reklama
CNN Prima News natáčení filmu

natáčení filmu

Výpis příspěvků ke štítku „natáčení filmu“

Cruise vytvořil nejbezpečnější protikoronavirové studio na světě. Dotočí v něm film

Americký herec a producent Tom Cruise vytvořil na bývalé tajné vojenské základně ve Velké Británii nejzabezpečenější studio z hlediska koronavirové nákazy. Poslouží mu k dokončení natáčení filmu Mission: Impossible 7. Herec je prý odhodlaný film brzy dokončit, přestože kvůli pandemii koronaviru bylo nutné jeho natáčení už dvakrát přerušit.

Když zvířata platí životy za kasovní trháky

Filmy se zvířaty bývají velmi populární. Většina z nás často zvířecí hrdiny lituje víc než ty lidské, pokud se jim něco stane. Jenže málokdy si uvědomujeme, že si zvířata při natáčení často sáhnou až na dno svých sil a někdy dojde až k tomu nejhoršímu. Možná se budete divit, jaké filmové trháky mají zvířecí životy na svědomí.

Noční klub lákal lidi i po 22. hodině navzdory zákazu. Natáčíme studentský film, hájí se

Aktualizováno

Snaží se noční podnik obejít platná opatření, která mají zamezit šíření koronaviru? Tuto otázku si pokládá řada lidí poté, co pražský Cross Club oznámil, že se v něm bude natáčet studentský film po 22. hodině, a shání lidi coby komparzisty, kteří by v klubu tančili. Po vlně kritiky, kterou přispěl i ministr zdravotnictví Roman Prymula, však údajní filmaři a klub od natáčení ustoupili.

reklama