reklama
CNN Prima News Hlavní zprávy

Hlavní zprávy

Výpis příspěvků ke štítku „Hlavní zprávy“

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Nedostatek lékařů. Lze je nahradit ambulantními specialisty?

3. prosince 2021 18:21

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Praha dopisem požádala ambulantní specialisty, aby pomohli v nemocnicích. Primátor Zdeněk Hřib se odvolává na ředitele pražských fakultních nemocnic a tvrdí, že na konci prosince bude chybět 150 lékařů a 150 sester. Myslí si šéf specialistů, že je možno lékaře nahradit? Nejen o tom v Hlavních zprávách od 18:55.

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Očkování dětí ne, burcují lékaři. Žádají svobodnou diskusi

2. prosince 2021 17:13

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Téměř tisícovka českých lékařů podepsala petici proti povinnému plošnému očkování a vakcinaci dětí. Doktorům vadí, že kdokoliv s odlišným názorem okamžitě obdrží nálepku dezinformátora, a přejí si svobodnou diskuzi. Jak na to reagují další odborníci? Nejen o tom v Hlavních zprávách od 18:55.

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Koho se bude týkat povinné očkování a jaké sankce hrozí?

30. listopadu 2021 18:09

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Do konce týdne má být jasno ohledně povinného očkování proti covidu u vybraných skupin. Existují ale obavy, že někteří i přesto vakcínu odmítnou, a zaměstnavatelé tak přijdou o své lidi. Koho se povinné očkování bude týkat a co jim hrozí v případě, že vakcinaci odmítnou? Nejen o tom v Hlavních zprávách od 18:55.

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Jak vnímají odborníci povinné očkování pro vybrané skupiny?

29. listopadu 2021 18:12

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Zdravotníci, pracovníci v sociálních službách nebo lidé nad 60 let. Těchto skupin se podle ministerstva zdravotnictví bude týkat povinné očkování proti covidu. Povinnost má začít platit od března příštího roku. Vyřešit se ale ještě musí otázka vymáhání. Jak na to reagují odborníci? Je podle nich povinné očkování východiskem? Nejen o tom Hlavní zprávy od 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Trhovci přijdou o statisíce a zboží jim leží doma

28. listopadu 2021 18:02

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Statisíce korun. Až o tolik přijdou živnostníci, kteří nabízeli své potraviny na vánočních trzích. Jídlo totiž často vyrobili přímo k příležitostí trhů a teď jim potraviny, které mají omezenou použitelnost, leží ve skladech nebo doma. Nejen o tom Hlavní zprávy od 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

Antivaxeři jsou i mezi lékaři. Uvěřili nějakým konspiračním teoriím, nechápe Prymula

27. listopadu 2021 22:58

Česká lékařská komora eviduje desítky stížností na lékaře, kteří upřednostňují neočkované pacienty a nechtějí vakcínu proti covidu aplikovat. Patří mezi ně třeba dětská lékařka z Přeštic, podle které by dětem vakcína mohla ublížit. Praktický lékař z Nýřan zase považuje některá koronavirová opatření za nesmyslná. Podle Romana Prymuly tito lékaři uvěřili konspiračním teoriím.

Sledujte ZÁZNAM Hlavních zpráv: Kromě nemocnic si sahají na dno svých sil také záchranáři

26. listopadu 2021 18:21

Ty nejnovější ověřené zprávy z domova i ze světa. Únava zdravotníků vzrůstá každým dnem. Počty výjezdů například na jižní Moravě jsou rekordní. Už brzy tady možná budou muset sáhnout po traumaplánu, který se aktivuje při mimořádných událostech a hromadných neštěstích. Nejen o tom Hlavní zprávy od 18:55 na Primě a CNN Prima NEWS.

reklama