reklama

Hlavní zprávy v 18.55: Technoparty na Benešovsku pokračuje. Na akci zůstávají stovky lidí

Zpravodajská hodina nabitá informacemi z domova i ze zahraničí. Hlavní zprávy na CNN Prima NEWS a FTV Prima startují už v 18:55. Co se v nich mimo jiné dozvíte?

reklama

Podle ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha by lidé v karanténě měli mít právo volit v podzimních krajských a senátních volbách. Rád by hlasování umožnil i pozitivně testovaným. Za jakých hygienických podmínek budou volby probíhat bude řešit expertní skupina ministerstva vnitra, ustavit se má zítra.

Technoparty u Benešova stále pokračuje. Ještě v sobotu v noci tam tančila bezmála tisícovka lidí. V neděli na místě zůstalo několik stovek z nich. Hudební produkce ještě zcela neutichla.

Sibiř dál sužují požáry. Za poslední den museli hasiči bojovat s více než sto padesáti ohnisky lesních požárů. Od počátku roku už požár zlikvidoval území 1,5krát větší než je Česko.

Další program na CNN Prima NEWS:

Dokonalý běžec ve 20:15

Člověk je běžec, dokáže se pomocí běhu pohybovat po dlouhých trasách. Umožňuje mu to vyvinuté svalstvo a kostra. Postupem času ale nepoužívá své tělo jako kdysi, kdy musel cestovat a nahánět potravu. Zdá se, že za pocit pohodlí ještě v budoucnu zaplatíme.

KB Interview ve 21:10

Rozhovory s úspěšnými lidmi, kteří to díky své pracovitosti a vůli dotáhli mezi nejlepší v oboru. To je KB Interview Martina Moravce.

PARTIE Terezie Tománkové ve 21:40

Tah dámou!

Život na 15. poledníku ve 22:40

Pět lidí z pěti různých zemí, kteří zasvětili svůj život ochraně přírody, se s námi podělí o své aktivity během jednoho celého dne. Žijí od sebe tisíce kilometrů a všechny spojuje život na patnáctém poledníku východní délky a stejný čas.

Další hlavní zprávy

Prezidentské volby v USA 2020

Komentář: USA zůstanou po volbách hluboce rozdělenou zemí, ať už vyhraje kdokoli

Komentář: USA zůstanou po volbách hluboce rozdělenou zemí, ať už vyhraje kdokoli

Kdo se stane vítězem amerických prezidentských voleb, se možná dozvíme už za několik dní. Zdá se ale, že výhra ani jednoho z kandidátů zemi klid nepřinese. Jakoby se agresivní rétorika politiků a jednostranné informovaní médií přenesly i mezi voliče. Napětí v hluboce rozdělené zemi stoupá. Rozhádané rodiny, zpřetrhaná přátelství, neochota naslouchat opačným názorům, velké nákupy zbraní „do foroty“ a strach z toho, co přijde po volbách – to vše napovídá, že USA po volbách možná čekají další občanské nepokoje, které by se v nejhorším případě mohly změnit i v krveprolití.

reklama
Jak nemá vypadat krizové řízení. Opozice kritizuje Havlíčkův plán na otevírání obchodů
Fronty a pozdní otevření. Slovensko začalo s plošným testováním obyvatel
Následky covidu: V Česku vzrostla nezaměstnanost, Slovensku hlouběji klesl HDP
Jak si v televizi naladíte program CNN Prima NEWS? Tady je detailní návod
reklama
reklama
PŘEHLEDNĚ: Chřipka versus COVID-19. Jak poznáme, že máme koronavirus

Koronavirus

Domácí zpravodajství

Faltýnek může skončit i jako šéf poslanců ANO. Jeho kolegové rozhodnou v listopadu
Několik hodin denně pečuje Dominik o kůži. Jak žije mladý muž s nemocí motýlích křídel?
Fiala a spol. jako Avengers. Lidé se sázce na superhrdiny posmívají
Další články
reklama
reklama