reklama
CNN Prima News hledání

hledání

Výpis příspěvků ke štítku „hledání“

Dobrodružné léto s Primou: Hledejte kamínky pomalované vašimi oblíbenými hvězdami

30. června 2021 09:10

Televize Prima pro vás připravila dobrodružnou zábavu pro letní prázdninové dny. Moderátoři a oblíbení seriáloví herci se zapojili do speciální kamínkové hry, která vám zpříjemní procházky a výlety po Česku. Třicet jedna tváří televize Prima pomalovalo třicet jedna kamínků pro každý červencový den, tedy období, kdy bude celá akce probíhat. Pomalované kamínky budou schovány na různých místech po celé republice. Indicie k místům, kde kamínky hledat, odvysílá Prima v Hlavních zprávách.

Policisté našli pohřešovanou 11letou dívku ze Šternberka. Je naživu

21. května 2021 11:34
Aktualizováno

Policisté v pátek odpoledne našli jedenáctiletou dívenku ze Šternberka na Olomoucku, která byla nezvěstná od čtvrtečního večera. Dívku vypátrali v jedné z obcí na Šternbersku. Je živá, bližší informace s ohledem na věk nechce policie sdělit. Podle dosavadních zjištění se však dívka nestala obětí protiprávního činu, uvedla olomoucká policejní mluvčí Petra Vaňharová.

Zmizelý lékař, který se staral o Navalného, se našel. Tři dny bloudil lesem na Sibiři

10. května 2021 10:33
Aktualizováno

Doktor Alexandr Murachovskij, který léčil opozičního politika Alexeje Navalného po jeho údajné otravě novičokem, byl od pátku nezvěstný. 46letý lékař zmizel v sibiřském lese ve vzdálené Omské oblasti, po třech dnech bloudění však z lesa vyšel. Mnozí se obávali, že Murachovského napadli medvědi, kteří se v oblasti nacházejí. V únoru navíc nečekaně zemřel jiný lékař ošetřující Navalného.

Záchrana sebevraha na poslední chvíli: Muž odkopl stoličku, policista přeřízl provaz

23. března 2021 23:18

Děčínský policista zachránil 61letého muže, který chtěl spáchat sebevraždu. Rodina ho postrádala od minulého úterý, nezvedal telefon a už dříve mluvil o tom, že si vezme život. Policista Petr Juřička ho objevil na statku v Děčíně-Podmoklech – muž stál na stoličce s provazem kolem krku a právě v tu chvíli ji odkopl. Juřička ho dokázal zachránit.

Hledám zakletého syna, křičel muž v Brně. Strážníky odbyl bizarním argumentem

12. února 2021 11:40

Bizarní případ řešila městská policie v Brně. Podle svědků, kteří volali na linku 156, asi 55letý muž demoloval vchodovou roletu a vykřikoval, že hledá svého zakletého syna. Muž následně strážníkům odmítal sdělit, jak se jmenuje. Díky barvě svého oblečení takovou povinnost údajně neměl. Kvůli poničení rolety případ policie řeší jako podezření z trestného činu.

reklama