CNN Prima News Pavel Štrunc

Pavel Štrunc

Výpis příspěvků ke štítku „Pavel Štrunc“

CNN Prima NEWS je tu pro vás už tři roky. Nyní s rekordním počtem diváků

Zpravodajská multiplatforma CNN Prima NEWS má za sebou třetí a zatím nejúspěšnější rok od svého vzniku. Díky několika náročným projektům, jako například netradičně zpracovanému zpravodajství ke komunálním volbám, a zejména velkolepě pojatým prezidentským volbám, přibýval i počet diváků. Web CNNPrima.cz se od svého startu drží mezi nejnavštěvovanějšími zpravodajskými weby v Česku, v měsíčních číslech to zatím dotáhl nejvýše na 3,9 milionu reálných uživatelů. I díky velkému zásahu na sociálních sítích oslovuje v roce 2023 celá multiplatforma měsíčně v průměru 7 milionů lidí.

Moderátorka Tománková slaví výročí 25 let na Primě, kolegové jí natočili dojemné video

Oblíbená televizní moderátorka Terezie Tománková oslavila 25 let od svého příchodu na Primu. Od regionální zpravodajky se za tu dobu vypracovala v jednu z největších novinářských hvězd republiky, třeba během debat k nedávným prezidentským volbám si vysloužila chválu i od konkurence. K čtvrtstoletí na Primě jí teď kolegové pogratulovali v dojemném videu.

Interaktivní mapa ČR. Podívejte se, jak se volí ve vaší obci a který kandidát u vás zabodoval

Chcete vědět, jak se volí ve vašem městě? Zajímá vás, komu dali hlas vaši sousedé a známí? Chcete se podívat na volební výsledky od české metropole až po tu nejmenší vesničku? Díky unikátní interaktivní mapě CNN Prima NEWS, která využívá nejnovější data Českého statistického úřadu, to budete vědět jako první. Bude vaše bydliště patřit k těm, které sehrají nejzásadnější roli při volbě budoucí hlavy státu?

Tománková o přípravách na sobotu: S kolegy ladíme poslední detaily, reakce diváků mě nabíjí

Prezidentské volby spějí do velkého finále. Televize CNN Prima NEWS pro diváky znovu připravila rozsáhlý volební servis, včetně speciálního matematického modelu výsledků. Díky němu budou její diváci jako první vědět, zda na Hradě usedne generál ve výslužbě Petr Pavel, nebo bývalý premiér Andrej Babiš (ANO). Jak probíhají přípravy na speciální televizní vysílání?

Pavel a Babiš se střetnou v debatě. Superduel: Bitva o Hrad bude přístupný i neslyšícím divákům

Prezidentské volby míří do finále. CNN Prima NEWS odvysílá 25. ledna Superduel: Bitva o Hrad netradičně i v překladu do českého znakového jazyka. O argumentační souboj posledních dvou kandidátů na post českého prezidenta tak nepřijdou ani neslyšící či sluchově znevýhodnění diváci. Střet argumentů v moderním studiu s diváky budou moderovat Terezie Tománková a Petr Suchoň. Živé vysílání začíná ve 20:15.

Sledujte volební speciál Hledá se prezident: Výsledky, analýzy i komentáře hostů

Druhé kolo voleb je u konce a CNN Prima NEWS nabízí v sobotu 28. ledna rozsáhlé volební vysílání. Dynamické studio vytvořené po vzoru americké CNN zajišťuje všechny potřebné informace přehledně na jediném místě – aktuální výsledky, exkluzivní komentátoři, detailní analýzy včetně klíčových bojišť na interaktivní obrazovce Magic Wall a predikce výsledků, jež jako první v Česku prozradila jméno absolutního vítěze volby.

Superdebata Primy s prezidentskými favority zasáhla téměř 1,8 milionu diváků. Uspěl i web

Druhá předvolební Superdebata Hledá se prezident na hlavním kanále Prima a zpravodajské stanici CNN Prima NEWS zasáhla 1 795 000 všech dospělých diváků. Pořad dosáhl share 25,65 % v CS 15+, a stal se tak vítězem hlavních večerních pořadů. Na prvním místě zabodoval také u strategické cílové skupiny 15–69 let i u mladších diváků v CS 15–54 let. Na webu CNNPrima.cz měla debata celkem 289 200 zobrazení. V ostré diskuzi se utkali armádní generál ve výslužbě Petr Pavel a ekonomka Danuše Nerudová. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš nakonec do studia nedorazil.

Sledujte volební speciál na CNN Prima NEWS: Výsledky, analýzy a komentáře expertů

CNN Prima NEWS nabízí v sobotu 14. ledna rozsáhlé speciální volební vysílání. Dynamické studio vytvořené po vzoru americké CNN zajistí všechny potřebné informace přehledně na jediném místě. Čtveřice moderátorů, aktuální výsledky, exkluzivní komentátoři, detailní analýzy včetně klíčových bojišť na interaktivní obrazovce Magic Wall a predikce výsledků, díky kterým jsme vám jako první řekli jméno postupující dvojice do druhého kola. A Hlavní zprávy nabité nejaktuálnějšími informacemi kolem voleb.