Hlavní zprávy v 18.55: Jaký byl motiv muže útočícího ve Vrútkách?

CNN Prima NEWS - živé vysílání

Zpravodajská hodina nabitá informacemi z domova i ze zahraničí. Hlavní zprávy na CNN Prima NEWS a FTV Prima startují už v 18:55. Co se v nich mimo jiné dozvíte?

Policisté na Slovensku pokračují ve vyšetřování motivu dvaadvacetiletého muže, který zaútočil na základní škole ve Vrútkách. Jednoho člověka zabil a další čtyři zranil.

Pragotour plus končí. Cestovní kancelář podala sama na sebe návrh na insolvenci. Zaměřovala se hlavně na pořádání škol v přírodě. Kvůli koronavirové krizi tak přišla o sto procent zakázek.

Policie v Praze pátrá po nebezpečném muži, který s nožem v ruce napadá mladé dívky. První přepadl v Letňanech, dvě další na Opatově. Podle údajů policie kulhá na jednu nohu. Jakékoli informace hlaste na tísňovou linku 158.

Více už v Hlavních zprávách s Klárou Doležalovou a Karlem Voříškem.

Další program na CNN Prima NEWS:

Silný hlas Markéty Fialové ve 20:15

O tom, o čem se mluví, i o tom, co jinde neuslyšíte. S těmi, které si chcete poslechnout. To je Silný hlas!

Kulinářská dobrodružství ve 20:45

Vydejte se spolu s nejznámějšími šéfkuchaři světa na jejich kulinářská dobrodružství!

Svět vědy ve 21:10

Jaké jsou nejnovější poznatky vědců, konstruktérů a objevitelů všeho druhu? Spousta problémů, se kterými se setkáváme v každodenním životě, má překvapivě zázračná řešení.

360° Pavlíny Wolfové ve 21:40

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my taky.

Byznys podle Richarda Questa ve 22:40

Moderátor Richard Quest poskytuje s pomocí expertů ve studiu odbornou analýzu a komentáře k nejzásadnějším událostem i nejnovějšímu vývoji v oblasti byznysu.

Tagy: