reklama

Hlavní zprávy v 18.55: Podvodný e-shop si vybral za cíl podporovatele prezidenta

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Další podvodný e-shop si tentokrát vybral za cíl podporovatele prezidenta Miloše Zemana. Nejen o tom poskytneme informace v Hlavních zprávách od 18:55 – dnes s Veronikou Kubíčkovou a Pavlem Štruncem.

reklama

Další podvodný e-shop si tentokrát vybral za cíl podporovatele prezidenta Miloše Zemana. Expirující doménu ZemanZnovu.cz si koupil neznámý provozovatel a prodává na ní dámské oblečení. Česká obchodní inspekce před stránkami varuje. Podle údajů sdružení Nic.cz patří doména ženě, která ale tvrdí, že si ji nekupovala. Další postup popsal ředitel sdružení Ondřej Filip.

„Ten proces je takový, že my vlastně vyzveme paní, jestli je držitelkou té domény, dostane dopis a přijde jí e-mail, a pokud nám na tenhle dopis odpoví, že to skutečně neregistrovala, že to je falešná registrace, tak na základě toho tu doménu zrušíme.“

Více se dozvíte v dnešních Hlavních zprávách v 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Další středeční program na CNN Prima NEWS:

Cestovní byznys Richarda Questa (34sled) ve 20:15

Novinář CNN Richard Quest radí, jak si co nejvíce zpříjemnit a usnadnit časté pracovní cesty. Provede vás po hotelích a letištních saloncích, porovná letecké společnosti a představí věrnostní programy a benefity pro ty, kteří často cestují.

Svět vědy (83) ve 20:45

Jaké jsou nejnovější poznatky vědců, konstruktérů a objevitelů všeho druhu? Spousta problémů, se kterými se setkáváme v každodenním životě, má překvapivě zázračná řešení.

360° Pavlíny Wolfové ve 21:20

Nejdůležitější události dne analyzované ze všech úhlů pohledu. Pokud o nich mluvíte, my taky.

Tagy: Hlavní zprávy CNN Prima NEWS

Další hlavní zprávy

Domácí

Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

Hooligans: Odmítáme rozpoutání násilí po demonstraci. Střety vyprovokovala policie, tvrdí

  • Aktualizováno

Českem stále rezonují dozvuky nedělní demonstrace na Staroměstském náměstí. Původně poklidný protest přerostl v násilné střety mezi částí demonstrantů a policisty. Podle ministra vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) rozpoutali násilnosti fotbaloví chuligáni. Fanoušci ostravského Baníku, kteří byli jedni z hlavních iniciátorů spojení ultras a chuligánských skupin z celé republiky, to ale vidí jinak. Ve vyjádření pro CNN Prima NEWS z rozpoutání násilností viní policisty. Ti to ale odmítají, podle nich to nedává smysl.

Domácí

Bezpečnostní expert o protestu: Policie zakročila správně, chuligáni vyhledávají střet

Bezpečnostní expert o protestu: Policie zakročila správně, chuligáni vyhledávají střet

Koně, slzný plyn a vodní děla na straně policie. Z opačné strany lahve, kameny a dělobuchy. Nedělní pražská demonstrace proti vládním opatřením se zvrhla v násilnosti. Policie předvedla 144 lidí, z nich stíhá 14. Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) požaduje nejvyšší možné tresty jak pro organizátory, tak pro účastníky, kteří nedodržovali rozestupy a neměli roušky. Částky mohou jít do milionů korun. Nedělní demonstraci se věnoval i pořad 360° Pavlíny Wolfové.

reklama
Zadržený Berbr rezignoval na všechny své funkce ve fotbale. Končí také Chovanec
Desetitisíce lidí ve Francii uctili památku setnutého učitele. Podpořili je i imámové
Američané žasnou: Jak se mohlo Česko stát z premianta koronavirovým odpadlíkem?
Nový policejní systém za vteřinu rozpozná obličej. Praha ho v ulicích nechce
reklama
reklama
Hrdinové nedělní demonstrace. Na policejní koně létaly dlažební kostky, přesto vydrželi

Krimi

Domácí zpravodajství

V karanténě je šéf krizového štábu Hamáček i zbytek vedení ČSSD
Další články
reklama
reklama