reklama

Proměna z muže na ženu v 7 pádech Honzy Dědka. Transmodelka vypráví o životě v novém těle

Abstinující Marek Taclík sbalil manželku v hospodě. Herec Marek Holub si postěžuje na manželku Báru Hrzánovou. Transmodelka Peťa Nitka popíše změnu z muže na ženu a co se jí na jejím novém ženském těle líbí. Nejlepší česká provazochodkyně Anna Hanuš Kuchařová povypráví o nebezpečném koníčku. Sledujte 7 pádů Honzy Dědka dnes ve 21:35 na Primě.

reklama

Marek Taclík prozradil, jak sbalil svoji partnerku a matku svých dvou dětí i to, jak si udržuje mladistvý vzhled. „S příchodem dítěte jsem změnil životní styl. Teď přijdu po půlnoci domů tak jednou ročně místo dvacetkrát do měsíce. To je radikální změna,“ přiznal Honzovi Dědkovi Marek Taclík, otec tříleté Matildy a devítiměsíčního Antonína.

Jejich maminku sbalil v hospodě. „Se ženou jsme se poznali v Českém Krumlově, pracovala tam v hospodě U Dvou Marií. Byl jsem tam na obědě, dal jsem si králíka a nealkoholické pivo, přinesla toho králíka úplně studeného, ale mně to nevadilo. Pak jsem si dal dalších šest nealko piv. Tenkrát jsem čerstvě půl roku nepil a zjistil jsem, že neumím střízlivý sbalit holku, a už vůbec ne po poledni,“ popisuje okamžiky, při kterých se do své životní partnerky zamiloval.

„Později mi prozradila, že šla do kuchyně a říkala kuchařům, že tam sedí nějaký debil, co si dal šest Birellů a šest káv, a že ji asi balí. Tak jsem zaplatil a šel jsem pryč. Pak jsem tam poslal Prachaře, aby si od ní vzal číslo. A on se po minutě vrátil, že tam má kluka. Přitom ona mi pak vyprávěla, že se jí na to číslo ani nezeptal,“ vzpomíná Taclík. Jak se nakonec dali dohromady, prozradí už dnes večer v 7 pádech Honzy Dědka.

Bára Hrzánová a Radek Holub: Musel jsem kilometr a půl do lesa, nedalo se to doma vydržet

Bára Hrzánová a Radek Holub promluvili o společném soužití a také o tom, proč s Bárou nebylo k vydržení. „Lišíme se v mnoha věcech. Já jsem léčený cholerik, jsem prudší a rychlejší než Radek. Léčila jsem to cvičením a jógou. Ta mě zklidnila,“ přiznala Bára Hrzánová s tím, že Radek je ten, který řeší krize.

„Když je potřeba někoho poslat rychle do určitých mezí, řeším to já. A když je průser větší, řeší to Radek a já ho mírním. Když já někoho bouchnu, a já už to dlouho nedělám, tak je to legrační, ale kdyby Radek někoho bouchnul, tak ho zabije,“ vysvětluje Hrzánová.

„To je pravda. Dělal jsem řecko-římský zápas. Umím chytnout za hlavu a bouchnout,“ potvrzuje Holub. Doma ale svoje techniky neprovozuje a momentální domácí diskomfort řeší odchodem z bytu. „Bára se učila rok a půl na trumpetu, bylo to strašný to poslouchat. Kočka zalezla pod skříň, pes vyl, musel jsem vzít vždycky Pepinu, to je naše fenka, a jít kilometr a půl do lesa. To nešlo,“ přiznal Holub, kdy mu doma bylo ouvej. Výsledek Bářina tréninku uvidí diváci dnes večer na Primě.

Peťa Nitka: Nejsem na vagíny, mám ráda tu svoji

Peťa Nitka popsala proces své proměny z muže v ženu. „Narodila jsem se jako Petr, ale od dětství jsem věděla, že jsem holka. Jako kluk jsem se sama sobě nelíbila, doufala jsem ale, že budu hezká holka. Nikdy jsem neměla nic s holkou, nejsem na vagíny. Mám ráda tu svoji, to je celé,“ přiznala první česká transmodelka.

„Změna není jednoduchá. Musela jsem prokázat, že jsem se narodila ve špatném těle. Musela jsem navštívit psychologa, sexuologa. Uznali mi to docela rychle a moje změna pohlaví trvala krátkou dobu. Začala jsem brát hormony a po roce jsem zažádala o operaci. Vlivem hormonů mi narostl zadek, rostou mi prsa a obličej se zjemnil, zjemnila se kůže. Pak jsem podstoupila operaci,“ popsala ve zkratce proces proměny.

„Bylo to strašné, hodně to bolí, asi jako porod stokilových šesterčat. Z penisu mi vytvořili vagínu tím, že penis obrátili dovnitř a vyjmuli varlata. Během druhé operace mi vagínu upravili. Řekla bych, že to není poznat,“ tvrdí Nitka. V otevřeném rozhovoru s Honzou Dědkem popsala i první sex po proměně a změnu chování po hormonální léčbě.

Provazochodkyně bolest po pádu nevnímá

Anna Hanuš Kuchařová je slacklinerka nebo, chcete-li, provazochodkyně. Chodila po lajnách na čtyřech kontinentech. Nad pouští, mořem i ledovcem. Nejvýš kilometr nad zemí. Je dlouhodobě nejlepší Češkou v tomto sportu a patří do širší světové špičky. Držela i evropský rekord. Jako první strávila na lajně 24 hodin bez přestávky.

Nejlepší česká provazochodkyně ve vzduchu dokonce řekla „ano“ svému současnému muži, který ji k netradičnímu sportu přivedl. „Zamilovala jsem se do kluka, který to dělal, a začala jsem chodit ve výškách taky. Začalo mě to bavit. Napoprvé jsem neušla ani dva kroky. Později jsem zjistila, že mě to nebaví nízko nad zemí, že musím být výš,“ vypráví Kuchařová, která svůj sport provozuje stovky metrů nad zemí.

„Když spadnu, visím na asi dvoumetrovém laně. Musím se vyšplhat nahoru a dostat se zpátky na lajnu. Neumím udělat výmyk, ale naučila jsem se zvednout i bez něj. Pád někdy bolí, ale to jsem tak ráda, že jsem to přežila, že si to neuvědomuji,“ říká Kuchařová, která momentálně čeká svého prvního potomka a se sportem musela přestat. „Asi se vrátím k architektuře, kterou jsem studovala,“ uvažuje Kuchařová, která v 7 pádech poskytne dokonce slacklinerský kurz i s těhotenským bříškem.

7 pádů Honzy Dědka sledujte každé úterý ve 21:35 na Primě!

Tagy:
7 pádů Honzy Dědka Peťa Nitka Marek Taclík Anna Hanuš Kuchařová Bára Hrzánová Radek Holub
PŘEHLEDNĚ: Španělsko je velmi rizikové. Co potřebujete pro návrat z jednotlivých zemí?
Cestování

PŘEHLEDNĚ: Španělsko je velmi rizikové. Co potřebujete pro návrat z jednotlivých zemí?

Nizozemsko, Španělsko a Baleárské ostrovy se v pondělí na takzvané mapě cestovatele, která stanovuje podmínky pro příjezd z dané země, přesunou do tmavě červených území s velmi vysokou mírou rizika nákazy koronavirem. Pohorší si i několik dalších států – Irsko, Řecko a Monako se posunou do červené a Estonsko do oranžové kategorie. V páteční zprávě o tom informovalo ministerstvo zdravotnictví.

Sledujte ŽIVĚ 360° s Vojtěchem Filipem: Proč zvažoval konec ve Sněmovně?
Sledujte v TV

Sledujte ŽIVĚ 360° s Vojtěchem Filipem: Proč zvažoval konec ve Sněmovně?

Jak vypadá soukromí českých vrcholných politiků? Co si o jejich působení myslí rodina či blízké okolí, v čem spatřují své přednosti a slabiny? To vše poodhaluje speciální letní seriál 360° Pavlíny Wolfové. Dalším hostem rozhovorového speciálu bude předseda komunistů Vojtěch Filip. Pořad můžete sledovat živě od 21:20 na CNN Prima NEWS nebo zde v článku.

Olympiáda se do Japonska vrací počtvrté. Na prvních hrách zazářila Věra Čáslavská

Tokio, Sapporo, Nagano a letos opět Tokio. V zemi vycházejícího slunce již počtvrté vzplane olympijský plamen. První olympiáda v Japonsku se odehrála v roce 1964 a pro ostrovní císařství představovala zásadní historický milník. Japonci úspěšným uspořádáním letních her ukázali, že i na hlavu poražený národ dokáže znovu vstát z popela. Pro českou gymnastku Věru Čáslavskou znamenalo Tokio také start její zlaté olympijské kariéry.

Z internetu před domy odborníků. Popírači covidu hrozí i useknutím hlav dětem experta

Je hlavní tváří slovenského boje proti koronaviru. Infektolog Vladimír Krčméry je u našich východních sousedů nejvyhledávanějším odborníkem, který spolupracuje se slovenskou vládou. Stal se i prvním očkovaným člověkem na Slovensku, tudíž šel od začátku vakcinace příkladem. Jak ale nyní přiznává, kvůli jeho varováním a predikcím mu pravidelně chodí výhrůžky smrtí. Ty prý míří i na jeho děti.

Delta má tisíckrát větší virovou nálož. Nakažlivější respirační nemoc neznám, říká vědkyně

„Delta varianta koronaviru je jedna z nejnakažlivějších respiračních onemocnění, se kterým jsme se kdy setkali,“ uvedla Rochelle Walenská, ředitelka amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC). V současné době tvoří infekčnější kmen více než 83 procent sekvenovaných případů ve Spojených státech. Drtivá většina hospitalizovaných lidí s příznaky covidu nebyla očkována.

PŘEHLEDNĚ: Na druhou dávku očkování už po třech týdnech. Jak si posunout termín?

Ministerstvo zdravotnictví opět změnilo svá pravidla. Nově si lidé mohou posunout termín a jít na druhou dávku očkování vakcínou proti koronaviru od firem Pfizer/BioNTech už po 21 dnech od první. Stačí k tomu jeden telefonát, na některých očkovacích místech dokonce i e-mail. Redakce CNN Prima NEWS podrobně sepsala, na jaké číslo zavolat, co k tomu člověk potřebuje a jak telefonát probíhá.

reklama

Domácí zpravodajství

Gott o Krajčovi: Neměl jsem k němu ideální vztah. Párkrát jsem mu to dal najevo

„K Richardu Krajčovi jsem neměl úplně ideální vztah,“ přiznává Karel Gott ve své autobiografii Má cesta za štěstím. Ta vyšla 14. července při příležitosti zpěvákových nedožitých 82. narozenin. Gott zároveň prozradil, proč jim to neklapalo a že Krajčovi poslal provokativní telegram. Časem si ale vše vyříkali a frontman kapely Kryštof nakonec napsal duet Srdce nehasnou, který Gott pět měsíců před smrtí nazpíval se svou dcerou Charlotte.

Nejtěžší chvíle Karla Gotta: Dávali mi šest měsíců života. Měl jsem ukrutné bolesti

Rok a půl poté, co se Karel Gott vyléčil z rakoviny, měl novou diagnózu, onemocnění krvetvorby. Jeho zdravotní stav se zhoršil a lékaři mu předpovídali pouze šest měsíců života. O době před smrtí napsal nejznámější český zpěvák v autobiografii Má cesta za štěstím, která vyšla 14. července při příležitosti jeho nedožitých 82. narozenin. Přiznal, že měl ukrutné bolesti i halucinace.

Šmucler: Obličej mi stále nefunguje na 100 %. Očkování je třeba lidem lépe vysvětlovat

Šéf České stomatologické komory Roman Šmucler tvrdí, že část tváře, která mu ochrnula po očkování, stále nefunguje na 100 procent. O možných vedlejších účincích nicméně věděl a již dříve uvedl, že vakcinace nelituje. Jen by byl rád, kdyby se lidem vedlejší účinky vysvětlovaly lépe. Když se trhá zub, taky existuje vzácná šance, že se během zákroku třeba zlomí čelist, uvedl Šmucler na CNN Prima NEWS.

reklama