Hlavní zprávy v 18.55: Jaká opatření čekají na žáky po návratu do školních lavic?

Zpravodajská hodina nabitá informacemi z domova i ze zahraničí. Hlavní zprávy na CNN Prima NEWS a FTV Prima startují už v 18:55. Co se v nich mimo jiné dozvíte?

Při návratu do škol budou čekat žáky zvýšená hygienická opatření. Učitelé budou muset dohlížet na častější větrání a pravidelnou hygienu. Podle manuálu, který vydalo ministerstvo školství, se doporučení k ochraně proti šíření koronaviru budou řídit i takzvaným semaforem. Podle aktuální barvy v okrese bude možné školu i uzavřít.

Policisté symbolicky předali svému kolegovi Petru Večeřovi z Břevence u Šumvaldu výtěžek celonárodní sbírky. Při červnové katastrofální povodni mu živel zabil ženu a poničil dům. Do sbírky se zapojili nejen policisté a hasiči, ale i široká veřejnost.

Na louce U Vysoké na Havlíčkobrodsku někdo dvakrát vystřelil na motorkáře a těžce ho zranil. Kriminalisté celý den na místě sbírali stopy.

Další program na CNN Prima NEWS:

Cestovní byznys Richarda Questa ve 20:05

Novinář CNN Richard Quest radí, jak si co nejvíc zpříjemnit a usnadnit časté pracovní cesty. Provede nás po hotelích a letištních saloncích, porovná letecké společnosti a představí věrnostní programy a benefity pro ty, kteří často cestují.

Svět vědy ve 20:35

Jaké jsou nejnovější poznatky vědců, konstruktérů a objevitelů všeho druhu? Spousta problémů, se kterými se setkáváme v každodenním životě, má překvapivě zázračná řešení.

360° Pavlíny Wolfové ve 21:10

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my také.

Byznys podle Richarda Questa ve 21:50

Moderátor Richard Quest poskytuje s pomocí expertů ve studiu odbornou analýzu a komentáře k nejzásadnějším událostem i nejnovějšímu vývoji v oblasti byznysu.

Tagy: