Nebyla jsem schopná vyslovit slovo „prcat“, vzpomíná Holubová na natáčení Pelíšků

Eva Holubová práskla zákulisní tajemství natáčení filmu Pelíšky.

Eva Holubová prozradila nové pikantnosti z natáčení filmu Pelíšky

Eva Holubová prozradila nejenom pikantní okolnosti svatby s otcem svých dětí, ale promluvila i o jiskřivém vztahu s Bobem Kleplem. Hovořila také o tom, co se stalo, když potkala Václava Klause poté, co o něm veřejně prohlásila, že je homosexuál. Zveřejnila i zákulisní tajemství z natáčení filmu Pelíšky.

„V Pelíškách jsem nebyla schopná vyslovit slovo ,prcat‘. To ale nebylo nejhorší. Nejhorší byly čtené zkoušky, které jsme měli s Jardou Duškem a Honzou Hřebejkem. Došli jsme ke scéně, kdy Saša s učitelkou Evou vypijí lahev, tančí, odeberou se do ložnice a… Ptala jsem se, co znamená těch pár teček. Zajímalo mě, kam chtějí zajít. Hřebejk říkal: Kam až nás pustíš. A Dušek na to: Neboj, já půjdu jen na krajíček. To bylo fakt strašný,“ rozpovídala se Holubová.

„Když přišel den D, řekl mi, abych se nebála, že má kondom. A začal rajtovat na gauči. Takže já jsem si vzala dvoje spoďáry, protože mi bylo jasný, čeho je schopný. A ještě jsem si půjčila od Simonky Stašové stahovačky. Nechápu, jak jsem je na sebe nandala, protože pak je na mně museli stříhat. Vůbec jsem neříkala text, který jsem měla říkat, opakovala jsem jenom: Mně je blbě. Hlavně tiše a rychle. A Jarda pak přišel s těžítkem a nabídkou kvalitního sexu. To si taky vymyslel. Dušek není schopný se něco naučit,“ zavzpomínala herečka na natáčení populárního filmu.

Eva Holubová vzpomíná také na silvestra a svou svatbu, kterou jí v USA zařídil Miloš Forman. „Miloš Forman mi říkal, že bychom se s mužem měli vzít, kvůli daním. Jenže tenkrát by nás tady každý vypátral. A tak nám nabídl, abychom se vzali u něj doma. Původně jsem se chtěla vdávat v Central Parku, ale bylo strašné vedro, tak jsme se rozhodli, že se vezmeme v jeho domě,“ prozradila Holubová.

„Vedl mě k oltáři, protože už jsem neměla rodiče. Chtěla jsem přicházet ze schodů, ale jemu se už blbě chodilo. Řekl mi: Na to zapomeň, jdeme z kuchyně! A tak jsme šli. Předtím jsme museli u nich na úřad, ale chybělo nám nějaké povolení. Starostka byla indiánka, stačila jí místo dokumentu přísaha. Přísahala jsem na bibli, ale můj muž není věřící, tak přísahal na tři orlí péra,“ popsala herečka svůj velký den. Jak samotná svatba probíhala a proč během ní plakala, prozradí v silvestrovských 7 pádech Honzy Dědka.

Holubová zavzpomíná i na setkání s Václavem Klausem poté, co o něm veřejně prohlásila, že je homosexuál. Jak tohle setkání proběhlo a co Evě Holubové Václav Klaus tenkrát řekl, i to prozradív silvestrovských 7 pádech.

Do slavnostního a současně posledního letošního dílu této talkshow si Dědek pozval i další hvězdné hosty, a to Lucii Bílou s partnerem Radkem Filipim, herce Vladimíra Polívku, spisovatele Patrika Hartla a iluzionistu Jamese Mora.

Tagy: