reklama
CNN Prima News Hlavní zprávy

Hlavní zprávy

Výpis příspěvků ke štítku „Hlavní zprávy“

Hlavní zprávy s Prymulou: Kdy bude možné vyměnit respirátory za roušky?

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Očkovaní státní zaměstnanci dostanou dva dny placeného volna. Může jich být až půl milionu. Premiér chce, aby to samé zavedly kraje a obce i soukromé společnosti. Jak na to reaguje exministr zdravotnictví Roman Prymula? A kdy už bude možné vyměnit respirátory za roušky? Nejen o tom s epidemiologem v Hlavních zprávách od 18:55

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv s lékaři Kubkem a Hostomským: Mají naočkovaní odložit roušky?

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. V Česku je nyní odhadem plně naočkovaná zhruba polovina lidí. Už dlouho ve veřejném prostoru zaznívá, že by měli být zvýhodněni v rámci protiepidemických opatření. Není na čase, aby naočkovaní lidé odložili roušky a respirátory? Nejen o tom v Hlavních zprávách od 18:55 s lékaři Milanem Kubkem a Zdeňkem Hostomským.

Sledujte ŽIVĚ Hlavní zprávy: Slovenský parlament schválil novelu o očkování. Je na řadě Česko?

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Slovenský parlament v neděli schválil novelu zákona, která zvýhodní očkované lidi v případě zhoršení epidemie. Poslanci o novele debatovali od pátku a lidé proti chystaným opatřením protestovali před budovou parlamentu. Dojde na totéž i v Česku? Nejen o tom v Hlavních zprávách od 18:55.

reklama