CNN Prima News Hlavní zprávy

Hlavní zprávy

Výpis příspěvků ke štítku „Hlavní zprávy“

Sledujte Hlavní zprávy: V obchodech se více krade. Přestávají lidem stačit příjmy?

5. prosince 2022 18:19

Máslo nebo dokonce čokoláda s ochranným čipem? Je to tak. Obchody se snaží bránit většímu počtu krádeží. Meziročně se v obchodech krade mnohem víc než loni. Sociologové tvrdí, že některým lidem přestávají stačit jejich příjmy, a proto se uchylují ke kriminálním činům. Více se dozvíte v pondělních Hlavních zprávách, které na CNN Prima NEWS a Primě startují v 18:55.

Sledujte Hlavní zprávy: Popeláři jsou pod velkým tlakem. Útoky na ně se stupňují

28. listopadu 2022 18:14

Havířovští popeláři jsou po události, kdy v lisu jejich vozu zemřela mladá žena, která přespávala v popelnici, pod velkým tlakem. Lidé jim nadávají, jsou agresivní a dokonce na jednoho z nich zaútočili. Podobné problémy ale hlásí i popeláři ze sousední Orlové. Nejen o tom Hlavní zprávy, které na Primě a CNN Prima NEWS začínají v 18:55.

Sledujte Hlavní zprávy: Favorité voleb podle bookmakerů. Na koho padla nejvyšší sázka?

26. listopadu 2022 18:03

Při minulé volbě prezidenta Češi prosázeli 185 milionů korun. Nejvyšší sázka, přes dva miliony korun, byla na Miloše Zemana. Sázky na nové prezidentské jméno se už rozjely a s blížícím se termínem voleb budou ještě gradovat. Kdo je nyní favoritem? Nejen o tom budou sobotní Hlavní zprávy. Sledujte je od 18:55 na CNN Prima NEWS a na Primě.

Sledujte Hlavní zprávy poprvé se Soňou Porupkovou: Jak ušetřit za vytápění?

22. listopadu 2022 18:18

Jednou z cest, jak snížit poplatky za teplo, je takzvané temperování, tedy vyhřívání bytu nebo domu nižší, ale stálou teplotou. Jak se to dá udělat v praxi, poradí odborník v Hlavních zprávách, které začínají na CNN Prima NEWS a na Primě už v 18:55. Dnes poprvé s novou moderátorkou hlavní zpravodajské relace Soňou Porupkovou, která usedne vedle Romana Šebrleho.

Sledujte Hlavní zprávy: Sníh zaskočil řidiče, policisté měli plné ruce práce

19. listopadu 2022 18:40

Od pátečního odpoledne na většině míst v republice mrzne a sněží. Právě sníh a námraza zaskočily hlavně řidiče. Policisté měli plné ruce práce, bouralo se mnohonásobně více než normálně. To a další aktuální informace z domova i zahraničí se dozvíte v Hlavních zprávách, které na Primě a CNN Prima NEWS začínají v 18:55.