CNN Prima News hledaný muž

hledaný muž

Výpis příspěvků ke štítku „hledaný muž“

Čtyři roky unikal, prozradil ho až respirátor. Hledaného Čecha dopadli v Rakousku

10. května 2022 10:49

Muž unikající několik let trestu za zabití byl dopaden v Rakousku při policejní kontrole kvůli nenasazenému respirátoru. Policisté při kontrole na nádraží v Innsbrucku zjistili, že má falešné doklady. Muž, na něhož byl vydán mezinárodní zatykač, byl v dubnu předán do Česka. Na policejním webu to v úterý oznámil mluvčí pražských policistů Jan Rybanský.

Policie pátrá po ozbrojeném muži, který loupil v Chebu. Možná jde o zločince z Německa

5. srpna 2020 17:25

Karlovarští policisté pátrají po muži, který si ve středu odpoledne odnášel zboží z obchodního domu v Chebu bez zaplacení. Pachatel je zřejmě ozbrojený. Je možné, že jde o stejného muže, kterého hledá pro několik trestných činů i německá policie, což karlovarská policie zatím nemohla potvrdit. Policie na hlavních tazích v kraji staví a kontroluje auta.

Z psychiatrie v Dobřanech zmizel už třetí pacient tento měsíc, může být nebezpečný

17. července 2020 18:47

Policie hledá už třetího pacienta Psychiatrické nemocnice v Dobřanech na Plzeňsku od počátku července. Pětadvacetiletý muž, který se tam dobrovolně léčil ze závislosti na psychotropních látkách, z nemocnice odešel v pátek dopoledne. Může být nebezpečný sám sobě a pokud užije omamné látky, tak i svému okolí. Na policejním webu před ním varovala mluvčí Dagmar Brožová.