CNN Prima News Pavel Štrunc

Pavel Štrunc

Výpis příspěvků ke štítku „Pavel Štrunc“

Interaktivní mapa ČR. Podívejte se, jak se volí ve vaší obci a který kandidát u vás zabodoval

28. ledna 2023 14:12

Chcete vědět, jak se volí ve vašem městě? Zajímá vás, komu dali hlas vaši sousedé a známí? Chcete se podívat na volební výsledky od české metropole až po tu nejmenší vesničku? Díky unikátní interaktivní mapě CNN Prima NEWS, která využívá nejnovější data Českého statistického úřadu, to budete vědět jako první. Bude vaše bydliště patřit k těm, které sehrají nejzásadnější roli při volbě budoucí hlavy státu?

Tománková o přípravách na sobotu: S kolegy ladíme poslední detaily, reakce diváků mě nabíjí

27. ledna 2023 22:10

Prezidentské volby spějí do velkého finále. Televize CNN Prima NEWS pro diváky znovu připravila rozsáhlý volební servis, včetně speciálního matematického modelu výsledků. Díky němu budou její diváci jako první vědět, zda na Hradě usedne generál ve výslužbě Petr Pavel, nebo bývalý premiér Andrej Babiš (ANO). Jak probíhají přípravy na speciální televizní vysílání?

Pavel a Babiš se střetnou v debatě. Superduel: Bitva o Hrad bude přístupný i neslyšícím divákům

24. ledna 2023 15:07

Prezidentské volby míří do finále. CNN Prima NEWS odvysílá 25. ledna Superduel: Bitva o Hrad netradičně i v překladu do českého znakového jazyka. O argumentační souboj posledních dvou kandidátů na post českého prezidenta tak nepřijdou ani neslyšící či sluchově znevýhodnění diváci. Střet argumentů v moderním studiu s diváky budou moderovat Terezie Tománková a Petr Suchoň. Živé vysílání začíná ve 20:15.

Sledujte volební speciál Hledá se prezident: Výsledky, analýzy i komentáře hostů

24. ledna 2023 08:00

Druhé kolo voleb je u konce a CNN Prima NEWS nabízí v sobotu 28. ledna rozsáhlé volební vysílání. Dynamické studio vytvořené po vzoru americké CNN zajišťuje všechny potřebné informace přehledně na jediném místě – aktuální výsledky, exkluzivní komentátoři, detailní analýzy včetně klíčových bojišť na interaktivní obrazovce Magic Wall a predikce výsledků, jež jako první v Česku prozradila jméno absolutního vítěze volby.

Superdebata Primy s prezidentskými favority zasáhla téměř 1,8 milionu diváků. Uspěl i web

12. ledna 2023 14:03

Druhá předvolební Superdebata Hledá se prezident na hlavním kanále Prima a zpravodajské stanici CNN Prima NEWS zasáhla 1 795 000 všech dospělých diváků. Pořad dosáhl share 25,65 % v CS 15+, a stal se tak vítězem hlavních večerních pořadů. Na prvním místě zabodoval také u strategické cílové skupiny 15–69 let i u mladších diváků v CS 15–54 let. Na webu CNNPrima.cz měla debata celkem 289 200 zobrazení. V ostré diskuzi se utkali armádní generál ve výslužbě Petr Pavel a ekonomka Danuše Nerudová. Šéf hnutí ANO Andrej Babiš nakonec do studia nedorazil.

Sledujte volební speciál na CNN Prima NEWS: Výsledky, analýzy a komentáře expertů

10. ledna 2023 20:20

CNN Prima NEWS nabízí v sobotu 14. ledna rozsáhlé speciální volební vysílání. Dynamické studio vytvořené po vzoru americké CNN zajistí všechny potřebné informace přehledně na jediném místě. Čtveřice moderátorů, aktuální výsledky, exkluzivní komentátoři, detailní analýzy včetně klíčových bojišť na interaktivní obrazovce Magic Wall a predikce výsledků, díky kterým jsme vám jako první řekli jméno postupující dvojice do druhého kola. A Hlavní zprávy nabité nejaktuálnějšími informacemi kolem voleb.

Prezidentské volby se blíží. Diváci CNN Prima NEWS budou znát vítěze jako první

24. listopadu 2022 16:48

Prezidentské volby se nezadržitelně blíží. Jak klání o pozici hlavy státu dopadne? Jako první ze všech stanic a redakcí to bude vědět CNN Prima NEWS a díky tomu i její sledující. Pomocí technologie predikce výsledků to umožní spolupráce se společnostmi STEM a STEM/MARK. CNN Prima NEWS navíc nabídne vysílání Superdebaty s diváky ve studiu i detailní analýzy na klíčových místech republiky.

Z vyváženého zpravodajství nebudeme ustupovat, říkají šéfové redakce CNN Prima NEWS

4. května 2022 06:46

Nabízíme divákům více úhlů pohledu, přibližujeme jim zprávy srozumitelně a bez toho, abychom se nad ně povyšovali. Chceme být nadále objektivní, dávat prostor i hlasům, s nimiž nemusíme souhlasit, ale zastupují část společnosti, říká šéfredaktor CNN Prima NEWS Pavel Štrunc. V rozhovoru pro magazín CNN Prima NEWS Rok 2 spolu se svým zástupcem a ředitelem online zpravodajství skupiny Prima Tomášem Večeřou mluví o novinkách ve vysílání i na webu a prozrazují plány na další rok.

CNN Prima NEWS během 2. roku na trhu ztrojnásobila počet diváků. Jaká témata je oslovila?

3. května 2022 13:34

Přesně před dvěma lety – 3. 5. 2020 – odstartovala multiplatforma CNN Prima NEWS. Druhý rok potvrdil vzestupnou trajektorii nastavenou v prvním roce a přinesl řadu rekordů. Díky kvalitně pokrytým klíčovým zpravodajským událostem, jako byly říjnové parlamentní volby či válka na Ukrajině, překonávala stanice CNN Prima NEWS i hranici 4% share v CS 15+ v celodni. A multiplatforma jako celek oslovila letos v březnu 7 783 tisíc lidí v CS 10+.

Vychází magazín CNN Prima NEWS: Zlomové události, rozhovory, reportáže a zajímavosti

2. května 2022 04:57

CNN Prima NEWS slaví druhé výročí svého vzniku. U této příležitosti rovněž vychází druhé číslo magazínu Rok 2, který přinese to nejlepší z uplynulých dvanácti měsíců. Čtěte reportáže či rozhovory. Dozvíte se také, jak vznikají pořady ve zpravodajské televizi a vše o televizním zákulisí. Magazín vychází v pondělí 2. května, koupit ho můžete v trafice ve vašem okolí.

Startuje nový pořad Prima Česko. Nabídne tipy na výlety a ukáže nejkrásnější místa země

29. března 2022 14:12

Česku se přezdívá srdce Evropy a jen málokomu tato krásná země nepřirostla k srdci. A i když se Česko neřadí k těm největším zemím světa, vidět na vlastní oči všechny přírodní krásy a kulturní i historické památky by byl pro jednoho člověka nadlidský výkon. Reportéři CNN Prima NEWS to ale budou každou neděli dělat za vás. A nadělí vám i úžasné tipy na výlety, které nadchnou celou rodinu. Prima Česko startuje už tuto neděli 3. dubna v 8:25.