CNN Prima News Markéta Dobiášová

Markéta Dobiášová

Výpis příspěvků ke štítku „Markéta Dobiášová“

Vojtěchův klíčový muž u podivných nákupů na ministerstvu: Kdo je Marek Brosche?

Kdo je klíčovým mužem, na kterého ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) spoléhal při miliardových nákupech zdravotnického materiálu během koronaviru a komu dal svoji plnou důvěru? Zjištění investigativního týmu CNN Prima NEWS odkryla pozadí a minulost velkého hráče ve zdravotnickém byznysu Marka Broscheho. Zakázky pod jeho vedením získal například štědrý sponzor hnutí ANO nebo firma, ve které figuruje jeho matka. Reportáž sledujte dnes ve 21:20 na CNN Prima NEWS v pořadu 360° Pavlíny Wolfové.

SLEDUJTE ŽIVĚ: Hlavní zprávy startují už v 18:55!

Žáci prvního stupně se mohli vrátit do školních lavic. Docházka je dobrovolná, žáci jsou ve skupinách a obědy se vydávají po etapách. Otevírají se taky vnitřní prostory restaurací, hospod a kaváren. Podmínkou jsou dvoumetrové rozestupy mezi stoly. Už je také možné si zaplatit noc v hotelu a přespat v něm. Policie znovu prošetřuje kauzu otravy krve devíti pacientů ve frýdlantské nemocnici na Liberecku. Státní zástupkyně vrátila věc k došetření, a vyhověla tak stížnosti poškozených pacientů. Dnes s Markétou Dobiášovou a Pavlem Štruncem.

Sledujte ŽIVĚ: Hlavní zprávy dnes od 18:55 na CNN Prima NEWS

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Přineseme vám informace o zítřejší největší vlně rozvolňování od vypuknutí pandemie koronaviru. Jaká pravidla budou platit? A sehnat letní brigádu pro studenty nebude nic jednoduchého. Co jim komplikuje cestu za přivýdělkem? Hlavní zprávy od 18:55 – dnes s Markétou Dobiášovou a Pavlem Štruncem.

Sledujte živě: Hlavní zprávy startují na CNN Prima NEWS už v 18:55

Česko je podle vlády připravené na případnou druhou vlnu koronaviru. Nemocnice a kraje si ale stěžují, že jim nikdo nedodal plán a informace, jak přesně v případě druhé vlny postupovat. Správa státních hmotných rezerv navíc stále nemá požadavky, co má nakoupit do zásob. V Česku roste zájem o chaty. Zvyšují se také počty lidí, kteří v nich chtějí trvale žít. Obce, na jejichž území chatové oblasti leží, tak musí řešit úplně nové problémy. Z Prahy do Drážďan za hodinu! To je cíl vysokorychlostní tratě, která má začít vznikat v příštích letech. Vlaky po ní mají jezdit rychlostí až 320 kilometrů v hodině. Těší se na vás Markéta Dobiášová a Pavel Štrunc.

Sledujte živě: Hlavní zprávy startují na CNN Prima NEWS už v 18:55

Největší sucho za posledních 500 let. Národní koalice pro boj se suchem a ministr životního prostředí Richard Brabec chtějí změnu. Už je to téměř dva měsíce, co koronavirus vylidnil ulice českých měst. Nouzový stav stále platí. Vrací se život do center českých měst? Ledoví muži v noci na úterý ohlásili svůj příchod bouřkami, silným větrem a poklesem teplot až o dvacet stupňů. Na horách sněžilo. Dnes s Markétou Dobiášovou a Pavlem Štruncem.