnes od 18:55 na CNN Prima NEWS

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Rychle, stručně a srozumitelně. Dnes vám nabídneme příběh se šťastným koncem – muže nakaženého novým typem koronaviru, který se v Česku jako první léčil remdesivirem, propustili z nemocnice. A také vám ukážeme stavbu unikátního mostu přes kanál v Lužci nad Vltavou. Více podrobností již v 18:55 dnes s Markétou Dobiášovou a Pavlem Štruncem.

reklama