CNN Prima News hokejisté

hokejisté

Výpis příspěvků ke štítku „hokejisté“

Pohádka dokonána. Lotyši slaví historický bronz z MS, k senzaci pomohl i prezident

Hokejisté Lotyšska slaví historickou medaili na velké akci. V utkání o třetí místo na mistrovství světa v Tampere porazili Spojené státy americké 4:3 v prodloužení. Hrdinou zápasu se stal obránce Kristians Rubins, který v 55. minutě vyrovnal na 3:3 a po 82 sekundách nastavení svým druhým gólem v utkání také rozhodl. Ve finském Tampere na aktuální národní hrdiny dohlížel i samotný prezident země Egils Levits.

Při požáru bytu Michal přišel o maminku, dcera Míša je v kómatu. Nyní prosí o pomoc

Jen pár dní před Štědrým dnem se rodině Kabátových změnil život. Z dosud nezjištěných důvodů začal 20. prosince hořet jejich byt v Jičíně, uvnitř byla 81letá babička a 14letá Míša. Ani jedné se nepodařilo z bytu dostat, ven je vynesli až záchranáři. Babičce již bohužel nebylo pomoci, Míša byla po resuscitaci ve velmi vážném stavu převezena do nemocnice. Rodina nyní prosí o pomoc.

Na hokej bude nově moci až 300 lidí. Musí ale splňovat několik podmínek

Při zápasech hokejové extraligy a první ligy bude moci být na stadionech nově až 300 lidí. Podle upraveného manuálu, který zohledňuje výnos ministerstva zdravotnictví, musí být přítomné osoby uvedené na seznamu dlouhodobých partnerů klubu a musí se prokázat negativním testem na koronavirus ne starším než 48 hodin. Vedení Českého hokeje to oznámilo v tiskové zprávě.

Dominik Hašek: Trenér s rasistickými výrazy nemá u mládeže co dělat

Trenér dorostenců hokejového klubu Technika Brno Martin Stloukal bude dál působit u týmu. Vedení se za něho postavilo, přestože při proslovu ke svým svěřencům používal i vulgární výrazy. Podle brankářské legendy a olympijského vítěze z Nagana Dominika Haška to ale byla ukázka, jak k funkci trenéra jakéhokoli sportu nepřistupovat. „Za mě to bylo všechno od A do Z úplně špatně,“ řekl Hašek v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na televizní stanici CNN Prima NEWS.