CNN Prima News hokejisté

hokejisté

Výpis příspěvků ke štítku „hokejisté“

Při požáru bytu Michal přišel o maminku, dcera Míša je v kómatu. Nyní prosí o pomoc

25. prosince 2021 23:33

Jen pár dní před Štědrým dnem se rodině Kabátových změnil život. Z dosud nezjištěných důvodů začal 20. prosince hořet jejich byt v Jičíně, uvnitř byla 81letá babička a 14letá Míša. Ani jedné se nepodařilo z bytu dostat, ven je vynesli až záchranáři. Babičce již bohužel nebylo pomoci, Míša byla po resuscitaci ve velmi vážném stavu převezena do nemocnice. Rodina nyní prosí o pomoc.

Jediný muž, který přežil tragédii hokejistů v Jaroslavli. Jak žije a co říká o nehodě?

12. září 2021 22:20

Ze 45 osob na palubě je jediným přeživším tragické havárie letounu s prakticky všemi hokejisty klubu KHL Lokomotiv Jaroslavl. Palubní inženýr Alexander Sizov, který se po nehodě vrátil k práci pozemního technika, podle Mezinárodní hokejové federace již na této pozici nepracuje. Poslední měsíce o něm navíc nejsou žádné informace.

Očima fanynky: Natěšení střídá skepse. Spasí české hokejisty montérky?

23. května 2021 16:32

Not great, not terrible neboli Ani skvělé, ani strašné. Touto trefnou parafrází z populární minisérie Černobyl se dalo zhodnotit úvodní představení českého národního týmu proti Rusku na letošním hokejovém mistrovství světa v lotyšské Rize. Po utkání se Švýcary už však situace odpovídá spíše výši tlaku páry v jaderném reaktoru těsně před explozí.

Na hokej bude nově moci až 300 lidí. Musí ale splňovat několik podmínek

5. prosince 2020 16:08

Při zápasech hokejové extraligy a první ligy bude moci být na stadionech nově až 300 lidí. Podle upraveného manuálu, který zohledňuje výnos ministerstva zdravotnictví, musí být přítomné osoby uvedené na seznamu dlouhodobých partnerů klubu a musí se prokázat negativním testem na koronavirus ne starším než 48 hodin. Vedení Českého hokeje to oznámilo v tiskové zprávě.

Dominik Hašek: Trenér s rasistickými výrazy nemá u mládeže co dělat

15. června 2020 23:15

Trenér dorostenců hokejového klubu Technika Brno Martin Stloukal bude dál působit u týmu. Vedení se za něho postavilo, přestože při proslovu ke svým svěřencům používal i vulgární výrazy. Podle brankářské legendy a olympijského vítěze z Nagana Dominika Haška to ale byla ukázka, jak k funkci trenéra jakéhokoli sportu nepřistupovat. „Za mě to bylo všechno od A do Z úplně špatně,“ řekl Hašek v pořadu 360° Pavlíny Wolfové na televizní stanici CNN Prima NEWS.